countdown-1945-cover-simon-and-schuster.jpg
Simon & Schuster

در کریس والاس و میچ ویس’ کتاب جدید “شمارش معکوس 1945: داستان فوق العاده ای از بمب اتمی و 116 روز که دنیا را تغییر داد” (منتشر شده توسط Simon & Schuster, یک بخش از ViacomCBS), Harry S. Truman صعود به ریاست جمهوری بر FDR مرگ لهذا او می آموزد از یک راز سلاح پروژه با هدف پایان دادن به جنگ جهانی دوم است.

در گزیده ای منتشر شده در زیر, معاون رئیس جمهور را بسیار عادی بعد در آوریل 1945 به طور ناگهانی می شود یک روز که باعث تغییر زندگی خود و یک ملت در جنگ – به عنوان او فرض مسئولیت دفتر رئیس جمهور ایالات متحده است.

خواندن فصل 1 از “شمارش معکوس سال 1945” و همین حالا CBS News امنیت ملی خبرنگار دیوید مارتین مصاحبه با کریس والاس در “CBS یکشنبه صبح” به پخش ژوئن 7!


12 آوریل 1945
واشنگتن

هری ترومن نیاز به یک نوشیدنی. او هشتاد و دومین روز به عنوان معاون رئیس جمهور. و طبق معمول او صرف بعد از ظهر در سنا مجلسی این بار نظارت یک بحث در مورد آب پیمان با مکزیک. به عنوان سناتور droned در ذهن خود سرگردان به مادر و خواهر خود که هنوز زندگی در نزدیکی های قدیمی ترومن مزرعه خانواده در گرندویو میسوری. ترومن از جیبش برخی از کاغذ و قلم, حتی اگر او نشسته بود در بالا میز روی منبر در سنا مجلسی.

“عزیز مادر و مریم,” او نوشت: “باد می وزد سناتور ویسکانسین” می گذرد و در مورد “با موضوع است که او به هیچ وجه آشنا است.” این بخشی از ترومن را به عنوان رئیس سنا به officiate بیش جلسات بود. اما او نمی تواند صبر کنید تا آن را به پایان. وجود دارد جایی دیگری او را می خواستم. او تا به حال هیچ ایده زندگی او را در مورد به تغییر برای همیشه لطفا برای.

در حال حاضر فقط قبل از 5:00 p. m. سنا شکر خدا احتمالا برای بعد. ترومن شروع به راه رفتن در سراسر پایتخت خود را Secret Service, جزئیات – از طریق مجلس سنا کنار سراسر کاپیتول ساختمان مدور و سپس مجسمه سازی سالن و بر روی خانه های جانبی. لباس پوشیدن و هوشمندانه به طور معمول در دو سینه کت و شلوار خاکستری با یک دستمال سفید و تیره رقص لهستانی پولکا نقطه پاپیون, ترومن بود که همیشه در عجله بسر می رسانید. و بخشی از آن بود که او راه می رفت و سریع است.

او رهبری از اصلی ترین طبقه از ساختمان کنگره را به طبقه همکف به طبقه پایین به مجلس سام Rayburn خصوصی مخفی گاه اتاق 9 بود که شناخته شده به عنوان “هیئت مدیره آموزش و پرورش.” آن را منحصر به فرد ترین اتاق در کنگره – ورود Rayburn شخصی دعوت تنها. بیشتر بعد از ظهر اعضای کنگره ملاقات کردند و پس از رسمی ساعت های کسب و کار به بحث در مورد استراتژی, بورس, شایعات و “اعتصاب برای آزادی” با بهره گیری از یک نوشیدنی و یا دو. ترومن به طور منظم بود. و نوشیدنی انتخاب شد بوربن و شاخه آب است.

هیئت آموزش و پرورش کلاسیک بود کاپیتول پناه برخی از بیست فوت طول و پر شده با چرم صندلی و یک نیمکت و یک چوب ماهون میز که دو برابر به عنوان یک مشروب کابینه. تنها ناهنجار توجه داشته باشید که مزین, نقاشی سقف, festooned با پرندگان و حیوانات و گیاهان است. Rayburn تا به حال یک نقاشی دیواری با تگزاس “ستاره تنها” اضافه شده و در انتهای اتاق.

هنگامی که ترومن وارد Rayburn – “آقای سام” – به او گفت که کاخ سفید به دنبال او. “استیو زود می خواهد شما را به او تماس بگیرید حق دور” Rayburn گفت: با اشاره به رئیس جمهور روزولت دیرین ، ترومن ثابت خود را به یک نوشیدنی و سپس نشستم و تماس های گرفته شده کاخ سفید کلید ملی, 1414.

“این معاونت و” ترومن گفت.

هنگامی که در اوایل رو در خط او کوتاه و مستقیم است. صدای او پر تنش است. او گفت: ترومن به کاخ سفید “را به سرعت و بی سر و صدا” را به عنوان او می تواند و می از طریق اصلی خیابان پنسیلوانیا در ورودی. Rayburn تماشای ترومن که او همیشه در فکر بود و نوع رنگ پریده. در حال حاضر او “رو کمی کم رنگ.”

“عیسی مسیح و به طور کلی جکسون” ترومن گفت که او گوشی را گذاشت و خیلی شوکه کرد حتی به پنهان کردن آن. او سعی در آرام باقی می ماند. او گفت: دیگران در اتاق او تا به حال برای رفتن به کاخ سفید در “ویژه تماس بگیرید.” او بلافاصله ایستاده بود تا راه می رفت و به درب و قرار دادن دست خود را بر دستگیره و سپس متوقف شده و تبدیل شده است. “این است که در این اتاق. چیزی که باید اتفاق افتاده است.”

ترومن بسته درب بصورتی پایدار و محکم پشت سر او پس از آن شکست ها را کامل اجرا کنید و این بار از طریق در حال حاضر تقریبا خالی کاپیتول. قدم به قدم خود تکرار در اطراف دالان سنگ مرمر به عنوان او نقش برآب گذشته مجسمه ژنرال ها و سیاستمداران گذشته سنا سلمانی و از پله ها بالا به معاون ریاست جمهوری ، او از نفس. او کلاه خود را برداشت و گفت: کارکنان خود او به رهبری کاخ سفید اما می گویند هیچ چیزی در مورد آن. او نمی باید زمان را توضیح دهد. و به هر حال او واقعا نمی دانم خیلی بیشتر از آن.

خارج از آن باران. ترومن به رسمی خود را سیاه جیوه و به دستورالعمل ها را به خود راننده تام Harty. یک بار دیگر او Secret Service, جزئیات پشت سر گذاشت. بین آب و هوا و ترافیک آن را در زمان ترومن بیش از ده دقیقه برای رسیدن به کاخ سفید است. و او تعجب که چه می گذرد.

رئیس جمهور روزولت قرار بود در Warm Springs, Georgia, جایی که او صرف دو هفته گذشته دوره نقاهت از خستگی پس از یک جنگ در اجلاس یالتا با نخست وزیر بریتانیا وینستون چرچیل و شوروی برتر جوزف استالین.

شاید FDR حال بازگشت به واشنگتن است. دوست قدیمی خود را Julius اتوود بازنشسته اسقفی اسقف به خاک سپرده شده بود در واشنگتن پیش از آن در روز. تا به حال رئیس جمهور در این مراسم حضور داشتند و در حال حاضر می خواستم به دیدن ترومن? اما پس از تبدیل شدن به معاون رئیس جمهور تقریبا سه ماه پیش او را ملاقات خصوصی با روزولت تنها دو بار. چرا در حال حاضر ؟

در 5:25 ترومن ماشین خاموش خیابان پنسیلوانیا به تصویب رسید از طریق شمال غربی دروازه سوار در شمال سردر کاخ سفید است. در جلوی درب ترومن بود ملاقات کرد ushers که در زمان کلاه خود و به کارگردانی او به رئیس جمهور بلوط های کوچک-paneled آسانسور.

بانوی اول النور روزولت در انتظار او بود در خصوصی مطالعه در طبقه دوم همراه با دختر و پسر-در-قانون آنا و سرهنگ جان Boettiger و استیو زود است. دو نفر با لباس سیاه.

بانوی اول راه می رفت تا به ترومن قرار دادن دست خود را بر شانه اش و گفت: “هری رئیس جمهور مرده است.”

ترومن بود خیلی حیرت زده به صحبت می کنند. او با عجله به کاخ سفید به رئیس جمهور. در اینجا او به طور ناگهانی پیدا کردن او رئیس جمهور بود.

آن زمان او یک لحظه به خود ثابت است. از او پرسید: خانم روزولت “آیا چیزی هست که من می تواند برای شما انجام دهد؟”

“آیا هر چیزی که ما می تواند برای شما انجام دهد ؟” او پاسخ داد. “برای شما یک مشکل در حال حاضر.”

دقیقه بعد در 5:47 اخبار بولتن فلش در سراسر کشور و جهان: FDR مردی که چراغ این ملت در طول دوازده سال گذشته از طریق افسردگی و پرل هاربر و در حال حاضر به آستانه پیروزی در اروپا در جنگ جهانی دوم کشته شده بود از یک خونریزی مغزی در سن شصت و سه.

کاخ سفید بیشتر ترک با روزولت دور به طور ناگهانی بر خاست به حرکت. جلسه کابینه نامیده می شد 6:15. ترومن کارگردانی که رهبران کنگره خواسته می شود برای حضور در. و هارلان سنگ, رئیس دادگستری ایالات متحده آمریکا احضار شد به کاخ سفید به اداره سوگند ، وجود دارد یک چیز بیشتر ترومن نیاز به انجام.

در 6:00 او به نام همسرش, Bess در آنها متوسط دو خوابه آپارتمان کانکتیکات خیابان. دخترش مارگارت جواب تلفن. او تا به حال این خبر را شنیده نشده است و او شروع به شوخی با او را به عنوان معمول است. او را بریده و به او گفت برای قرار دادن مادرش در خط.

ترومن به طور معمول به اشتراک گذاشته شده همه چیز را با Bess. اما وجود دارد هیچ وقت برای آن در حال حاضر. او به او گفت که رئیس جمهور روزولت مرده بود و او بود با ارسال یک ماشین برای مارگارت و مادر خود را در قانون Madge والاس که زندگی با خانواده است. او می خواست آنها را در کنار او هنگامی که او در زمان سوگند ،

ترومن گوشی را گذاشت. او می تواند بگوید که گفتگو زده شده بود ، همیشه از او می خواهم پذیرش نامزدی برای معاون رئیس جمهور در تابستان گذشته او می دانست این بود که او بزرگترین ترس – که FDR نمی خواهد زندگی خود را در دوره چهارم. در حال حاضر او و خانواده محوری شده بود به سمت او می ترسیدند.

هنگامی که ترومن وارد اتاق کابینه او یکی از اولین وجود دارد. او نشسته در جدول. به زودی اتاق پر در اطراف او. یکی روزولت کارمند بعدا شرح داده شده ترومن به دنبال “مثل یک مرد کوچک به عنوان او نشسته و در انتظار یک صندلی چرم.” اما زمانی که همه مقامات دولت بودند که در واشنگتن وارد ترومن بود. “من می خواهم هر یک از شما را به ماندن و ادامه می دهند” او به آنها گفت, “من می خواهم به انجام همه چیز را تنها راه رئیس جمهور روزولت آن را می خواستم.”

وجود دارد یک تاخیر آنها به عنوان منتظر رئیس دادگستری می رسند. و ترومن خانواده تا به حال به از طریق یک جمعیت بزرگ که جمع شده بودند در خارج از آپارتمان خود را ساخت. کارکنان نیز scurried به قرار دادن یک کتاب مقدس در نهایت پیدا کردن یک گیدئون در میز کاخ سفید رئیس usher.

در 7:09 ترومن و رئیس دادگستری سنگ ایستاده بود در مقابل منتل در پایان دولت با ترومن خانواده و مقامات بالا تشکیل یک نیم دایره در پشت سر آنها. رئیس دادگستری آغاز شده سوگند. “من هری Shipp ترومن” او گفت: فرض کنید ترومن را وسط اولیه S آمد از خانواده پدرش که در واقع آن را برای هیچ چیز.

“من هری S ترومن” او پاسخ داد: تصحیح رئیس دادگستری.

Truman Swears Oath 1945
Harry S. Truman طول می کشد سوگند از اتاق به عنوان 33rd رئیس جمهور ایالات متحده پس از مرگ رئیس جمهور فرانکلین دلانو روزولت, 12 آوریل 1945. AP

که نه تنها قطعی است. پس از ترومن به اتمام سوگند رئیس دادگستری به او گفت که او می خواهم برگزار شد کتاب مقدس را در دست چپ قرار می گیرد اما دست راست خود را در بالای آن است. به طوری که آنها تا به حال به آن را دوباره و این بار با رئیس جمهور جدید بالا بردن دست راست خود را. وقتی تحلیف شد و در نهایت بیش از ترومن بوسید مقدس و سپس تبدیل به بوسه همسر و دخترش.

پس از سوگند ترومن صحبت کردیم به طور خلاصه به کابینه اش. او تکرار قصد خود را به دنبال روزولت دستور کار است. او گفت که او همیشه می خواست خود را کاندید مشاوره اما روشن ساخته است که او را به تصمیم گیری نهایی. و هنگامی که او آنها را ساخته او انتظار می رود حمایت کامل خود را.

به عنوان این جلسه را شکست و دیگر مقامات رفت و خانه ای برای شب, یک مرد ماندند: هنری Stimson, وزیر جنگ. او خواسته به صحبت می کنند به رئیس جمهور جدید تنهایی “در مورد یک موضوع فوری است.”

در سن هفتاد و هفت Stimson شد یک چهره افسانه ای بود که در خدمت پنج رئیس جمهور. ترومن خواهد بود ششم خود را. نشسته با رئیس جمهور جدید Stimson گفت: او می خواهم آن را کوتاه نگه دارید. موضوع پیچیده بود و او می خواهم ارائه جزئیات بیشتر بعدا. اما او می خواست ترومن به دانستن در مورد “یک پروژه بسیار زیاد بود که در جریان” توسعه “جدید مواد منفجره از تقریبا باور نکردنی قدرت مخرب.” این پروژه پس راز – و بنابراین به طور بالقوه خطرناک است – تنها تعداد انگشت شماری از مردم در مورد آن را می دانستند. Stimson گفت: او را مختصر ترومن در مورد آن به طور کامل پس از رئیس جمهور تا به حال چند روز به حل و فصل در.

که تمام شد. Stimson کوتاه, مرموز, جلسه چپ ترومن متعجب و متحیر. اما او در تلاش بود تا روند بسیار: FDR مرگ ملت واکنش ناگهانی خود را مسئولیت رهبری تلاش های جنگی در اروپا و اقیانوس آرام. Stimson “پروژه” یکی بیشتر کار بود که در حال حاضر خود را. و او تا به حال هیچ ایده آنچه در آن واقعا به مبلغ. آن روز او بعدها گفت که “جهان کاهش یافت و در بر من.”

“من تصمیم گرفتم بهترین کاری برای انجام به رفتن به صفحه اصلی و بقیه به همان اندازه که ممکن است و در صورت موسیقی,” او نوشت در دفتر خاطرات خود را.

گزیده ای از “شمارش معکوس 1945: داستان فوق العاده ای از بمب اتمی و 116 روز که دنیا را تغییر داد” کریس والاس با میچ وایس منتشر شده توسط Simon & Schuster. © 2020. تجدید چاپ با اجازه.

      
برای اطلاعات بیشتر:

      
همچنین نگاه کنید به:

هسته ای, انفجار در فیلم حفظ شود

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de