چکمه هدف به استخدام بدون مزد داوطلبان برای coronavirus تست

بالا خیابان داروخانه چکمه های تبلیغاتی به استخدام ارتش صدها پرداخت نشده داوطلبان به آزمون مردم برای کوروناویروس.

یک آگهی در وب سایت این شرکت گفته است که به دنبال 1,000 زمان کارکنان و داوطلبان به کار حداقل 32 ساعت در هفته به عنوان Covid-19 سواب تست در سراسر انگلستان است.

آگهی برانگیخته انتقاد با اتحادیه های کارگری گفت: در آن زمان “مفهوم کار داوطلبانه راه بیش از حد”.

آن را به عنوان coronavirus تست کمتر از دولت کلید 100,000 یک روز هدف با وجود هدف قرار دادن آن را دوباره در روز یکشنبه.

کسب و کار, منشی, Alok شارما گفت: روزانه در خیابان داونینگ نشست خبری روز سه شنبه که 85,293 آزمايش انجام شده در دوشنبه سقوط از 100,490 روز قبل.

نخست وزیر بوریس جانسون گفت: هدف این است که به یک تست ظرفیت 200,000 یک روز به پایان ماه.

داوطلب Covid-19 تستر آگهی, ارسال شده در, چکمه,’ سایت گفته است که حمایت های بیشتری را با تست لازم بود به دلیل “قابل توجهی” مقدار غربالگری مورد نیاز برای مبارزه با ویروس.

آن گفت: این کار با وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی (DHSC) برای راه اندازی و کارکنان آزمون ایستگاه در سراسر کشور است.

داوطلبان باید قادر به کار در حداقل 32 ساعت در هفته و آموزش کامل و بیمه خدمات درمانی-استاندارد تجهیزات حفاظتی خواهد بود ارائه شده در آن گفت:.

آن افزود: “غربالگری در حال حاضر در حال وقوع با این حال حجم مورد نیاز برای مبارزه با این ویروس مهم هستند و روشن است که حمایت های بیشتری مورد نیاز است برای آزمایش.

“ما خواسته شده است برای حمایت از این کشور در تلاش برای درک میزان عفونت و کمک به نیروی کار نیازمند اجازه می دهد تا بیمه خدمات درمانی به ادامه مراقبت از بيمار.

“ما به دنبال جذب تا 1000 چکمه همکاران و داوطلبان به عنوان بخشی از یک تیم از آزمون فعالان در سراسر کشور انجام Covid-19 سواب تست در محل در سراسر انگلستان است.

“این همکاران کار خواهد کرد در کنار هر دو چکمه تیم و دیگر همکاران در این پروژه در گروه در حال حاضر تا پنج در مکان های تعیین شده با هر یک از سایت باید تعیین مدیر سایت.”

اما صدایی گفت که مگر چکمه های ارائه خدمات خود را به صورت رایگان به دولت نباید انتظار داوطلبان برای انجام این کار نیز هست.

سر خود را از سلامت سارا Gorton گفت: “بسیاری از مردم می خواهم به اوقات فراغت خود را به بیمه خدمات درمانی برای کمک به آن را از طریق Covid بحران, اما, این, آگهی, طول می کشد مفهوم کار داوطلبانه راه بیش از حد.

“مگر در مواردی که چکمه های ارائه خدمات خود به دولت به صورت رایگان آن را دشوار است به درک و چرا از آن انتظار هر کسی که به انجام چنین کار مهمی برای صفر پنس.

“داشتن یک آزمون جامع پیگیری و ردیابی برنامه در جای خود بسیار مهم است اگر ما به ضرب و شتم ویروس.

“بنابراین به جای کار با شرکت های خصوصی به دنبال استفاده از مردم خوب و طبیعت دولت بهتر خواهد بود قرار داده شده استفاده از تجربه کارکنان بیمه خدمات درمانی از بازگشت از بازنشستگی و یا مراقبت های بهداشتی دانش آموزان در سال های پایانی خود را برای کمک به گسترش انگلستان تست ظرفیت.”

آگهی گفت که متقاضیان باید در سن زیر 70 در سلامت کلی خوب طبقه بندی نشده در هر یک از coronavirus گروههای در معرض خطر و هیچ شرایط بلند مدت.

آنها همچنین باید مایل به کار در خارج و موبایل به اندازه کافی برای رسیدن به وسایل نقلیه به تست های گرد از بینی و گلو در “برنامه به طور بالقوه بی دست و پا زاویه”.

داوطلبان همچنین هشدار داد به در نظر گرفتن خطر برای خود و اعضای خانواده خود را در خانواده.

یک DHSC سخنگو گفت: “سرعت که در آن ما افزایش آزمایش ما ظرفیت بی سابقه است و یک موفقیت واقعی ساخته شده ممکن است با فوق العاده کار تیمی بین دولت های کلیدی شرکت های خصوصی و داوطلبان.

“جلسه 100,000 هدف یک دستاورد فوق العاده است اما آن را نیست پایان هدف این فقط آغاز است.

“ما ادامه خواهد داد به گسترش ما تست ظرفیت با بیش از هزاران تست در دسترس در هر روز است.

“این خواهد بود که انجام می شود با بیشتر مراکز آزمون, باز, تلفن همراه بیشتر تست واحد و به سرعت در حال افزایش تعداد خانه تست کیت تبدیل شدن به در دسترس است.”

چکمه نزدیک شده است برای اظهار نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de