‘بوریس براث’: می تواند این سوپ با سرعت بالا نخست وزیر بازیابی از coronavirus?

  • ویلیام Sitwell را در بخش نظرات این مقاله در 4 بعد از ظهر (BST) به بحث در مورد پخت و پز ساده در وعده های غذایی تغذیه در طول coronavirus.

به عنوان نخست وزیر بوریس جانسون recuperates در Chequers مانند بسیاری از کسانی که فرار کرده اند با جان خود از Covid-19 او خواهید بود توجه خاصی به رژیم غذایی خود را. و Northamptonshire مبتنی بر تاجر و وراج, خواهر, ممکن است فقط اعاده دهنده تونیک او نیاز دارد.

سه هفته پیش جان Brownhill در حال اجرا بود یک ساعت مشاوره و خواهر خود را, بسیاری از مهمان یک کسب و کار مواد غذایی در ایالت یورکشایر درشمال انگلستان. اما امروز خود را Food4heroes طرح مهار استعداد سرآشپزها در سراسر کشور به ارائه رایگان مواد غذایی برای کارکنان بیمه خدمات درمانی.

و با الهام از ساعت بهبود و نیاز به مواد غذایی سالم آنها اضافه شده اند یک ظرف جدید به Food4Heroes منو: این یک سوپ مغذی با یک انبار ساخته شده از استخوان مرغ و ترکیبی از سبزیجات و جو مروارید. و نام خود را? بوریس براث.

“فقط مانند بوریس این نیرو آن را قوی و آن را با قرار دادن رنگ در گونه خود می گوید:” مندی اضافه کرد: “این یک حفظ تونیک برای کسانی که در سلامت خوب و ترمیمی برای کسانی که دوره نقاهت بعد از بیماری است.” مندی و جان را در خدمت خود بوریس براث به کلید NHS کارگران در سراسر کشور و به آنها امید مردم را طبخ این غذا ساده در خانه.

این Food4Heroes ابتکار عمل را برانگیخته بود که جان مثل میلیون ها نفر دیگر نقل مکان کرد و با یک ویدیو ضبط شده توسط York, پرستار, سحر Bilbrough. نشستن در ماشین خود را در پایان یک شیفت های طولانی او اظهار تاسف گرفتاری او در پیدا کردن قفسه ها از سوپرمارکت های محلی خالی است.

“من به نام من خواهر” جان می گوید: “چه کسی تا به حال شده است در حال اجرا یک کسب و کار کیترینگ در یورکشایر و پیشنهاد ما چیزی به کمک.”

در حال حاضر با خانواده و دوستان و رو به رشد تیم Brownhill دارای یک وب سایت است که گالوانیزه سرآشپزها و مواد غذایی در هر منطقه از بریتانیا به طبخ و عرضه مواد غذایی به صورت کلید NHS کارگران است. یک منوی ساده سوپ و کیک تحویل سرد به بیمارستان که امضا کرده اند و کارکنان و سپس آنها را حرارت لازم در زمان خود است.

“آن را ساده, مواد غذایی مغذی و ما امیدواریم که بوریس آبگوشت را همه ما یک لبخند و یک دوز از خوشبینی می گوید:” مندی که می افزاید: “این مانند Woolton پای برای سال 2020 است.”

برخی از شما نمی خواهد که شنیده Woolton پای دیگران را به یاد داشته باشید آن را به خوبی. آن است که یک ظرف منحصر به فرد و سادگی آن رونمایی شد در یک ناهار در هتل پیچ در مارس 1941.

دو سال به جنگ جهانی دوم وزارت مواد غذایی مشغول به کار بود در یک از راه های مختلفی برای تشویق آشپز خانه را به بهترین جیره ناچیز. یکی از نوآوری های به کار آشپز پیچ به پای ساخته شده است که یک فضیلت از سبزیجات است. و بنابراین کوتاه-پا – و حتی کوتاه تر-خو – فرانسیس Latry donned خود را بلند کلاه سفید و ناهار نشان داد یک ظرف است که در ترکیب سیب زمینی و گل کلم, سوئدی, هویج کمی عصاره گیاهی (اجباری نیست) و یک قاشق مربا خوری از بلغور جو دوسر.

در یک ظرف پای آن تا به حال یک پوسته شیرینی سبوس دار (یک دستور زیر را منتشر کرد ماه پیشنهاد سیب زمینی به عنوان یک جایگزین) یک نم جعفری خرد شده و پخته شده تا قهوه ای مهمانان در پیچ آن روز تا به حال آن را در خدمت با قهوه ای استفاده نا مشروع.

گراند ناهار در آن گود بود با حضور سفیر جدید آمریکا, جان Winant. وینستون چرچیل در حضور و غیاب به عنوان مردی که خم شدن نام خود را به پای خداوند Woolton وزیر از مواد غذایی است.

خدمت به یک اتاق برگزاری برخی از قوی ترین مردان در بریتانیا این پیام را به حضور در مطبوعات بود که اگر آن را خوب به اندازه کافی برای آنها آن را قطعا به اندازه کافی خوب برای مردان و زنان و کودکان در سراسر بریتانیا است.

Woolton نوشت در دفتر خاطرات خود که شب که پای بود “بسیار خوب”. اما پس از آن او یک مرد با سلیقه ساده. او هر دو شانس این ایده از مواد غذایی غنی و ظریف قانون اساسی به معنای او از لحاظ جسمی نمی تواند آن را اداره کند. این یکی از بسیاری از فوق العاده دلایل ساخته شده است که خداوند Woolton انسان کامل برای لحظه ای.

هنگامی که او توصیه می شود یک رژیم غذایی ساده او واقعا آن را به معنای. و کشور او اصرار داشت به راحتی می تواند زندگی می کنند با جیره. وجود دارد هیچ دلیلی برای آن را رها سازد ، هیچ دلیلی برای ذخیره کردن.

Woolton داشته اند کمی صبر برای کسانی که انباشت کالا از سوپر مارکت ها امروز پاکسازی قفسه قبل از سالمندان فرصتی برای فروشگاه. صحبت به منچستر یونایتد اخبار شب در مارس 1940 روز پس از انتصاب خود به عنوان وزیر او اعلام کرد که: “این است که خودخواه برای ذخیره کردن. من درخواست تجدید نظر به زنان خانه دار به ذخیره کردن هر چیزی است که در استفاده روزانه. من هیچ شکی در مورد راه برای درمان hoarders.’

و اگر مردم در همه چیز در مورد تامین مواد غذایی در این مدرن روز بحران است و هیچ پیشنهاد در حال حاضر که منابع به هیچ وجه تهدید – Woolton شده اند مات و مبهوت.

محدوده و کیفیت مواد و محصولات غذایی در دسترس نیست حتی خرس مقایسه. اما ما گسترده تر ذائقه را وظیفه اجرای جیره و نه سخت تر.

Woolton سیاست بود برای محدود کردن مواد غذایی به تدریج به طوری که مردم می تواند به آرامی به آن استفاده می شود و سپس به اطمینان حاصل شود که او می تواند افتخار جیره ناچیز است که ارائه شد. در ژانویه 1940 کره و بیکن محدود شد به 4oz هر هفته با قند پوش در 12 اونس. گوشت جیره بندی قیمت در ماه مارس چای در ماه جولای و پس از آن تخم مرغ; زیر مارس 1941 وجود دارد محدودیت در مربا, مارمالاد, شربت و شراب.

موارد دیگر – از جمله برنج, شیر تغلیظ شده, کنسرو نخود و جو و شکلات – اضافه شد در سال 1942 و سوسیس بودند جیره بندی در سال 1943. جیره کتاب در حال توزیع شده در ژانویه 1940 و آنها تا به حال به با خیال راحت نگه داشته شده بودند که گذرنامه خود را به مواد غذایی است.

شاید ما می توانیم مقایسه محدودیت در جنبش ما امروز با آن از جنگ است. تنها آزادی یکی بود پس از آن که آن را به خرید بود به ثبت نام برای آیتم های مختلف در فروشگاه های مختلف. اگر شما از دست رفته فرصت برای خرید گوشت در یک هفته تعیین شده که به معنای بدون گوشت.

مغازه داران را حفظ کوپن برای آیتم های مختلف است که آنها نیز صادر شده و ارسال آنها را به مواد غذایی محلی ، آنها به نوبه خود در امر صدور مجوز فعال کردن فروشگاه برای خرید سهام از تنظیم عمده فروشان. عمده فروشان بودند تنظیم شده توسط وزارت غذا. کل بخش استوار بود و در پنهان کاری کامل در ویلز ساحلی شهر کلوین بای – که در آن کوچک هتل ها و خوابگاهها و مدارس بودند requisitioned برای دفاتر. و در بالای شمع بود Woolton.

فرد Woolton بود که طبقه کارگر که تا به حال ساخته شده خود را به یک میلیونر کار در دهه های قبل از جنگ به عنوان یک خرده فروش است. او درک و تدارکات و خرید و بازاریابی است. او همچنین canny اپراتور که تحریم بازار سیاه معاملات در مکان هایی مانند قاهره به خرید برنج و که مذاکره مستقیم با تجار قند به عنوان مثال با تجار و بازرگانان از شهرها مانند اسکندریه. و او مبارزه کابینه همکاران و چرچیل برای بودجه مورد نیاز برای انجام جیره.

بسیاری از زنان خانه دار آیا هفتگی خود فروشگاه در روز جمعه وجود دارد و هفته زمانی که با اقیانوس اطلس کشتی های تجاری در حال torpedoed در خائنانه و وحشتناک گذرگاه Woolton تقریبا نمی توانست سمت خود را از مقرون به صرفه. او خوار و بازار سیاه اما چشم به ‘خاکستری’ بازار; او unworried در مورد خرده متخلف پسران فروش scrumped سیب, خانم های جوان برای گرفتن اضافی بیکن rasher چون قصاب را شاگرد گرفته بود یک فانتزی.

اما که بریتانیا را پایبند به جیره, که ملت رو از تخم مرغ خود را که وجود دارد هیچ هرج و مرج قابل توجه است. بیشتر قابل توجه است این دولت سالم است که در آن بریتانیا آمده از جنگ جهانی دوم است. مرگ و میر کودکان تا به حال هرگز شده است بسیار پایین کودکان, رشد بلندتر و محکم پوسیدگی دندان کاهش یافته است. هیچ پرونده وجود دارد از چاقی است.

Woolton دیدم جنگ به عنوان فرصت مناسبی برای هدف قرار دادن کودکان با وعده های غذایی سالم. “برای حفظ سلامت آینده کشور من می خواستم به امن است که هر کودک در هر مدرسه رو حداقل یک وعده غذای گرم در روز” او منعکس شده در دفتر خاطرات خود را.

در عین حال او موفق به سلطنت در یکی از افرادی که خوار و جیره. در نظر گرفتن یک نگاه در بخشی از Woolton پای در آن ناهار در سال 1941 چرچیل برداشت یک پیشخدمت. “این چیست؟” “Woolton پای آقا” پیشخدمت پاسخ داد. زمان جنگ PM huffed مشخص قبل از پارس: “من را برخی از گوشت گاو!”

اما امروز با بیشتر از ما کار از خانه از همیشه ما می توانیم با الهام از Woolton را اخلاق. به نام او در خانه طبخ “را به بسیج خود را در جبهه”.

ما باید بهتر و بیشتر مواد تشکیل دهنده از او می تواند از خواب. مسلح با یک کاسه بوریس آبگوشت, ما, بیمه خدمات درمانی کارکنان و در واقع نخست وزیر می تواند در مبارزه با این دشمن از قرن 21.

برای اطلاعات بیشتر برو به food4heroes.co.انگلستان. ویلیام Sitwell است که نویسنده از تخم مرغ و یا هرج و مرج: داستان قابل توجهی از وظیفه غیر ممکن است – به خوراک یک ملت در جنگ (Simon & Schuster, £9.99), موجود در حال حاضر از کتاب.تلگراف.co.انگلستان و یا با تماس با 0844 871 1514

بوریس براث

مواد لازم برای 4 نفر

25 گرم کره

داش روغن نباتی

1 پیاز متوسط ریز خرد شده

2 هویج متوسط ریز خرد شده

1 کوچک شلغم ریز خرد شده

1 متوسط تره فرنگی ریز خرد شده

2 چوب کرفس ریز خرد شده

1 متوسط, سیب زمینی ریز خرد شده

12g جو مروارید

75 میلی لیتر سهام مرغ

300 گرم مرغ پخته پوست و تکه

1tbsp جعفری تازه خرد شده

نمک و فلفل

روش

ذوب کره و روغن را در ماهی تابه اضافه کنید و سبزیجات و جو مروارید. آشپزی برای 2 دقیقه تا زمانی که نرم.

اضافه کردن سهام مرغ و بجوش و خروش آمدن تا زمانی که سبزیجات مناقصه و جو مروارید است که از طریق پخته شده.

اضافه کردن مرغ پخته شده و طبخ تا زمانی که گرم می شود از طریق.

تنظیم ادویه هم بزنید در جعفری و خدمت می کنند.

به بوریس سوپ مناسب برای گیاهخواران جایگزین سهام مرغ با سبزیجات سهام و به جای آن از مرغ خرد شده را اضافه کنید برگ کرفس و کمی آویشن.

Woolton پای

روش

را 1lb هر یک از تکه سیب زمینی و گل کلم و سوئدی ها و هویج سه یا چهار بهار – در صورت امکان یک قاشق مرباخوری عصاره گیاهی و یک قاشق مرباخوری از بلغور جو دوسر.

طبخ همه با هم برای 10 دقیقه فقط با آب به اندازه کافی برای پوشش. هم بزنید گاهی اوقات برای جلوگیری از چسبیدن مخلوط. اجازه می دهد تا خنک; قرار داده و به ظرف کیک بپاشید و با جعفری خرد شده و پوشش با یک پوسته از سیب زمینی و یا wheatmeal شیرینی.

پخت در فر متوسط تا شیرینی است که به سادگی قهوه ای و خدمت گرم با قهوه ای استفاده نا مشروع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de