‘بوریس نیست از جنگل است. او تقریبا در زمان یکی برای تیم’ می گوید: پدر استنلی

بوریس جانسون “تقریبا در زمان یک تیم” و نیاز به یک دوره استراحت به عنوان او شروع به بهبود می یابند از Covid-19 پدرش گفته است.

استنلی جانسون گفت: تمام خانواده است “شگفت آور سپاسگزار” برای تلاش های بیمه خدمات درمانی و برای بزرگ فوران پشتیبانی برای پسر خود.

و او با بازی کردن پیشنهادات است که نخست وزیر را به سرعت بازگشت به کار در شماره 10 گفته او “به زمان”.

آقای جانسون Snr نظرات به احتمال زیاد گرفته شود به عنوان یک نشانه بیشتر است که وزیر امور خارجه Dominic Raab ادامه خواهد داد به deputise برای این ساعت در روزهای آینده.

نخست وزیر بازگشت به یک بخش در سنت توماس ” بیمارستان در لندن پس از گذراندن سه شب در بخش مراقبت های ویژه تحت درمان برای علائم کروناویروس.

در مصاحبه ای با رادیو بی بی سی 4 امروز برنامه آقای جانسون Snr گفت پسرش بیماری تا به حال تاکید جدی از این بیماری همه گیر.

“برای استفاده است که آمریکا بیان او تقریبا در زمان یکی برای این تیم است. ما باید مطمئن شوید که ما بازی به بازی به درستی در حال حاضر,” او گفت:. “این بسیار آسان است در حال حاضر.”

“او باید استراحت کردن. به عنوان من درک می کنم آن را به او منتقل شده از ICU به یک واحد بازیابی, اما من فکر نمی کنم شما می توانید می گویند این است که خارج از جنگل در حال حاضر.

“او را به زمان. من نمی توانم باور کنم که شما می توانید از این راه رفتن و رسیدن مستقیم به خیابان داونینگ و انتخاب کنید تا کمر بدون یک دوره تنظیم مجدد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im