نخست وزیر مارک شده یک “خائن” را به عنوان او در دیدار با heckles در اولین سفر خود را به سیل آمار منطقه است.

بوریس جانسون وارد شده در بانک ها از رودخانه سورن در بودلی در Worcestershire در بعد از ظهر یکشنبه و گرفته به نظر مقابله با سیل توسط آژانس محیط زیست کارکنان.

در حالی که بسیاری از مردم محلی او را استقبال گرمی از او نیز مواجه heckles از “خائن” را به عنوان او مشاهده سیل موانع – و یک نفر به او گفت: “آیا خود را ——- کار” را به عنوان او مطرح شده با نوجوانان برای عکاسی از خود در روی یک پل در شهر.

زیر سنگین آمریکا شکست خود را به سفر زمانی که آبها در اوج خود نخست وزیر به دنبال توضیح تصمیم خود را به دور ماندن.

او گفت که “بیش از حد آسان” برای PM برای “رسیدن به جایی در وسط اضطراری” اما آن است که “چندان آسان نیست رک و پوست کنده برای خدمات اضطراری”.

صحبت های او به عنوان بازدید مقابله با سیل او به خبرنگاران گفت: “آنچه آنها باید انجام دهید این است که پس از آن شکستن و طلا فرمان برای پیدا کردن جایی برای مختصر شما همه به جمع آوری. آنها انحراف از کار خود را برای ساعت ها و ساعت.

“آنچه که من انجام شده است پس از سیل شروع است هماهنگی ملی پاسخ بلکه به دنبال آنچه ما می توانیم در ماه های آینده و سال به اطمینان حاصل شود این کشور واقعا آماده است برای مقابله با اثرات جاری شدن سیل.”
نخست وزیر نشان داده شد برای مقابله با سیل توسط کارکنان سازمان محیط زیست


اعتبار: ایسنا

او در مواجهه سنگین انتقاد برای ماندن در ایران را Chevening املاک کشور در کنت در ارتفاع سیل ماه گذشته به جای بازدید از مناطق از جمله یورکشایر جنوبی ولز و میدلندز.

این شهر را در زمره بدترین آمار مناطق در انگلستان پس از مرطوب مارس در ضبط و آقای جانسون گفت که “دریافت بودلی انجام می شود” را به عنوان او صحبت کرد به ساکنان.

او گفت که او “خیلی متاسفم برای شنیدن آن” زمانی که او شنیده ام خانه شده بود غرق آنجا که 2ft از آب است.

آقای جانسون بود و بعد mobbed توسط اعضای عمومی به عنوان او ادامه داد: پیاده روی با تعدادی از مردم در تلاش برای لرزش دست خود را برای گرفتن عکس به عنوان او ساخته شده راه خود را در امتداد رودخانه.

او همچنین ملاقات اعضای خدمات اورژانس که در پاسخ هنگامی که سطح آب افزایش یافت.

PM پیوست و آنها را برای یک فنجان چای و بیسکویت به عنوان او به آنها گفت که دفاع سازه در شهر بودند “بسیار شگفت انگیز”.

او تشکر کرد سازمان محیط زیست و خدمات اضطراری قبل از اضافه کردن که او نیز “نگاهی به آنچه که ما می توانید انجام دهید تا مطمئن شوید که این اتفاق نمی افتد دوباره”.

“ما در حال دو برابر شدن بودجه ما را کنار بگذارند برای سرمایه گذاری در سیل حفاظت در سراسر کشور از £2.6 میلیارد پوند 5.2 میلیارد دلار است.”

سازمان محیط زیست آغاز شده بود در نظر گرفتن موانع سیل در رودخانه سورن پس از آن سطوح نصف از هفته گذشته است.

دفاع که شروع به دست و پنجه نرم و سرریز در Ironbridge در ارتفاع سیل در حال حاضر شروع به برچیده شود و در Shropshire شهر.

آنها در محل به همراه wharfage برای هفته اول اینکه بنا در اواسط ماه فوریه در تلاش برای عقب نگه داشتن آب است.

ده ها تن از خانه کسب و کار و ساختمان ها تا به حال به تخلیه به رودخانه به اوج خود رسید و در 6.8 متر است.

آژانس محیط زیست کریس Bainger یک شیلات ویژگی های متخصص برای Shropshire Herefordshire Worcestershire & گلاسترشر توییتی دیروز این شهر در حال حاضر “برای کسب و کار باز”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de