بوریس جانسون در بخش مراقبت های ویژه برای coronavirus – همه ما می دانیم که در روز پنج شنبه صبح

بوریس جانسون آزمایش مثبت برای Covid-19 مارس 26. نخست وزیر خفيف علائم و توصیه شده توسط افسر ارشد پزشکی برای دریافت یک آزمون.

سپس در مارس 5, او صرف شب در یک بیمارستان NHS پس از بستری مداوم علائم کروناویروس. دکتر او اصرار داشت که پذیرش شد احتیاطی.

اما خیابان داونینگ اعلام کرد در مارس 6 که او تا به حال منتقل شده است و در بخش مراقبت های پس از coronavirus علائم بدتر شده است.

او داده شده است اکسیژن پس از مبتلا به مشکلات تنفسی اما او قرار داده نشده است در ونتیلاتور.

آقای جانسون بود که در شب چهارشنبه سوم خود را صرف شب در بخش مراقبت های ویژه در سنت توماس ” در بیمارستان مرکزی لندن ، 10, گفت:, و اضافه کرد که او “همچنان به پیشرفت مداوم”.

Rishi Sunak که صدراعظم از خزانه گفت: 10 خیابان داونینگ نشست خبری که آقای جانسون “شده است و تعامل مثبت با تیم بالینی”.

آنچه اتفاق افتاده است قبل از ساعت رفت و به بیمارستان ؟

انگلستان, وزیر بهداشت, Hancock, نیز تایید کرد او آزمایش مثبت برای Covid-19 زیر را نخست وزیر اعلام خواهد شد. دومینیک Cummings, نخست وزیر, رئیس, مشاور خود منزوی پس از ارائه نشانه ها.

آقای جانسون شده است خود منزوی در 11 خیابان داونینگ که مهر و موم شده و خاموش به طور موثر “ساخت آن را به یک خانه” می گوید: نخست وزیر سخنگوی رسمی.

نخست وزیر وعده های غذایی که در سمت چپ درب های بین 10 و 11 خیابان داونینگ.

آقای جانسون به حال شده است در ادامه به رهبری دولت را از دست داده و بحران های ویدیویی چرا که او تا به حال شده احساس خوبی به اندازه کافی برای ادامه به کار می کنند.

آقای جانسون, 55, اعلام نتایج آزمون با ارسال یک ویدئو در توییتر در مارس 27, که در آن او گفت که او تا به حال توسعه یافته متوسط و سرفه مداوم.

او با استفاده از این فرصت برای تشکر از بیمه خدمات درمانی و گفت که آن را “بسیار در حال حرکت” برای شرکت در clap برای کارکنان بیمه خدمات درمانی در مارس 26. او در ادامه با تشکر از ملی خدمات خود را در “بزرگ ملی تلاش” و همچنین تشکر از کسانی که امضا کرده اند تا به داوطلب.

او گفت: در تاریخ 27 مارس: “در طول 24 ساعت گذشته من را توسعه داده اند که علائم خفیف و آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

“من در حال حاضر خود جدا اما من ادامه خواهد داد برای رهبری دولت پاسخ از طریق ویدئو کنفرانس به عنوان ما به مبارزه با این ویروس.

“ما با هم خواهد شد و این ضرب و شتم.”

یک خیابان داونینگ سخنگوی گفت: “پس از تجربه علائم خفیف دیروز نخست وزیر شد و تست شده برای coronavirus در مشاوره شخصی از انگلستان افسر ارشد پزشکی, پروفسور کریس Ersin.

“آزمون انجام شد در 10 توسط کارکنان بیمه خدمات درمانی و نتیجه تست مثبت بود. در همراهی با هدایت نخست وزیر خود منزوی در خیابان داونینگ.”

در مارس 2, گزارش شده است که آقای جانسون هنوز هم نشانه هایی از coronavirus و ممکن است برای ادامه خود جدا.

سه روز بعد نخست وزیر در بیمارستان بستری شد چرا که علائم خود را تا به حال تصویب نشده است.

شماره 10 گفت که او گرفته شده بود به بیمارستان خصوصی برای آزمون پس از او ادامه داد: به گزارش یک درجه حرارت بالا است. دستیاران اصرار داشت که او همچنان در اختیار دولت است.

در آوریل 6, اما, خیابان داونینگ اعلام کرد که نخست وزیر شده بود منتقل و در بخش مراقبت های پس از خود علائم بدتر شده است. او درک شده است نقل مکان کرد به ويژه در مورد 7 بعد از ظهر به عنوان یک احتیاط باید او نیاز به تهویه برای کمک به بهبود است.

  • ادامه مطلب: چه اتفاقی می افتد به کروناویروس بیماران در بخش مراقبت های ویژه – و به همین دلیل است که بوریس جانسون وجود دارد ؟

تا به هر کسی پا در برای آقای جانسون به عنوان معاون نخست وزیر ؟

وزیر امور خارجه Dominic Raab بوده و توصیه شده توسط بوریس جانسون به deputise او “در صورت لزوم” پس از نخست وزیر بستری شدن در بیمارستان.

پس از آقای جانسون بود بستری شده در بخش مراقبت از آن تایید شد که آقای Raab منجر خواهد شد پاسخ بریتانیا به coronavirus بحران است.

آقای Raab منجر خواهد شد کبرا جلسات در حالی که نخست وزیر است و در بیمارستان است.

Rishi Sunak شده است به نام بوریس جانسون دوم “تعیین جانشین” میان ادعا می کند که مایکل گوو بود نادیده گرفته و با توجه به علامت سوال بیش از وفاداری خود را.

جزئیات بیشتر در مورد که ممکن است گام برای آقای جانسون در اینجا.

که نخست وزیر را به تماس با ؟

انگلستان, وزیر بهداشت, Hancock, تایید او آزمایش مثبت برای Covid-19 زیر را نخست وزیر اعلام خواهد شد.

در یک صدای جیر جیر آقای Hancock گفت: “به دنبال توصیه های پزشکی, من توصیه شد برای تست coronavirus.

“من تست کردم مثبت است.

“خوشبختانه من علائم خفیف هستند و من کار از خانه خود جدا.”

او در ادامه برای اضافه کردن است که آن را “حیاتی ما به دنبال مشاوره برای محافظت از ما بیمه خدمات درمانی و صرفه جویی در زندگی می کند”.

نخست وزیر به طور منظم مخاطبان با ملکه است. در مورد تندرستی ملکه, پس از نخست وزیر را تشخیص سخنگوی کاخ باکینگهام گفت: “علیاحضرت ملکه باقی می ماند و در سلامت خوب است. ملکه گذشته شاهد نخست وزیر در تاریخ 11 مارس و پس از تمام مشاوره مناسب با توجه به رفاه خود را.”

ملکه 93 و دوک ادینبورگ, 98, در حال تمرین “اجتماعی فاصله” در Windsor, در خط با دولت مشاوره برای بیش از 70s به.

او با تکیه بر تکنولوژی مدرن به ماندن در تماس با او نوه و نوه بزرگ در طول یک دوره اجتماعی فاصله.

ملکه و آقای جانسون به حال خود هفتگی مخاطبان از طریق تماس تلفنی در روز شنبه ،
نخست وزیر صحبت می کرد ملکه الیزابت دوم در طول هفته خود را با مخاطبان از طریق تماس تلفنی در روز چهارشنبه


اعتبار: شاتر

چند خیابان داونینگ کارکنان نیز اعتقاد به توان خود در انزوا. این ساعت به تازگی برگزار شد کابینه توسط ویدئو کنفرانس و صحبت به رهبران G20 در یک جلسه مجازی در روز پنج شنبه به عنوان در تصویر زیر.
نخست وزیر بوریس جانسون شرکت در یک ویدئو کنفرانس با دیگر رهبران G20 در این مطالعه از 10 خیابان داونینگ در مرکز لندن در 26 مارس


اعتبار: اندرو پارسونز/AFP

Rishi Sunak که صدراعظم از خزانه که در گذشته دیده می شد رعایت دو متری حکومت در حالی که کف زدن برای بیمه خدمات درمانی در کنار نخست وزیر گرفته شده نه یک آزمون است و نه نمایش علائم.

آقای Sunak در حال حاضر کار از دفتر خود در HM خزانه داری در کلمبوس. این قابل درک است که صدراعظم هنوز نقل مکان خانواده اش به تخت که او حق دارد به بالای 10 خیابان داونینگ.

نخست وزیر حامله شریک کری Symonds است که جداسازی به تنهایی و به دور از هیچ 10 با زن و شوهر سگ Dilyn.

او بعد نشان داد او تا به حال “صرف هفته گذشته در بستر” پس از درد و رنج coronavirus علائم است اما در حال حاضر دوره نقاهت.

32 سال است که در انتظار این زن و شوهر نوزاد در اوایل تابستان می افتد به گروه های آسیب پذیر مردم خواست برای جلوگیری از تماس با کسانی که با علائم Covid-19.

شماره 10 گفته اند که آنها نمی خواهد به دنبال تماس با ردیابی. در عوض افرادی که علائم مورد نیاز خواهد بود به خود منزوی.
کری Symonds ارسال شده یک عکس از خودش را از خود جدا با زن و شوهر سگ Dilyn

سیاستمداران مایل نخست وزیر خوبی در رسانه های اجتماعی

تعدادی از سیاستمداران خواست نخست وزیر بهبودی کامل در توییتر.

کار جدید رهبر آقا Keir Starmer گفت: “خیلی غم انگیز اخبار. تمام کشور را در افکار با نخست وزیر و خانواده اش در طول این زمان دشوار است.”

سابق کار رهبر جرمی Corbyn رهبری پیام از سراسر شکاف سیاسی.

او در توئیتر خود نوشت: “من آرزو می کنم نخست وزیر بازیابی سریع و امیدوارم که خانواده خود را امن و سالم است. Coronavirus می کند و تاثیر می گذارد هر کسی. هر کس امن است. سلامت خود ما بستگی دارد هر کس دیگری.”

سایه دبیر خانه دایان ابوت در توئیتر خود نوشت: “من نمی خواهید هر کسی که بیمار است. من آرزو می کنم نخست وزیر بازیابی سریع. من امیدوارم که هر کس در روزهای آینده می شود و مراقبت های پزشکی توجه آنها نیاز دارند.”

شهردار لندن, صادق خان نوشته شده: “با عرض پوزش به شنیدن این و امیدوارم که شما احساس می کنید بهتر است به زودی.

“با تشکر از شما برای همه چیز خود را دولت انجام شده است برای کمک به ما در مبارزه با این.

“این یک یادآوری است که هر کسی می تواند Covid-19. همه ما باید به دنبال قوانین و ماندن در خانه برای حمایت از ما شگفت انگیز بیمه خدمات درمانی کارکنان را به صرفه جویی در زندگی می کند.”

Nigel Farage نوشته شده: “آرزوی @BorisJohnson خوب و بسیار سریع بهبود است.”

و سابق صدراعظم ساجد جاوید پاسخ داد: “دریافت خوب به زودی. ارسال شما بهترین آرزوها را از جاوید خانواده و بیلی.”

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “من همچنین می خواهم به ارسال بهترین آرزوها برای یک دوست بسیار خوب من و یک دوست برای ملت ما نخست وزیر بوریس جانسون. “ما بسیار غمگین به گوش او گرفته شده بود به مراقبت های ویژه این بعد از ظهر در حالی که کمی پیش. “و آمریکایی ها همه دعا برای بهبود است. او واقعا یک دوست خوب او واقعا چیزی بسیار خاص است. قوی, resolute, ترک نمی کند, نمی دهد.”

رئیس شورای اروپا چارلز میشل در توئیتر خود نوشت: “دریافت خوب به زودی @BorisJohnson اروپا خواسته های شما بازیابی سریع. من معتقدم که ما پیروزی در این مبارزه با Covid-19 با هم.”

بخوانید چگونه در این جهان واکنش نشان داد و بعد از آقای جانسون منتقل شد به بخش مراقبت های ويژه.

جدول زمانی از هر ظاهر عمومی توسط نخست وزیر در ماه قبل از او تشخیص داده شد

توسط تلگراف را کریستوفر امید

روز شنبه, فوریه 28

بوریس جانسون بازديد کترینگ عمومی بیمارستان A&E گروه نما برای عکاسی سلفی با بیماران.

جمعه, آوریل 3

5pm: بوریس جانسون میزبان کنفرانس مطبوعاتی در کنار افسر ارشد پزشکی Sir Patrick blue palace hotel در 10 خیابان داونینگ روز پس از مراجعه به کترینگ بیمارستان. او می گوید: “من در یک بیمارستان دیگر شب که در آن وجود دارد چند coronavirus بیماران. من دست تکان داد با همه شما خوشحال خواهد شد به دانستن و من همچنان به لرزش دست.”

شماره 10 منابع بعدها گفت که او تا به حال نه متزلزل دست هر coronavirus بیماران در بیمارستان است.

چهار شنبه, مارس 4

بوریس جانسون چهره جرمی Corbyn نخست وزیر سوالات. PM می گوید نمایندگان مجلس که کارگران نمی خواهد که به صبر سه روز برای دریافت قانونی بیمار پرداخت.

دوشنبه, مارس 9

3pm: بوریس جانسون با باردار خود را نامزد کری Symonds بر روی بازوی خود را مطابق با, ملکه شاهزاده ولز و دیگر اعضای خانواده سلطنتی به صورت سالانه کشورهای مشترک المنافع روز خدمت در کلیسای وستمینستر.

5pm: بوریس جانسون میزبان یک کنفرانس مطبوعاتی در 10 خیابان داونینگ در کنار آقا پاتریک blue palace hotel و انگلستان ارشد پزشکی مشاور و استاد کریس Ersin گفت که مهار این ویروس است که در حال حاضر “بسیار بعید است به کار بر روی خود را دارد”.

چهار شنبه, مارس 11

بوریس جانسون صندلی خود نشست هفتگی کابینه در 10 خیابان داونینگ یک روز دیرتر از حد معمول است.

بوریس جانسون چهره جرمی Corbyn نخست وزیر سوال در عوام و نشسته در کنار Rishi Sunak به عنوان صدراعظم پرده £30 میلیارد دلار از اقدامات برای مقابله با کروناویروس در بودجه.

بعد از ظهر: آقای جانسون در دیدار ملکه برای مخاطبان هفتگی با او آخرین بار آنها را ملاقات در فرد است.

پنج شنبه, مارس 12

5pm: بوریس جانسون میزبان 10 خیابان داونینگ کنفرانس مطبوعاتی در کنار پاتریک blue palace hotel و پروفسور کریس Ersin گفت که بریتانیا مواجه شد “بدترین بحران بهداشت عمومی برای نسل”.

دوشنبه, مارس 16

5pm بوریس جانسون میزبان یک کنفرانس مطبوعاتی در 10 خیابان داونینگ با پروفسور کریس Ersin و آقا پاتریک blue palace hotel گفت: “در حال حاضر زمان برای همه به توقف غیر ضروری در تماس با دیگران و برای جلوگیری از تمام سفر غیر ضروری.”

سهشنبه, مارس 17

بوریس جانسون صندلی خود هفتگی کابینه جلسه.

5pm: نخست وزیر با Rishi Sunak در کنار او پرده £330 میلیارد-ارزش وام برای کسب و کار متاثر از coronavirus.

چهار شنبه, مارس 18

بوریس جانسون چهره جرمی Corbyn نخست وزیر سوالات در مجلس عوام.

5pm: بوریس جانسون میزبان یک کنفرانس مطبوعاتی در 10 خیابان داونینگ اعلام کرد که همه مدارس در انگلستان را برای بسیاری از دانش آموزان از جمعه, مارس 20.

پنج شنبه, مارس 19

5pm: بوریس جانسون میزبان یک کنفرانس مطبوعاتی در 10 خیابان داونینگ ، flanked توسط استاد کریس Ersin و آقا پاتریک blue palace hotel. نخست وزیر بریتانیا می تواند “به نوبه خود جزر و مد” در coronavirus بحران در عرض 12 هفته.

جمعه, مارس 20

5pm: بوریس جانسون میزبان یک کنفرانس مطبوعاتی در 10 خیابان داونینگ و اعلام کرد که کافه ها و بارها و رستوران ها باید از شب جمعه به جز دور مواد غذایی برای مقابله با کروناویروس.

یکشنبه, مارس 22

ساعت 4.30 بعد از ظهر: بوریس جانسون میزبان یک کنفرانس مطبوعاتی در 10 خیابان داونینگ همراه با رابرت Jenrick این جوامع وزیر و دکتر جنی Harries, معاون افسر ارشد پزشکی اعلام کرد که 1.5 میلیون مردم آسیب پذیر باید به “محافظ” در خانه از coronavirus.

سهشنبه, مارس 24

9.30 صبح: نخست وزیر صندلی خود هفتگی کابینه جلسه. اکثر وزرای کابینه شرکت در ویدئو کنفرانس. تنها وزیر بهداشت مت, Hancock, کابینه, کار, آقا, علامت Sedwill و پروفسور کریس Ersin با او هستند در کابینه ،

چهار شنبه, مارس 25

بوریس جانسون چهره جرمی Corbyn نخست وزیر سوال در عوام برای آخرین بار قبل از مجلس معافیت برای زنگ تفریح عید پاک.

5pm: بوریس جانسون میزبان یک کنفرانس مطبوعاتی در 10 خیابان داونینگ flanked توسط استاد کریس Ersin و آقا پاتریک blue palace hotel PM می گوید که “فقط در 24 ساعت 405,000 مردم در پاسخ به فراخوان” برای کمک به بیمه خدمات درمانی.

پنج شنبه, مارس 26

اوایل بعد از ظهر: بوریس جانسون شکایت از سرفه خفيف و متوسط.

اواخر بعد از ظهر: بوریس جانسون آزمایش شده است برای کوروناویروس.

8pm: بوریس جانسون می پیوندد صدراعظم Rishi Sunak به کف زدن برای بیمه خدمات درمانی کارگران در خیابان داونینگ.

نیمه شب: نتایج بازگشت به نشان می دهد نخست وزیر آزمایش مثبت برای Covid-19.

جمعه, مارس 27

9.30 صبح: بوریس جانسون صندلی نشست coronavirus جنگ کابینه از طریق لینک ویدئو.

ساعت 10.30 صبح: بوریس جانسون ثبت تصویری با عنوان “به روز رسانی از من” on Facebook, که در آن او می گوید که او “علائم خفیف” از coronavirus اما اضافه کرد: “من در حال حاضر خود جدا اما من ادامه خواهد داد برای رهبری دولت پاسخ از طریق ویدئو کنفرانس به عنوان ما به مبارزه با این ویروسs.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im