بوریس جانسون می گوید: 3m مردم در هنگ کنگ را دریافت مسیر به شهروندی

بوریس جانسون آماده است برای باز کردن درب به نزدیک به سه میلیون دلار هنگ کنگ شهروندان اگر چین تحمیل امنیتی جدید قانون است که منتقدان می گویند خواهد راب و قلمرو آن استقلال است.

نخست وزیر نوشتن در زمان ارائه کرده است را به آنچه او می گوید را یکی از “بزرگترین تغییرات” در تاریخ بریتانیا ویزای سیستم اجازه می دهد تا 2.85 میلیون دلار هنگ کنگ شهروندان شانس تمام عیار شهروندی است.

این حرکت که نشان دهنده تشدید چشمگیر در ایستاده-بین بریتانیا و چین قرار خواهد Hongkongers “در مسیر به شهروندی” گفت: رهبر حزب محافظه کار.

چین تشریفاتی قوه مقننه کنگره خلق ملی تایید امنیتی قانون برای هنگ کنگ اوایل این هفته است که روابط تیره با بریتانیا و ایالات متحده.

قانون را تغییر دهد خاک مینی قانون اساسی و یا قانون اساسی به نیاز دولت به اجرای اقدامات لازم برای تصمیم گرفت بعد از آن توسط رهبران چینی.
Xi Jinping رای گیری به ثبت نام در امنیت لایحه به قانون است. غرب می گوید که می خواهد از بین بردن هنگ کنگ برای استقلال از پکن


اعتبار: AP

منتقدان گفته اند قانون کارائی “یک کشور دو سیستم” چارچوب است که وعده داده شده هنگ کنگ آزادی یافت نمی شود در سرزمین اصلی چین برای 50 سال.

معترضان به خیابان در هنگ کنگ نشان می دهد با وجود coronavirus اجتماعی فاصله محدودیت هنوز هم در جای خود.

آقای جانسون گفت: امنیت ملی قانون را نقض معاهده بین چین و انگلستان و خواهد “به طور چشمگیری تضعیف” هنگ کنگ استقلال.

اگر چین بخواهد به رفتن پیش با تغییرات آن برای جزیره ظ گفت او را به طور موثر در ارتقاء جایگاه ملی بریتانیا (خارج از کشور) گذرنامه که 350000 نفر در هنگ کنگ نگهداری و 2.5 میلیون نفر واجد شرایط برای درخواست برای اعطای حقوق مهاجرت فراتر از زمان شش ماه محدود می کند.

او گفت: “اگر چین تحمیل آن امنیت ملی قانون دولت بریتانیا را ما تغییر قوانین مهاجرت و اجازه می دهد هر دارنده این گذرنامه از هنگ کنگ به انگلستان برای تجدید دوره 12 ماه و با توجه بیشتر مهاجرت حقوق از جمله حق کار که می تواند محل آنها را در یک مسیر به شهروندی.

“این مقدار خواهد بود به یکی از بزرگترین تغییرات در ما ویزا سیستم در تاریخ است.”

آقای جانسون افزود: “بسیاری از مردم در هنگ کنگ از ترس راه خود را از زندگی است که چین متعهد به رعایت تحت تهدید است.

“اگر چین درآمد حاصل برای توجیه ترس خود را پس از آن بریتانیا نمی تواند در وجدان خوب شانه را بالا انداختن شانه های ما و راه دور; در عوض, ما افتخار ما تعهدات و ارائه یک جایگزین.”

ادامه مطلب: چین به اندازه کافی قوی نیست به جلو و پیشنهاد خود را برای جهان تسلط

PM مداخله آمد تنها چند ساعت پس از وزیر امور خارجه Dominic Raab گفت: نمایندگان مجلس انگلستان را به ارائه یک “مسیر به شهروندی” برای ملی بریتانیا (خارج از کشور) دارندگان گذرنامه در هنگ کنگ اگر چین انجام تغییرات آن.

ساخت یک بیانیه به عوام آقای Raab گفت: پیشنهاد امنیت ملی در قانون خواهد بود “نقض آشکار” از چین را با تعهدات بین المللی و “تضعیف” تعهدات موجود برای حمایت از حقوق و آزادی های مردم هنگ کنگ به عنوان مجموعه ای در بیانیه مشترک.

آقای Raab چین هشدار داد که هنوز هم وجود دارد زمان به “تجدید نظر” آن رفتار.

“وجود دارد یک لحظه برای چین به مرحله بازگشت از آستانه و احترام هنگ کنگ استقلال و احترام چین به تعهدات بین المللی خود,” او گفت:.

اما او به نام برای بزرگتر حزبی از نظر ساخته شود تا در سطح جهان برای جلوگیری از چین رد تلاش برای اطمینان از آن جهات هنگ کنگ برای استقلال از پکن استدلال عضو G20 با استفاده از “ارعاب برای دیگران برای آرام ماندن”.

فشار سیاسی در حال رشد در سراسر کشورهای مشترک المنافع با صندلی عوام امور خارجه انتخاب کمیته تام Tugendhat پیوستن به همتایان خود در استرالیا و کانادا و نیوزیلند در نوشتن خود را به رهبران ملی به بیان نگرانی های امنیتی برنامه ریزی شده قانون است.

را به طور مشترک امضا نامه توسط کمیته صندلی آن نیز خواهد شد ارسال شده به دبیر کل سازمان ملل متحد که پکن تحمیل یک نقض از نظر قانونی الزام آور بین بریتانیا و چین است.

نمایندگان خواسته اند برای همکاری برای ایجاد یک سازمان ملل متحد فرستاده ویژه هنگ کنگ.

آقای Tugendhat MP گفت: “امنیت قانون اجازه خواهد داد که پکن برای راه اندازی کامل سرکوب آزادی بیان در نظر گرفتن دور صدای مردم با جلوگیری از هر گونه انتقاد از دولت چین فوق العاده-حکومت استبدادی.

“ما نمی توانیم اجازه می دهد این اتفاق می افتد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net