بوریس جانسون می گوید پزشکان نیروبخش برای بدترین دوران خود را COVID-19 بستری

نیوزویک | No comments

شش روز پس از بازگشت به کار, انگلیسی, نخست وزیر بوریس جانسون صحبت کرد و با صراحت در مورد اخیر بستری برای جدید کروناویروس در مصاحبه با آفتابمنتشر شده در یکشنبه.

این روزنامه گزارش مفصلی جانسون هفته اقامت در سنت توماس ” بیمارستانی در لندن در اوایل ماه مارس که شامل 72 ساعت در داخل این تاسیسات را به واحد مراقبت های ویژه.

توصیف وضعیت جسمی وی به نخست وزیر گفت که او “بود که در خصوص درخشان شکل” و به یاد می آورد که “وجود دارد برنامه های احتمالی در محل” به عنوان یک اقدام احتیاطی در مورد سلامت خود را به وضعیت بدتر شده بیشتر است.

“پزشکان تا به حال همه نوع ترتیبات برای چه کاری انجام دهید اگر همه چیز رفت به شدت اشتباه است و” جانسون گفت: خورشید. “این یک رابطه جنسی خشن, پیر, لحظه, من نمی خواهد آن را انکار کند. آنها تا به حال یک استراتژی برای مقابله با ‘مرگ استالین’-نوع سناریو.”

با توجه به انتشار جانسون بازگو متعدد عوارض پزشکی به وجود آمد که به عنوان یک نتیجه از عفونت با سندرم تنفسی. به یاد او دریافت “لیتر اکسیژن” از طریق یک ماسک صورت و گفتگو با پزشکان در مورد امکان لولهگذاری.

“این زمانی بود که آن را کمی . . . آنها شروع به فکر می کنم در مورد چگونه به آن رسیدگی presentationally” جانسون گفت. ارجاع کاهش حیاتی اندازه گیری او افزود: “خونین شاخص های نگهداری رفتن در جهت اشتباه است.”

جانسون منتقل شد به سنت توماس’ واحد مراقبت های ویژه در مارس 6, یک روز پس از اولیه ورود به بیمارستان بعد از طولانی مدت علائم کروناویروس. در آن زمان یک سخنگوی دفتر خود گفت: عصر ایران: “PM دریافت مراقبت های عالی و تشکر از همه کارکنان بیمه خدمات درمانی خود را برای کار سخت و فداکاری است.” این بیانیه اشاره کرد که جانسون شده بود خود منزوی در خانه خود را پس از یادگیری او قراردادی به این بیماری 10 روز قبل از آن اما در ادامه به تجربه مداوم سرفه و تب است.

نخست وزیر تشخیص خود را اعلام کرد در مارس 27.

Boris Johnson
نخست وزیر بوریس جانسون آدرس بریتانیا مداوم مستند در پاسخ به شیوع کروناویروس در آوریل 27, پس خود بستری شدن در بیمارستان به دلیل بیماری. در طول یک مصاحبه جدید با “خورشید” جانسون اهل تجربه خود را در بخش مراقبت های ویژه خواستار آن “خشن, پیر لحظه ای.”
Chris J Ratcliffe/گتی

جانسون خود را از سر گرفت دولتی مسئولیت در تاریخ 27 آوریل حدود دو هفته پس از ترخیص از بیمارستان. پسر خود را با همسر کری Symonds متولد شد و دو روز بعد. با توجه به گزارش از رسانه های چند زن و شوهر به نام او Wilfred Lawrie نیکلاس جانسون پس از پزشکان نیکلاس قیمت و نیکلاس هارت که درمان جانسون در حالی که او در بیمارستان بستری شد. Symonds گزارش به تشریح معنای پشت پسر خود را با نام در یک پست به اشتراک گذاشته شده به او private Instagram حساب در روز شنبه.

در طول اولین آدرس پس از بازگشت به پست خود به عنوان نخست وزیر جانسون گفت: این مستند در سراسر کشور–در اصل اجرا در سراسر بریتانیا در 23 مارس در واکنش به شیوع–هنوز می تواند برداشته شود. هر چند او اذعان کرد که انگلستان بود “شروع به نوبه خود جزر و مد” از نظر coronavirus’ تاثیر جانسون گفت: پیشرفت بیشتری لازم بود برای استراحت محدودیت.

انگلستان تایید کرده است چهارم-بیشترین تعداد جدید کروناویروس عفونت در جهان, پشت, ایالات متحده, اسپانیا و ایتالیا. با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه ردیاب کشور گزارش شده بود 183,501 موارد مثبت و 28,520 و در نتیجه مرگ و میر ناشی از یکشنبه بعد از ظهر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>