بوریس جانسون ‘اوراق کابینه همه گیر کمیته شش ماه قبل از coronavirus آمار انگلستان’

بوریس جانسون اوراق یک تیم از وزرای ارشد به اتهام آماده شدن این کشور برای یک بیماری همه گیر از شش ماه قبل از شیوع کروناویروس در انگلستان با توجه به گزارش.

با توجه به ایمیل های روزانه این گروه – به نام تهدید خطرات انعطاف پذیری و احتمالی کمیته (THRCC) – به حالت تعلیق در آمد توسط نخست وزیر سابق ترزا ممکن است در مشاوره کابینه, کار, آقا, علامت Sedwill به طوری که کارمندان دولت و وزرا می تواند تمرکز بر مبارزه با تروریسم در اروپا.

دولت کمیته که شامل وزرای کابینه از جمله مت, Hancock, سلامت, منشی, Michael Gove و گاوین Williamson لغو شد توسط آقای جانسون چند روز پس از او وارد خیابان داونینگ. کمیته axed بدون بحث در مورد ویروس های کنترل برنامه است.

در شب جمعه سابق وزیر کابینه – که یک عضو از THRCC – گفت پست الکترونیکی است که می تواند کمک به دولت برای پاسخ سریع تر به ویروس.

“هنگامی که این بیماری همه گیر در زمان برگزاری در ایتالیا… زنگ زنگ می شده اند زنگ” وزیر سابق گفت. “ما می توانیم استرس تست شده دولت در برنامه های احتمالی برای مقابله با یک بیماری همه گیر.”
این کمیته به حالت تعلیق در آمد توسط ترزا ممکن است به عنوان دولت مشغول به کار در خروج از اتحادیه اروپا


اعتبار: گتی ایماژ

در ماه جولای 2018 بن والاس که وزیر دفاع بود, امنیتی وزیر در پشت یک دفتر خانه گزارش گفت: THRCC شد کلید برای حفاظت از کشور در برابر یک بیماری همه گیر.

آقای والاس “بیولوژیکی استراتژی امنیت” گفت: یک شیوع آنفولانزای شدید بود “یکی از مهم ترین مدنی اضطراری خطرات مواجه انگلستان”.

در این گزارش گفت: “وقوع چنین می تواند بالقوه به علت صدها هزار نفر از مرگ و میر و هزینه انگلستان دهها میلیارد پوند است.

“قابل توجه شیوع بیماری در میان بالاترین تاثیر خطرات روبرو شده توسط هر جامعه تهدید کننده زندگی و ایجاد اختلال در خدمات عمومی و اقتصاد است.”

این THRCC شد و یک کمیته فرعی شورای امنیت ملی (NSC) که به ریاست نخست وزیر و شامل اطلاعات ستاد و ارشد کابینه وزیران.

تحت Mrs ممکن است رهبری, 15 سابق کابینه وزیران از جمله صدراعظم فیلیپ هاموند صفحه اصلی ساجد جاوید وزیر و وزیر امور خارجه جرمی هانت – sat در THRCC بود که به ریاست دیوید Lidington.

وزیر سابق گفت: پست الکترونیکی که ترس انگلستان بود به عنوان برای هیچ-مقابله Brexit منجر به THRCC بودن اوراق در اواخر سال 2018 توسط آقا خوانده شده را علامت.

“ما نیاز به صرف زمان بیشتری را در اتحادیه اروپا استراتژی خروج و کمتر بر هر چیز دیگری” وزیر سابق گفت. “آن احساس شد که اگر ما قرار بود به ما اردک در یک ردیف به آماده شدن برای خطر بدون معامله سناریو ما تا به حال به کم کردن سرعت در همه چیز از جمله THRCC.”

رئیس شورای امنیت ملی کمیته که نظارت شورای امنیت ملی گفته او بررسی خواهد شد چرا THRCC قطع شد در یک مقطعی-حزب پرس و جو به دولت همه گیر مصلی.

خانم مارگارت بکت گفت: “نقش تهدیدات خطرات انعطاف پذیری و احتمالی کمیته فرعی است که دقیقا همان نوع از چیزی که ما را به علاقه.”

دفتر کابینه گفت: “دولت گرفته است گام های درست در زمان مناسب برای مبارزه با این بیماری همه گیر. ما به طور منظم تست ما همه گیر برنامه.’

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net