بوریس جانسون متعهد شده است تا مطبوعات دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای استرداد آن Sacoolas به هری دان بستگان در یک نامه تنها چند روز قبل از خانواده و حضور در دادگاه عالی به اختلاف او مصونیت دیپلماتیک.

نخست وزیر گفت که او همچنان به درخواست آقاي تهمت و مایک Pompeo آمریکا وزیر امور خارجه به “انجام کار درست” را با اجازه دادن به Ms Sacoolas به صورت عدالت در بریتانیا بیش از این نوجوان مرگ است.

نامه ای دریافت کرده بود توسط Mr دان و برادر دوقلو در شنبه سه روز قبل از خانواده و حضور در دادگاه عالی برای بررسی قضایی شنوایی با وزارت امور خارجه (FCO) و Northamptonshire پلیس.

خانواده راه اندازی شده اقدامات قانونی برای اعتراض به مصونیت دیپلماتیک ادعا کرد توسط Ms Sacoolas.

بستگان و گفت: آنها “عصبانی” حروف وارد شده در آستانه دادگاه نبرد با آقای دونن مادر شارلوت چارلز اضافه کردن او بود “به تلخی نا امید” آقای جانسون به حال هنوز رتبهدهی نشده است ملاقات با خانواده است.

خانم چارلز نوشت: این ساعت در 2 مارس اصرار او “نمی شود وحشت زده” از ملاقات با او و خانواده اش گفته بودند “مشکلات بسیار جدی” است که نیاز به پرداختن به پس از مرگ پسرش در خارج از راف Croughton در Northamptonshire در ماه اوت سال گذشته است.

پس از دریافت نامه خانم چارلز گفت: “پس از خواندن هر دو نامه خود به من و به Niall, من نمی تواند شروع به بیان نحوه تخت و عصبانی من احساس می کنم با این برش و چسباندن پاسخ.

“این همان است مزخرف است که ما شده اند شنوایی از دیگر ادارات دولتی برای ماه می باشد.حتی رئیس جمهور تهمت را دیدم آن جا ما را تامین کند.

“پسر من کشته شد توسط یک شهروند آمریکایی آقای جانسون و دولت او اجازه دهید که فرد بروید و او نمی باید شجاعت به ملاقات با ما.”

در نامه خود به خانم چارلز آقای جانسون گفت: “من می دانم که این از دست دادن مرکب از تصمیم ایالات متحده به چشم پوشیدن ایمنی برای آن Sacoolas سپس به امتناع از استرداد.

“من به شدت احساس میکنیم که این مقدار به یک محرومیت از عدالت و گفته اند تا publicly.

“من باید مطرح هری مورد شخصا با هر دو رئیس جمهور تهمت و وزیر خارجه Pompeo, درخواست از آنها برای انجام کار درست است. من ادامه خواهد داد به انجام این کار است.”

Ms Sacoolas, 42, بود اتهام باعث Mr دونن مرگ با رانندگی خطرناک در دسامبر سال گذشته اما یک استرداد درخواست رد شد توسط ما زیر ماه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de