بوریس جانسون مستند سخنرانی: چه زمان است آن چه او را می گویند و چگونه می توانم آن را ؟

تلگراف | No comments

نخست وزیر است و انتظار می رود به ارائه یک آدرس به ملت در 7بعد از ظهر امروز که در آن او در نظر دارد برای پرده برداری از یک “نقشه راه” تنظیم کردن که چگونه به “باز کردن بخش های مختلف اقتصاد بریتانیا”.

بوریس جانسون نقشه راه است که به احتمال زیاد رنگ و لعاب با اقدامات در نظر گرفته شده برای القای اعتماد به نفس در این است که آنها می توانید احساس امن برای خروج از خانه های خود را دوباره زمانی که آنها را دعوت به انجام این کار.

بسیاری از این اقدامات خواهد بود در نظر گرفته شده برای تشویق کسانی که در حال حاضر مجاز به کار برای بازگشت به سایت های ساخت و ساز و کارخانه در دانش است که آنها را انجام زیر دستورالعمل های دقیق اجتماعی فاصله و بهداشت. به عنوان او نشان داد در هفته گذشته این احتمال وجود دارد که شامل استفاده از پوشش صورت.

و مدارس انتظار می رود برای شروع بازگشت به نوعی از حالت عادی به عنوان اوایل ژوئن 1 به انگلیس می رود به پای خود را دوباره.

زمانی که در آن است و چگونه می توانم آن را ؟

آدرس را امروز در ساعت 7 بعد از ظهر.

شما قادر خواهد بود به تماشای آن زندگی می کنند در تلگراف‘s سایت – پس این صفحه را نشانه و آن را به شما به طور مستقیم به جریان ویدئو.

متناوبا, آن نشان داده خواهد شد زندگی در آسمان, اخبار بی بی سی و پخش خواهد شد در رادیو.

نقشه راه از مستند

بوریس جانسون خواهد طرح خود را “نقشه راه” برای خروج از coronavirus مستند در 7بعد از ظهر امروز پس از اعلام کرد که بریتانیا “گذشته اوج و در شیب رو به پایین”.

نخست وزیر گفت: او را روشن به ملت “منو از گزینه های” او را مجبور به انتخاب از زمانی که او در نهایت تصمیم می گیرد برای شروع به بلند کردن محدودیت های فعلی.

او گفت که هنوز خیلی زود هنگامی که وجود خواهد داشت هر گونه کاهش از اجتماعی فاصله اقدامات اما این برنامه ها برای راه اندازی مجدد اقتصاد بازگشایی مدارس و فعال کردن مردم برای سفر به کار با خیال راحت.

او همچنین نشان داد که بخشی از این طرح خواهد بود برای مردم را به پوشیدن ماسک صورت به آنها “اعتماد به نفس است که آنها می توانید به بازگشت به کار”.

نخست وزیر گفت: قبلا که نرخ انتقال – “R” شماره زیر یکی برای کل کشور, معنی virus در حال عقب نشینی بود در سراسر کشور.

اما او گفت که او تنها می تواند “باز کردن اقتصاد به تدریج” به خاطر آن بود که هیچ چیز حیاتی انجام شد که معکوس سختی به دست دستاوردهای ملت “تلاش و فداکاری”.

در یک ضربه به کاهش مستند محدودیت تعداد موارد در مراقبت از خانه در حال حاضر محور تا coronavirus باروری هستند. دولت اذعان کرده باروری ‘R’ رای است که در حال حاضر در حال اجرا در یک بخش از کشور است.

چهار استراتژی

انگلستان coronavirus بیماری به اوج خود رسید در اطراف مارس 8 و در هفته های اخیر شده است وجود دارد کاهش کلی در پذیرش به بیمارستان تعداد زیادی از مردم در مراقبت های ویژه و مرگ و میر.

اما خواهد شد که به معنای پایان دادن به اجتماعی فاصله و یا می تواند ما را در مواجهه با یک مستند تا پایان سال ؟

پیش از آقای جانسون سخنرانی در اینجا چهار استراتژی های بالقوه برای خروج از مستند.

  1. متناوب اجتماعی فاصله
  2. اجازه می دهد تا سالم و ایمنی بدن بیرون
  3. به دنبال و نابود کردن
  4. صبر کنید برای واکسن یا درمان

جزئیات جوانب مثبت و منفی از هر استراتژی در اینجا.

پنج آزمون

در طول یک خیابان داونینگ کنفرانس مطبوعاتی در روز 16 آوریل, Dominic Raab, deputising در زمان بوریس جانسون, مجموعه ای از پنج آزمون است که باید رعایت شود قبل از دولت را در نظر بالابر اقدامات است.

آنها عبارتند از:

  1. شواهدی وجود دارد که بیمه خدمات درمانی می تواند در مقابله سراسر انگلستان
  2. پایدار و کاهش نرخ مرگ و میر روزانه
  3. شواهدی وجود دارد که میزان عفونت در حال کاهش است
  4. اعتماد به نفس که لوازم تست و PPE قادر به پاسخگویی به تقاضای
  5. هیچ خطر دوم اوج

شما می توانید اطلاعات بیشتر در اینجا در چه دولت پنج آزمون تا چه حد است انگلستان از عبور از این به بلند مستند?

کار

نخست وزیر قرار می گیرد تاکید بر نیاز به “آتش موتورهای گسترده این اقتصاد بریتانیا” زمانی که او در آخرین خطاب به ملت و بازگشت به کار. آن است که به احتمال زیاد به شکل برجسته در بخشی از سخنرانی خود در این زمان در اطراف بیش از حد.

خزانه داری و کسب و کار بخش شده اند در مذاکرات با شرکت هایی در مورد طراحی دستورالعمل های تخمگذاری چگونه در محل کار می تواند با خیال راحت با پیشنهادی از جمله اقدامات گسترده تر گردشگاهها در سایت های ساختمان و ارائه دست sanitiser ضسبنسرس.

شرکت ها خواسته خواهد شد که به ارائه پوشش صورت برای کارکنان که نیاز به عقب در محل کار.

دفتر کارگران که می توانید از خانه کار می رود به خواسته می شود به ادامه انجام این کار برای هم بودن.

از آن خواهد شد توصیه می شود که دفاتر recalibrated اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله – با صفحه نمایش و موانع بنا به محافظت از مردم کار جانبی توسط سمت.

جلسات خواهد بود توصیه به محل از راه دور در هر کجا که امکان پذیر است و کارفرمایان را تشویق به ارائه دست sanitiser و به درستی تهویه ساختمان.

ایده برای کمک به kickstart اقتصاد کشور شامل مبهوت ساعات شروع به کار در ادارات و کارخانه ها و تاخیر ناهار ساعت به حد احتمال ازدحام بیش از حد در میان کارگران در مراکز.

یک منبع با آگاهی از این طرح گفت: این مبلغ به “مرگ ساعت شلوغی”.

شرکتها را تشویق به راه اندازی راه به درجه حرارت و تست امکانات برای Covid-19 با دستورالعمل ارسال بلافاصله هر کسی که تست مثبت است.

شرکت همچنین انتظار می رود برای استفاده بیشتر از ویدئو کنفرانس فناوری است که استفاده شده است در این مستند.

مدارس

با وجود خیابان داونینگ تایید یک تلگراف داستان که دانش آموزان مدارس ابتدایی شروع خواهد شد بازگشت به کلاس از ژوئن 1, وزیر بهداشت مت Hancock روز چهارشنبه هشدار داد که مدارس ممکن است بازگشایی تا سپتامبر است.

اصرار دارد که خیلی زود به در نظر گرفتن حرکت می کند, او گفت که او را “هیچ وعده” که کودکان را بازگشت قبل از پاییز.

نخست وزیر انتظار می رود که به پرده برنامه های خود را در آدرس به ملت در روز یکشنبه پس از وزرا سهام یک مطالعه نشان می دهد میزان ویروس را انتقال در بریتانیا است.

بر اساس زمان کاهش عفونت رای آقای جانسون امیدوار است برای قرار دادن معلمان در سه هفته’ توجه به بازگشایی مدارس ابتدایی در انگلستان به همه دانش آموزان در ژوئن 1, وایت, منابع گفت.

سال 10 و 12 سال دانش آموزان هستند و سپس انتظار برای تشکیل موج اول از دانش آموزان متوسطه بازگشت به مدرسه در یک نقطه بعد از آن.

  • بیشتر بخوانید: زمانی که بازگشایی مدارس در انگلستان ؟

ماسک صورت

مردم را توصیه به پوشیدن ماسک صورت برای تشویق آنها به کار پس از coronavirus بحران بوریس جانسون هفته گذشته اعلام کرد.

نخست وزیر گفت: پوشیدن پوشش صورت را به کارکنان بازگشت به محل کار این “اعتماد به نفس” است که آنها را در معرض خطر ابتلا به کوروناویروس.

شرکت ها خواسته خواهد شد که به ارائه پوشش صورت برای کارکنان که نیاز به عقب در محل کار. اگر چه پوشش صورت را نمی توان اجباری برای مردم در انگلستان نخست وزیر است که به احتمال زیاد نشان می دهد که آنها فرسوده در حمل و نقل عمومی و در حالی که از خرید.

دولت علمی گروه مشاوره – می دانم که به عنوان “حکیم” – را در یک گزارش به وزیران در پوشیدن ماسک در هفته گذشته.

در پاسخ به یک سوال از یک روزنامه نگار در یک روزانه خیابان داونینگ کنفرانس مطبوعاتی آقای جانسون گفت: “آنچه که من فکر می کنم گلی گفت: – و من قطعا موافق با – است که به عنوان بخشی از بیرون آمدن از مستند من فکر می کنم که پوشش صورت مفید خواهد بود هر دو برای اپیدمیولوژیک دلایل, بلکه برای مردم با دادن اعتماد به نفس است که آنها می توانید به بازگشت به کار. شما خواهد بود شنیدن بیشتر در مورد این نوع از چیزی که در هفته آینده.”

صادق خان شهردار لندن که صندلی های حمل و نقل برای لندن اجرا می شود که مترو لندن گفت: “من خوشحال هستم که نخست وزیر گفته است که غیر پزشکی پوشش صورت نقش مهمی را به عنوان ما در نهایت نگاه به آسانسور مستند محدودیت.

“این چیزی است که من و دیگران شده است هل دادن دولت به تغییر و هدایت است.”

حمل و نقل

یک نقطه چسبیده در بلند کردن قفل خواهد شد حمل و نقل عمومی.

با مردم شروع به بازگشت به کار آقای جانسون نمی خواهید برای دیدن این شبکه تبدیل به یک چاه مستراح برای گسترش عفونت است.

به این منظور یکی از راه سیستم می تواند در معرفی ایستگاه های قطار برای کمک به مردم در استفاده از حمل و نقل عمومی و دوباره پس از مستند اقدامات برداشته وزیر حمل و نقل Grant Shapps نشان داد.

دست sanitiser در قطار و دو متر نشانگر بر روی سیستم عامل نیز در میان ایده های در نظر گرفته شده توسط وزیران به این کشور در حال حرکت دوباره.

آقای Shapps گفت: آسمان Sophy ریج گفت: “من بسیار نگران هستم در مورد افرادی که قادر به شستن دست های خود را که هنوز هم تا حد مهم ترین توصیه های بالاتر از هر چیز دیگری حتی بالاتر از ماسک صورت و بقیه آن است. پایه و بهداشت و دست شستن.

“ما به شما کمک می کند که با تلاش به دست sanitiser یک طرفه سیستم های فاصله بر روی سیستم عامل و اتوبوس متوقف می شود و آن نوع از چیزی که به وضوح مشخص شده است.”

وادار کردن مسافران به نشستن جدا از یکدیگر نیز بوده است شناور در اطراف به عنوان یک راه حل ممکن است.

آقای جانسون است که انتظار می رود به موضوع راهنمایی بیشتر در مورد پوشش صورت پس از بررسی توسط راه آهن و جاده ناظر بر حمل و نقل تمرکز یافت که بیش از نیمی از مسافران (51 درصد) خواهد بود خوشحال با استفاده از قطار و اتوبوس دوباره مگر اینکه دولت موظف به پوشیدن ماسک.

در یک نظرسنجی از 2000 مسافر انجام شده در اوایل این ماه 83 درصد از مسافران گفت که آنها همچنین می خواستم دست sanitiser در دسترس ساخته شده در وسایل نقلیه و همچنین ایستگاه های قطار و اتوبوس متوقف می شود و 62 درصد گفت: آنها نمی خواهد سرمایه گذاری بر روی حمل و نقل عمومی مگر موثر اجتماعی-فاصله اقدامات در محل هستند.

در ضمن همه ی بازدید کنندگان به بریتانیا خواهد بود دستور داد برای منزوی کردن برای 14 روز در یک پیشنهاد برای جلوگیری از موج دوم coronavirus.

R-رای

باروری ارزش یا “R0” تلفظ “R صفر” یا “R صفر”آهنگ چگونه بسیاری از مردم به طور متوسط آلوده می شود برای هر یک نفر که دارای این بیماری است.

در روز پنج شنبه بوریس جانسون گفت: “رانندگی R” در کشور و “تلاش جمعی”. پس از آن است که به احتمال زیاد به ذکر دوباره است.

از آنجا که مستند دانشمندان در بریتانیا تخمین زده است که در انگلستان تولید ارزش غوطه ور در زیر یکی و احتمالا می ایستد در حدود 0.7.

دولت اذعان کرده باروری ‘R’ رای است که در حال حاضر در حال اجرا در یکی از نقاط کشور به دلیل موارد در مراقبت از خانه.

این کلیدی است چرا که گرفتن آن را در زیر یکی از دولت پنج کلید آزمون برای آرامش مستند.

به این معنی که هر فرد آلوده منتقل خواهد شد این بیماری به کمتر از یک نفر دیگر که در نهایت به معنی بیماری می میرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>