بوریس جانسون مستند سخنرانی: زمانی که نخست وزیر طرح خروج استراتژی ؟

نخست وزیر است و انتظار می رود به ارائه یک آدرس به ملت یکشنبه آینده که در آن او در نظر دارد برای پرده برداری از یک “نقشه راه” تنظیم کردن که چگونه او در نظر دارد به “باز کردن بخش های مختلف اقتصاد بریتانیا”.

بوریس جانسون نقشه راه است که به احتمال زیاد رنگ و لعاب با اقدامات در نظر گرفته شده برای القای اعتماد به نفس در این است که آنها می توانند کودکان خود را می توانید احساس امن برای خروج از خانه های خود را دوباره زمانی که آنها را دعوت به آن.

به عنوان او نشان داد در هفته گذشته این احتمال وجود دارد که شامل استفاده از پوشش صورت با وجود شواهد محدود استفاده از آنها در گسترش عفونت است.

بسیاری از این اقدامات خواهد بود در نظر گرفته شده برای تشویق کسانی که در حال حاضر مجاز به کار برای بازگشت به سایت های ساخت و ساز و کارخانه در دانش است که آنها را انجام زیر دستورالعمل های دقیق اجتماعی فاصله و بهداشت.

آقای جانسون نیز انتظار برای اعلام قصد دارد دوباره باز بیشتر فضاهای عمومی مانند پارک های اجتماعی فاصله در محل برای کمک به اطمینان حاصل شود که کسانی که تحت مستند کافی فرصت برای ورزش است.

و مدارس انتظار می رود برای شروع بازگشت به نوعی از حالت عادی به عنوان اوایل ژوئن 1 به انگلیس می رود به پای خود را دوباره.

نقشه راه از مستند

بوریس جانسون خواهد طرح خود را “نقشه راه” برای خروج از coronavirus مستند هفته آینده پس از اعلام کرد که بریتانیا “گذشته اوج و در شیب رو به پایین”.

نخست وزیر گفت: او را روشن به ملت “منو از گزینه های” او را مجبور به انتخاب از زمانی که او در نهایت تصمیم می گیرد برای شروع به بلند کردن محدودیت های فعلی.

او گفت که هنوز خیلی زود هنگامی که وجود خواهد داشت هر گونه کاهش از اجتماعی فاصله اقدامات اما این برنامه ها برای راه اندازی مجدد اقتصاد بازگشایی مدارس و فعال کردن مردم برای سفر به کار با خیال راحت.

او همچنین نشان داد که بخشی از این طرح خواهد بود برای مردم را به پوشیدن ماسک صورت به آنها “اعتماد به نفس است که آنها می توانید به بازگشت به کار”.

برای اولین بار نخست وزیر گفت: نرخ انتقال – “R” شماره زیر یکی برای کل کشور, معنی virus در حال عقب نشینی بود در سراسر کشور.

اما او گفت که او تنها می تواند “باز کردن اقتصاد به تدریج” به خاطر آن بود که هیچ چیز حیاتی انجام شد که معکوس سختی به دست دستاوردهای ملت “تلاش و فداکاری”.

او گفت: “ما از طریق پیک و یا به جای ما آمده ایم تحت چه می توانست گسترده ای اوج به عنوان اینکه ما شده است رفتن را از طریق برخی از آلپ تونل و ما در حال حاضر می توانید ببینید نور خورشید و مرتع جلوتر از ما.

“و پس از آن حیاتی است که ما در حال حاضر نیست از دست دادن کنترل و اجرای کف دست زدن به یک دوم و حتی بزرگتر کوه.”

چهار استراتژی

انگلستان coronavirus بیماری به اوج خود رسید در اطراف مارس 8 و در هفته های اخیر شده است وجود دارد کاهش کلی در پذیرش به بیمارستان تعداد زیادی از مردم در مراقبت های ویژه و مرگ و میر.

اما خواهد شد که به معنای پایان دادن به اجتماعی فاصله و یا می تواند ما را در مواجهه با یک مستند تا پایان سال ؟

پیش از آقای جانسون سخنرانی در اینجا چهار استراتژی های بالقوه برای خروج از مستند.

  1. متناوب اجتماعی فاصله
  2. اجازه می دهد تا سالم و ایمنی بدن بیرون
  3. به دنبال و نابود کردن
  4. صبر کنید برای واکسن یا درمان

جزئیات جوانب مثبت و منفی از هر استراتژی در اینجا.

پنج ستون

در طول یک خیابان داونینگ کنفرانس مطبوعاتی در روز 16 آوریل, Dominic Raab, deputising در زمان بوریس جانسون گفت که این مستند اقدامات را در محل باقی می ماند برای حداقل سه هفته و یا تا زمانی که ممکن است 7.

او همچنین مجموعه ای از پنج آزمون است که باید رعایت شود قبل از دولت را در نظر بالابر اقدامات است.

آنها عبارتند از:

  1. شواهدی وجود دارد که بیمه خدمات درمانی می تواند در مقابله سراسر انگلستان
  2. پایدار و کاهش نرخ مرگ و میر روزانه
  3. شواهدی وجود دارد که میزان عفونت در حال کاهش است
  4. اعتماد به نفس که لوازم تست و PPE قادر به پاسخگویی به تقاضای
  5. هیچ خطر دوم اوج

کار

نخست وزیر قرار می گیرد تاکید بر نیاز به “آتش موتورهای گسترده این اقتصاد بریتانیا” زمانی که او در آخرین خطاب به ملت و بازگشت به کار.

آن است که به احتمال زیاد به شکل برجسته در بخشی از سخنرانی خود در این زمان در اطراف بیش از حد.

خزانه و در بخش کسب و کار شده اند در مذاکرات با شرکت هایی در مورد طراحی دستورالعمل های تخمگذاری چگونه در محل کار می تواند با خیال راحت با پیشنهادی از جمله اقدامات گسترده تر گردشگاهها در سایت های ساختمان و ارائه دست sanitiser ضسبنسرس.

دفتر کارگران که می توانید از خانه کار می رود به خواسته می شود به ادامه انجام این کار برای هم بودن.

ایده برای کمک به kickstart اقتصاد کشور شامل مبهوت ساعات شروع به کار در ادارات و کارخانه ها و تاخیر ناهار ساعت به حد احتمال ازدحام بیش از حد در میان کارگران در مراکز.

یک منبع با آگاهی از این طرح گفت: این مبلغ به “مرگ ساعت شلوغی”.

شرکتها را تشویق به راه اندازی راه به درجه حرارت و تست امکانات برای Covid-19 با دستورالعمل برای ارسال هر خانه بلافاصله که تست مثبت است.

شرکت همچنین انتظار می رود برای استفاده بیشتر از ویدئو کنفرانس فناوری است که استفاده می شود استفاده می شود در این مستند شده است بخشی از این گفتگو از نحوه خروج از آن.

مدارس

مدارس ابتدایی با توجه به بازگشایی به عنوان به زودی به عنوان ژوئن 1 به عنوان بخشی از بوریس جانسون طرح به تدریج برای “آنلاک” بریتانیا تلگراف می تواند به فاش.

نخست وزیر انتظار می رود که به پرده قصد دارد به عنوان بخشی از دولت را “نقشه راه” از coronavirus مستند در یک آدرس به ملت ایران یکشنبه آینده پس از وزرا سهام یک مطالعه نشان می دهد میزان ویروس را انتقال در بریتانیا است.

بر اساس زمان کاهش عفونت رای آقای جانسون امیدوار است برای قرار دادن معلمان در سه هفته’ توجه به بازگشایی مدارس ابتدایی در انگلستان به همه دانش آموزان در ژوئن 1, وایت, منابع گفت.

سال 10 و 12 سال دانش آموزان هستند و سپس انتظار برای تشکیل موج اول از دانش آموزان متوسطه بازگشت به مدرسه در یک نقطه بعد از آن.

  • بیشتر بخوانید: زمانی که بازگشایی مدارس در انگلستان ؟

ماسک صورت

مردم را توصیه به پوشیدن ماسک صورت برای تشویق آنها به کار پس از coronavirus بحران بوریس جانسون هفته گذشته اعلام کرد.

نخست وزیر گفت: در آشکار کردن کاف سخن گفتن است که با پوشیدن پوشش صورت برای بازگشت کارکنان به محل کار آنها می دهد “اعتماد به نفس” است که آنها را در معرض خطر ابتلا به کوروناویروس.

نظرات به نظر می رسد به گرفتن دولت خاموش نگهبان به مقامات اصرار داشتند قبل از آن که وجود خواهد داشت بدون اعلام در صورت پوشانده اند.

پس از آن باقی مانده است دیده می شود اگر ماسک صورت خواهد بود که در آدرس خود.

دولت علمی گروه مشاوره – می دانم که به عنوان “حکیم” – را در یک گزارش به وزیران در پوشیدن ماسک در هفته گذشته اما شماره 10 اصرار داشتند ناهار دیروز که هیچ تصمیم قریب الوقوع بود.

اما در پاسخ به یک سوال از یک روزنامه نگار که روزانه در خیابان داونینگ کنفرانس مطبوعاتی آقای جانسون گفت: “آنچه که من فکر می کنم گلی گفت: – و من قطعا موافق با – است که به عنوان بخشی از بیرون آمدن از مستند من فکر می کنم که پوشش صورت مفید خواهد بود هر دو برای اپیدمیولوژیک دلایل, بلکه برای مردم با دادن اعتماد به نفس است که آنها می توانید به بازگشت به کار. شما خواهد بود شنیدن بیشتر در مورد این نوع از چیزی که در هفته آینده.”

صادق خان شهردار لندن که صندلی های حمل و نقل برای لندن اجرا می شود که مترو لندن گفت: “من خوشحال هستم که نخست وزیر گفته است که غیر پزشکی پوشش صورت نقش مهمی را به عنوان ما در نهایت نگاه به آسانسور مستند محدودیت.

“این چیزی است که من و دیگران شده است هل دادن دولت به تغییر و هدایت است.”

حمل و نقل

یک نقطه چسبیده در بلند کردن قفل خواهد شد حمل و نقل عمومی.

با مردم شروع به بازگشت به کار آقای جانسون نمی خواهید برای دیدن این شبکه تبدیل به یک چاه مستراح برای گسترش عفونت است.

به این منظور یکی از راه سیستم می تواند در معرفی ایستگاه های قطار برای کمک به مردم در استفاده از حمل و نقل عمومی و دوباره پس از مستند اقدامات برداشته وزیر حمل و نقل Grant Shapps نشان داد.

دست sanitiser در قطار و دو متر نشانگر بر روی سیستم عامل نیز در میان ایده های در نظر گرفته شده توسط وزیران به این کشور در حال حرکت دوباره.

آقای Shapps گفت: آسمان Sophy ریج گفت: “من بسیار نگران هستم در مورد افرادی که قادر به شستن دست های خود را که هنوز هم تا حد مهم ترین توصیه های بالاتر از هر چیز دیگری حتی بالاتر از ماسک صورت و بقیه آن است. پایه و بهداشت و دست شستن.

“ما به شما کمک می کند که با تلاش به دست sanitiser یکی از راه های سیستم های فاصله بر روی سیستم عامل و اتوبوس متوقف می شود و آن نوع از چیزی که به وضوح مشخص شده است.”

وادار کردن مسافران به نشستن جدا از یکدیگر نیز بوده است شناور در اطراف به عنوان یک راه حل ممکن است.

R-رای

باروری ارزش یا “R0” تلفظ ‘R صفر’ یا ‘R صفر’آهنگ که چگونه بسیاری از مردم به طور متوسط آلوده می شود برای هر یک نفر که دارای این بیماری است.

در روز پنج شنبه بوریس جانسون گفت: “رانندگی R” در کشور و “تلاش جمعی”. پس از آن است که به احتمال زیاد به ذکر دوباره است.

از آنجا که مستند دانشمندان در بریتانیا تخمین می زنند که در انگلستان تولید ارزش غوطه ور در زیر یکی و احتمالا می ایستد در حدود 0.7.

این کلیدی است چرا که گرفتن آن را در زیر یکی از دولت پنج کلید آزمون برای آرامش مستند.

به این معنی که هر فرد آلوده منتقل خواهد شد این بیماری به کمتر از یک نفر دیگر که در نهایت به معنی بیماری می میرد.

Coronavirus آدرس

یک آدرس به ملت است که معمولا یک چیز نادر.

ما تا به حال سه در شش هفته.

برای اولین بار بود که بوریس جانسون سخنرانی در 23 مارس – اعلام کرد که بریتانیا خواهد بود فرو مستند.

خواندن نخست وزیر اسرائیل سخنرانی کامل در زیر کلیک کنید.

پس از آن بود که ملکه را به نوبه خود به آدرس ملت – فقط چهارم خود را در زمان بحران و یا غم و اندوه. در سال 1991 در مورد جنگ خلیج فارس در سال 1997 پس از مرگ پرنسس دایانا و در سال 2002 پس از مرگ ملکه مادر.

اعلیحضرت او همچنین تشکر از ملت در سال 2012 برای جشن الماس. اما در سال 2020 او channelled Dame ورا لین به بریتانیا است که “ما دوباره ملاقات خواهد کرد”.

پادشاه سخنرانی مکاتبه با بوریس جانسون در حال نقل مکان به مراقبت های ویژه در سنت توماس ” بیمارستان در وستمینستر به عنوان او مبارزه coronavirus.

هنگامی که او بازگشت به کار او صحبت به طور مستقیم به ملت از خارج 10 خیابان داونینگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر