بوروسیا دورتموند در مقابل شالکه در بوندس لیگا 2019/20: چه زمانی است, kick-off, چه, کانال های تلویزیونی آن است و آنچه که ما پیش بینی?

تلگراف | No comments

آنچه در آن است ؟

این است که بازگشت از فوتبال آلمان و به طور خاص Revierderby بین بوروسیا دورتموند و شالکه. دورتموند نهفته است فقط 20 مایل از گلنکیرن, شالکه را در خانه و باشگاه’ متقابل نفرت و بیزاری اجرا می شود ، بازی می گیرد در روز شنبه 16 مه در Signal Iduna Park.

چه زمان و پا زدن ؟

بازی می شود در جریان در 2.30 pm BST.

چه کانال تلویزیون است ؟

این مسابقه به صدور صورت حساب های بالا برای بازگشت هفته از بوندسلیگا عمل و نشان داده خواهد شد در BT Sport 1. و یا شما می توانید به دنبال عمل با ما دقیقه به دقیقه زندگی وبلاگ.

آنچه که در این تیم چه خبر ؟

عنوان-تعقیب دورتموند را بدون انجام Emre Can, Axel Witsel و نیکو شولتز همه آنها را با آسیب. مارکو رویس یکی دیگر غایب در راه بازگشت از آسیب عضلانی. Erling Haaland به نظر می رسد به احتمال زیاد برای شروع به جلو است.

شالکه در حال حاضر می دانیم عمر Mascarell را از دست بقیه فصل را با یک adductor اشک و پیش بینی می شود همین کار را برای Ozan کابک با مشکل برگشت. دانیل کالیگیوری بهبود از یک مشکل زانو در حالی که Suat Serdar است که پس از شکستن پا خود را در آموزش. مدافعان بنیامین Stambouli و Salif عاقل هستند لمسی-و-رفتن به عنوان آنها در نزدیکی بازگشت از آسیب دیدگی است.

آنچه در آخرین رده بندی?

شانس چه هستند?

بوروسیا دورتموند برنده: 1/2
شالکه برنده: 5/1
قرعه کشی: 10/3

دفعات بازدید: آخرین دورتموند v شالکه راهنمایی شرط بندی

آنچه که ما پیش بینی?

آیا از فرم اخیر توجه به زمانی که هیچ کس تا بازی رقابتی بازی در بیش از دو ماه است ؟ خوبی برای آنچه در آن ارزش, شالکه هستند بدون برنده لیگ پس از ژانویه 17 – که هفت بوندسلیگا بازی بدون پیروزی است. دورتموند – دوم در جدول و هل دادن بایرن سخت در بالا برنده خود را آخرین.

پیش بینی ما: دورتموند 1 شالکه 0

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>