بوروسیا دورتموند در مقابل شالکه در بوندس لیگا: نمره زندگی می کنند و آخرین به روز رسانی

به روز رسانی خودکار

اخبار تیم: Jadon سانچو بر روی نیمکت

Subs: Hitz – سانچو Götze, Balerdi, Morey خطر Schmelzer, Führich, Raschl

زنده فوتبال بازگشته است ،

سلام YOOOOOOOUUUUUU GUUUUUUUYS! فوتبال زنده است و آن را بیشتر آلمانی از همیشه. ما اول فوتبال liveblog در آنچه احساس می کند مانند یک سال است در نهایت آماده برای رفتن به عنوان ما به شما ارائه پوشش زنده و تجزیه و تحلیل از بوروسیا دورتموند مقابل شالکه در بوندسلیگا. البته ما در واقع در ورزشگاه و به جای پوشش آن از بسیار اجتماعی فاصله چند هزار مایل دور اما اجازه ندهید که شما منحرف کردن اذهان.

برخی از عکس ها را از طریق آمدن از دورتموند جذاب هستند. این یکی زیر با تعداد زیادی از مردم در آن است که فقط در وب و رسانه های چاپی و تلویزیون خدمه است.


اعتبار:
گتی ایماژ

وجود خواهد داشت نه هر گونه طرفداران در ورزشگاه امروز اما من مطمئن نیستید که چه نوع از جو خواهیم بود که در این که آیا آنها لوله مصنوعی و صدا یا ما باید پژواک خالی آرنا.

این است که از AP:

در مرکز شهرستان دیرین دورتموند مارکو فن Perz نشسته در خارج از فوتبال آلمان موزه در یک ژاکت وصله با نمادهای باشگاه. او گفت که او نه از دست رفته یک بازی خانگی از 1990s شروع شد.

“من می خواهم به طور معمول در جنوب ایستاده در حال حاضر و در زرد دیوار” گفت: با اشاره به تراس وسیع است که پی ریزی دورتموند شهرت برای پرشور پشتیبانی می کند. در حال حاضر Perz در حال برنامه ریزی برای تماشای بازی با یک دوست بیش از غذا و آبجو. “نکته اصلی این است که برای دیدن بازی,” او اضافه شده است.

مقامات محلی در حال التماس کرد با طرفداران نه به جرم در خارج از ورزشگاه.

“هر کسی که می ایستد در مقابل ورزشگاه به دلیل آنها می خواهند به دنبال این بازی دارای اشتباه کردم” دورتموند شهردار Ullrich Sierau گفت. “این یک درخواست تجدید نظر به حس خوب از همه طرفداران و من مطمئن هستم که طرفداران هر دو شالکه 04 و بوروسیا دورتموند در حال معقول مردم است.”

دورتموند فن نیکول Bartelt گفت: او را دور ماندن از ورزشگاه _ که او را به نام “معبد” _ به امید نشان دادن طرفداران می تواند اعتماد به بازگشت هر چه زودتر به جای بعد برای بازی.

اگر از طرفداران جمع آوری “ما می خواهیم تا پایان انتظار حتی دیگر به عقب بود,” او گفت:.

همانطور که برای بازی باید آن را درخشان و سرگرم کننده است. دورتموند در حال هیجان انگیز شالکه مناسب و معقول هستند.

تیم اخبار با ما خواهد بود یک دقیقه و در آن نقطه ما می توانید از طریق که آن بچه ها هستند و کسی که به مراقب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net