بوروسیا مونشنگلادباخ مقابل اتحادیه برلین بوندسلیگا: نمره زندگی می کنند و آخرین به روز رسانی

بوروسیا مونشنگلادباخ 0 یونیون برلین 0

به روز رسانی خودکار

2 دقیقه: بوروسیا مونشنگلادباخ 0 یونیون برلین 0

Glabach کنترل اوایل اختیار اتحادیه محتوای مطبوعات بدون توپ. هرمان انفجار رو به جلو و همراه با زمین – بدون ناپاک و گلادباخ روشن است.

در اینجا ما بروید!

گلادباخ ما در جریان است.

بازیکنان در زمین!

شکوه آب و هوا امروز دوباره.

اسلحه جوان روی نیمکت برای گلادباخ امروز

دیگر مهاجم با استعداد در نمایش امروز

مهاجم سوئدی سباستین اندرسون است که اتحادیه پیشرو تیرانداز ماهر. او به ثمر رساند 12 بار در سراسر هر یک از قبلی خود دو کامل بوندسلیگا 2 مبارزات اما در حال حاضر در 11 گل بعد از 28 دور از بوندسلیگا وسایل. قابل توجه داده step-up و کیفیت آن است که اتحادیه اولین فصل در پرواز بالا.

سباستین اندرسون در عمل

اعتبار:
گتی ایماژ

مقوایی با عکس از گلادباخ طرفداران است بر روی صفحه نمایش در اطراف ورزشگاه…

مقوایی با عکس از گلادباخ طرفداران به نمایش در می ایستد

اعتبار:
مارتین MEISSNER/استخر/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

مارکوس Thuram یکی از ستاره ها در نمایش امروز

22-ساله پسر لیلیان شده در فرم خوب این فصل با به ثمر رساندن هشت گل در کنار هشت پاس گل در بوندسلیگا عمل تا کنون.

فرانسه U21 بین المللی است که در صورت موثر از آنجا که لیگ دوباره شروع به ثمر رساند و دو بار. یونیون برلین را به دست خود را کامل امروز در تلاش برای مهار Thuram و همکار به جلو Alassane درخواست.

مارکوس Thuram در عمل

اعتبار:
قانون مهاجرت و ملیت FASSBENDER/استخر/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

این دستگاه ها به ندرت صورت گرفته است…

اتحادیه باید در بالا آمده از دو جلسات قبلی با گلادباخ برنده معکوس ثابت در اوایل فصل (2-0) و triumphing در ضربات پنالتی در 2000/01 DFB در جام حذفی نیمه نهایی.

یک یادآوری چگونه جدول به نظر می رسد قبل از امروز رسیدگی

گلادباخ خوبی و واقعا در مبارزه برای لیگ قهرمانان اماکن و اتحادیه برلین به دور از امن است.

اخبار تیم!

نون سوبوتیک در سمت اتحادیه امروز و گلادباخ مدیر مارکو رز هم تیمی بودند در ماینز. سابق ساخته شده خود را در بوندسلیگا اولین بار در دومی نهایی, آلمانی, بالا پرواز تفرج در مارس 2007.

خوش آمدید! در اینجا یک پیش نمایش از امروز مطابقت

بوروسیا مونشنگلادباخ هستند داغ بر روی پاشنه از Red Bull لایپزیگ در تلاش خود را برای لیگ قهرمانان صلاحیت پس از چهار فصل دور از اروپا رقابت است. آنها فقط دو امتیاز پشت سر لایپزیگ که باید تلاش خود را برای پیدا کردن بهترین شکل از بوندسلیگا بازگشت.

مونشنگلادباخ امروز صورت یونیون برلین در خطر لغزش به سقوط قراضه. یونیون برلین آغاز فصل با وعده بسیار اند اما تنها یک نقطه از چهار بازی گذشته خود را – البته که نقطه برداشت شد تا در آخرین تفرج در برابر ماینز. قابل توجه نتیجه با توجه به اتحادیه همچنین بیش از نیمی از بازی با 10 مرد به رابرت Andrich رزرو شده بود دو بار قبل از شکستن.

گلادباخ برنده کشیده شده و از دست یک بازی از بوندسلیگا دوباره راه اندازی شود. آنها به خوبی مورد ضرب و شتم توسط همکار لیگ قهرمانان مدعی بایر لورکوزن و تنها می تواند جمع اوری یک تساوی بدون گل در برابر نامزدهای سقوط Werder Bremen تنها چند روز پیش. گلادباخ بود سراسیمگی از اوایل شانس اما حمله به جاه طلبی های پژمرده به عنوان بازی رفت و برمن رک و پوست کنده نگاه بیشتر احتمال دارد به هدف گریزان.

با این وجود تیم قوی خواهد بود مورد علاقه برای گرفتن هر سه امتیاز امروز. کیفیت چشمگیر حمله به دو Alassane درخواست و مارکوس Thuram انتظار می رود که بیش از حد برای اتحادیه. این دو بازیکن باید نه و هشت بوندسلیگا اهداف به ترتیب تا کنون در این فصل در حالی که هر دو دارای وزن با هشت کمک می کند.

که می شود گفت, وجود دارد برخی از امید برای اتحادیه که موفق به ضرب و شتم گلادباخ 2-0 پیش از آن در این فصل با وجود مواجهه با گلادباخ جانبی در صورت داغ. در واقع از 52 تیم گلادباخ روبرو شده اند در بوندسلیگا اتحادیه هستند که تنها یکی از آنها در عین حال به ضرب و شتم.

باید آن را جذاب روبرو می شوند که هر دو طرف هنوز هم مقدار زیادی برای بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im