بوستون گلوب هیئت تحریریه می گوید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خون در دست خود را برای Coronavirus همه گیر در ایالات متحده

بوستون گلوب‘s هیئت تحریریه منتشر داغدار سرمقاله این هفته تماس رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “نامناسب” به رهبری در میان بیماری همه گیر کوروناویروس با این استدلال که او “خون در دست خود را.”

این سرمقاله به نام “رئیس جمهور نامناسب برای یک بیماری همه گیر” استدلال کرد که بسیاری از پیش بینی از دست دادن زندگی از coronavirus قابل پیشگیری بود. آنها نوشت که مرگ و درد و رنج خواهد بود در نتیجه از شکست خورده های رهبری و نه غیر قابل کنترل شرایط.

“در حالی که گسترش این رمان coronavirus شده است تهاجمی در سراسر جهان بسیاری از تأثیر عمیق آن را در اینجا در ایالات متحده قابل پیشگیری بود. به عنوان مردم آمریکا پرانتز خود را برای بدترین از این بحران آن را به ارزش به خاطر سپردن است که رسیدن به این ویروس در اینجا این است که مربوط به قانون خدا و یا تهاجم خارجی اما عظیم و شکست رهبری” هیئت تحریریه نوشت.

Donald Trump
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت روزانه coronavirus وظیفه نیروی مطبوعاتی در حالی که راه رفتن گذشته Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در نشست خبری در کاخ سفید در 31 مارس در واشنگتن ،
برنده McNamee/گتی

عصر ایران رسیده است به کاخ سفید برای نظر اما نمایندگان پاسخ نداده است تا زمان انتشار.

در این مقاله مدیره گذاشته چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا به نظر می رسد اولویت بندی کوتاه مدت بازار سهام سود “کشور را به خوبی بودن.” آنها توضیح داد که چگونه رئیس جمهور عنوان خطر از coronavirus توسط بارها و بارها آن را نسبت به شایع آنفولانزا و اصرار دولت تا به حال آن را تحت کنترل هنگامی که آن را در واقع نه.

“زمان همه چیز را در همه گیر پاسخ: آن می تواند تفاوت بین یک موجود محلی شیوع است که تحمل چند هفته و غیرقابل کنترل سرایت که رنجور میلیون ها نفر. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ساخته شده است که خطاهای بحرانی بیش از دو ماه گذشته” روی تخته نوشت.

مغلوب ساختن پیشی جستن مواجه شده است و قابل انتقاد از کارشناسان بهداشت و درمان و نمایندگان مجلس بیش از به دست از شیوع کروناویروس. در علاوه بر این به کم اهمیت جلوه دادن شدت ویروس دولت بود آهسته به رول از تست بر روی یک مقیاس بزرگ است. به عنوان یک نتیجه, مقامات قادر به جداسازی افراد آلوده و آهنگ رشد همه گیر در داخل کشور آن را به عنوان به سرعت در حال گسترش.

“این بیش از حد برای آمریکایی ها به درخواست از رهبران خود را که آنها صالح و مطلع زمانی که در پاسخ به یک بحران تاریخی نسبت” جهان‘s هیئت تحریریه اشاره کرد. “به جای آنها یک کاخ سفید خدشه دار فساد و بی کفایتی که پیام های مخلوط roil بازار و راک خود احساس امنیت.”

NBC News میزبان چاک تاد خواست دموکراتیک نامزد انتخابات ریاست جمهوری جو بایدن روز یکشنبه در یک مصاحبه که آیا به اعتقاد او تهمت بود “خون در دست خود را” با توجه به مدیریت بحران است. معاون سابق رئیس جمهور گفت که او بر این باور است که شناسایی شد “کمی بیش از حد سخت.”

اما دموکرات مجلس نانسی پلوسی ساخته شده مشابه استدلال در طول پنج شنبه در مصاحبه با سی ان ان. او استدلال کرد که بسیاری از رئيس جمهور در تصمیمات آن منجر به “مرگبار” عواقب.

“او انکار در آغاز مرگبار بود. او تاخیر در گرفتن تجهیزات به جایی که–آن را ادامه می دهد تاخیر در گرفتن تجهیزات به جایی که مورد نیاز آن کشنده است,” او گفت:.

هوگان Gidley کاخ سفید معاون وزیر مطبوعات مورد انتقاد پلوسی اظهارات در بیانیه ای به نیوزویک در روز یکشنبه. “امریکا در حال آمدن است با هم در مواجهه با این بحران مانند قبل از هرگز, و آن را شرم آور است که به جای ستایش روح آمریکایی بلندگو پلوسی به دنبال استوک و نفرت و ترس سیاسی برای به دست آوردن” Gidley گفت.

از صبح روز چهارشنبه در ایالات متحده تا به حال نزدیک به 190,000 تایید موارد coronavirus. بیش از 4000 نفر کشته شده اند با توجه به COVID-19 بیماری ناشی از رمان ویروس در حالی که بیش از 7,100 بهبود یافته اند. روز سه شنبه کاخ سفید پیش بینی شده است که ایالات متحده باید آماده برای دیدن برخی از 240,000 مرگ و میر در هفته های آینده.

در همین حال کره جنوبی است که تجربه خود را برای اولین بار مورد کوروناویروس در همان زمان به عنوان ایالات متحده با موفقیت پیشتر از گسترش ويروس جديد. همانطور که از روز شنبه این کشور تنها تا به حال 9,887 مورد تأیید و فقط 165 مرگ و میر. کره جنوبی انجام این طریق مقیاس بزرگ آزمایش است که اجازه به دولت برای پیگیری و به سرعت منزوی شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im