بوستون زن Hurls بطری شراب در پلیس می گوید او Coronavirus در حالی که سرفه در افسران

نیوزویک | No comments

بوستون بازداشت برای حمله به این هفته مواجه شد هزینه های اضافی برای گفتن افسران او COVID-19 قبل از سرفه در آنها.

ربکا Tsakonas, 51 بازداشت شده بود توسط اداره پلیس بوستون (BPD) افسران گشت در روز پنج شنبه پس از مواجهه با آنها را در حالی که نشسته در پیاده رو. مقامات گفت که این درگیری رخ داده است در مدت کوتاهی قبل از 6 بعد از ظهر به وقت محلی در منطقه از 280 اچ خیابان.

به عنوان افسران رانندگی از طریق منطقه زن به آنها نگاه کرد و “شروع به فریاد و فحاشی,” اداره پلیس گفت: WHDH گزارش داد.

مقامات گفت: Tsakonasبود که با ناشناس نر در زمان و دیده شد برگزاری آنچه به نظر می رسد باز بطری الکل نیست آرام پس از افسران خارج شد وسیله نقلیه خود را و با نزدیک شدن به بپرسید که چرا او سوگند در جهت خود را.

پس از اینکه از او خواسته به خالی مشروب الکلی او گفته ادامه داد: با یک “جریان ثابت از فحاشی” قبل از پرتاب یک بطری در رزمناو قابل توجه یکی از افسران.

مقامات گفتند که Tsakonas گفته شد او می تواند دستگیر و به زور یک افسر او پاسخ داد: “خوب است. من هیچ مشکلی با آن.”

او دستگیر شد و متهم به حمله و باتری با استفاده از یک سلاح خطرناک—با اشاره به بطری شراب—و نوشیدن. همراه او بود که نام این گروه نیز دستگیر و به اتهام نوشیدن عمومی. مرکز شهر واحد وارد سه بطری ساتر خانه Sauvignon بلان شراب به شواهد.

درگیری نمی وجود دارد ، پلیس گفت Tsakonas در ادامه به نمایش “بی احترامی و توهین به” رفتار در حالی که در ایستگاه برای رزرو.

در یک نمونه Tsakonas گفته می شود ادعا کرد که او تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 قبل از “سرفه و عمد باد نفس” در اعضای هیات.

او در برخورد با هزینه های اضافی از تهدید خطرناک ماده اگر چه از آن خواهد شد اگر شک در واقع تا به حال رمان coronavirus. به BPD شده است تماس برای روشن شدن.

“طبعا افسران شدت نگران سلامت خود و رفاه با توجه به مشکوک رفتار و بسیار مسری طبیعت coronavirus, همچنین, ادامه, اضطراب, اطراف همه گیر” اداره پلیس گفت:.

به عنوان ترس در اطراف عفونی بیماری تنفسی گسترش در آمریکا چند نفر را در سراسر این کشور متهم شده اند COVID-19-مرتبط جنایات.

در کلرادو ماه گذشته 51 سال ذکر شده بود برای شکستن بهداشت عمومی منظور پس از اتهام امتناع از پیروی اجتماعی, فاصله, قوانین عمد سرفه در برخی از محصولات در یک سوپر مارکت و رجزخوانی در مورد “اعتیاد به مواد مخدره رسانه.”

قبلا در کالیفرنیا 53 سال دستگیر شد و پس از آلوده سبد خرید از سوپر مارکت اقلام به ارزش $1,800 با اتهام زدن برخی از کالا.

در فلوریدا یک زن 50 ساله دستگیر شد پس از اینکه متهم از اسپری کردن یک ماده در یک کسب و کار درب و ادعا می کنند که آن را تا به حال موجود فشار از coronavirus.

Emergency Response
فایل عکس: واکنش های اضطراری. بوستون بازداشت برای حمله به این هفته بود سمت چپ رو به هزینه های اضافی برای گفتن افسران او COVID-19 قبل از سرفه در آنها.
iStock

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>