بورنموث vs Tottenham Hotspur, Premier League: نمره زندگی می کنند و آخرین به روز رسانی

  • دسترسی نامحدود به متخصص ما در لیگ برتر از تحلیل ورزشی-تنها تلگراف اشتراک – £40 برای 12 ماه (کمتر از 1 پوند در هفته)
  • خوزه مورینیو را متهم به فوتبال را قدرتمند مردم’ از بودن به عنوان clueless Eric Dier ممنوع برای چهار بازی

به روز رسانی خودکار

بورنموث تیم و subs: Callum Wilson عقب از تعلیق

تاتنهام تیم و subs: آلدرویرلد و Vertonghen پیوست

ما مرد سام دین در موقعیت

دو تیم فاقد اعتماد به نفس

بournemouth بودند در صورتحساب یا لیست به عنوان یکی از تیم های است که می تواند به نفع از فوتبال را سه ماه coronavirus وقفه اما از دست داده اند چهار بازی متوالی از لیگ قهرمانان اروپا به از سرگیری.

خود را به ظاهر بی پایان مشکلات آسیب ادامه – مدافعان استیو کوک, Simon فرانسیس کریس Mepham و جک سیمپسون ها همه شک و تردید برای این شب را به بازی در برابر تاتنهام – و ادی هاو تیم رنج می برند از یک بحران هویت. آنها یک بار تحسین برای ریزه کاری و تعهد به عبور از سوم اما در حال حاضر تکیه بر ضد حملات و مجموعه قطعات در صورت عدم وجود خلاقیت است. نه این که این سبکی شیفت آورده استحکام بیشتر: Bournemouth باید اذعان نه گل در دو بازی از جمله یک فاجعه آمیز 4-1 شکست خانگی به نیوکاسل. پنج سال طلسم در لیگ برتر آینده به پایان برسد در حال حاضر به نظر می رسد احتمال قوی با بورنموث چهار امتیاز از ایمنی.

آن است که همه شامپاین و تخته نرد در تاتنهام هم با خوزه مورینیو در تلاش برای ازدواج دفاعی ثبات و حمله به تسلط. خود را در خانه 1-0 پیروزی برابر اورتون بسیار مهم بود سه امتیاز و نگهداری آنها در شکار از اروپا مدرک تحصیلی اما عملکرد به سختی الهام بخش اعتماد به نفس. هری کین را دنبال حداقل یک لمس واضح تر در این بازی پس از مدتی تنبل showings اما کیفیت نداشت در تمام بخش های.

مورینیو خواهد بود و بدون Eric Dier برای چهار بازی از جمله روز یکشنبه در خانه دربی شمال لندن برابر آرسنال با توجه به تعلیق خود را برای رفتن به جمعیت پس از اسپرز’ جام حذفی خروج در برابر نوریچ. Dier است اپل از هر تاتنهام فن چشم اما شده است نیمی از مورینیو اول انتخاب دفاعی جفت شدن پس از مستند بنابراین غیبت او نشانی از یک مشکل مطرح است. Dele Alli چهره یک تست آمادگی جسمانی.

در حالی که بحث در ادامه در مورد اینکه آیا مورینیو حق مرد برای تاتنهام در دراز مدت برنده در سواحل جنوبی خواهد آنها را هفتم – بالاتر از شفیلد یونایتد در تفاضل گل و یک نقطه روشن از آرسنال رفتن به اتفاقات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im