پسر بچه 5 در نیویورک می میرد بیماری نادر مربوط به کروناویروس

تلگراف | No comments

پنج سال پیش مرده است در نیویورک از نادر سندرم التهابی تصور می شود مربوط به coronavirus برجسته بالقوه خطر جدید برای کودکان در همه گیر فرماندار اندرو کومو ،

او گفت: 73 موارد مشابه مورد بررسی در منطقه پس از موارد مشابه بیماری با علائم مشابه به شوک سمی و نادر بيماری کاوازاکی – گزارش کردند انگلیس و ایتالیا و اسپانیا.

“این امر می تواند واقعا دردناک اخبار” آقای کومو گفت. “از آنجا که من نمی توانم به شما بگویم که چگونه بسیاری از مردم من به صحبت کرد که در زمان صلح و آرامش در این واقعیت است که کودکان نمی شد آلوده شدن.”

“شده است وجود دارد حداقل یک مرگ و میر به دلیل این است و ممکن است دیگران که در حال حاضر تحت بررسی است.

“این است که هر پدر و مادر کابوس است که فرزند شما در واقع ممکن است تحت تاثیر این ویروس است.”

پزشکان در ایالات متحده شروع به گزارش خوشه های کودکان مبتلا به این اختلال است که می تواند حمله های متعدد اندام اختلال در عملکرد قلب و تضعیف قلب و عروق.

دکتر شان o’leary اطفال متخصص بیماری های عفونی در بیمارستان کودکان ایالت کلرادو که در خدمت در آکادمی اطفال آمریکا کمیته بیماری های عفونی گفت: او معتقد است نیویورک مورد اولین گزارش مرگ ناشی از این سندرم در ایالات متحده است.

سندرم سهام علائم شوک سمی و کاوازاکی بیماری است که همراه با تب و خارش پوست ، تورم غدد و در موارد شدید التهاب عروق قلب است. دانشمندان هنوز در تلاش برای تعیین اینکه آیا این سندرم مرتبط با جدید کروناویروس نیست چرا که تمام کودکان آن را آزمایش مثبت برای ویروس.

آقای کومو گفت: نیویورک وزارت بهداشت که روز چهارشنبه صادر مشاوره به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در مورد به اصطلاح اطفال چند سیستم التهابی سندرم شد بررسی 73 موارد با کودکان نشان دادن علائم مشابه در سراسر دولت است.

“در حالی که نادر ما شاهد برخی از موارد که در آن کودکان مبتلا به این Covid ویروس می تواند تبدیل به بیمار با علایم مشابه به بيماری کاوازاکی یا شوک سمی مانند سندرم که به معنای واقعی کلمه باعث التهاب در رگ های خونی” فرماندار گفت.

این در حال ظهور سندرم که ممکن است رخ دهد روز تا چند هفته پس از Covid-19 بیماری نشان دهنده راه تعجب آور است که این کاملا جدید کروناویروس آلوده و sickens بشر خود را میزبان.

در Westchester County, حومه شهر منهتن در انتخابات روز جمعه گفت که آنها در بررسی های اخیر مرگ کودک دیگری که احتمالا مربوط به سندرم Covid-19 در ماریا Fareri بیمارستان کودکان در Valhalla, New York.

“در این مرحله ما می توانیم با اطمینان می گویند این بود که آیا به طور خاص مربوط به Covid-19 و نه به زمینه مسائل پزشکی” در وستچستر مرکز پزشکی شبکه بهداشت و درمان که تعداد بیمارستان در آن شبکه در بیانیه ای گفت.

اگر سندرم رشد می کند در شيوع آن را تکان قبل از فرض که کودکان و بزرگ نیست که به نگرانی در مورد Covid-19 آقای کومو گفت.

در کشور همسایه نیوجرسی یک کودک بود در میان 162 Covid-19 تلفات گزارش شده در جمعه توسط دولت کمیسیون بهداشت و درمان جودیت Persichilli. صحبت کردن در یک جلسه کارشناسی ارشد Persichilli کاهش یافته است به ارائه هر گونه اطلاعات در مورد کودک برای محافظت از حریم خصوصی خانواده دیگر می گویند که کودک بود “یک بیماری زمینه ای هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>