بریس برای “تک بدترین شغل در گزارش تاریخ”

فقط دو ماه پیش کارگران آمریکایی بودند با بهره گیری از میوه ها از پایین ترین نرخ بیکاری در 50 سال است. اما روز جمعه گزارش اشتغال بازتاب مارس رسمی نرخ بیکاری است که انتظار می رود نشان می دهد که چگونه به طور کامل سقوط اقتصادی ناشی از کروناویروس است eviscerated بازار کار ایالات متحده.

Glassdoor اقتصاددان دانیل ژائو صراحت پیش بینی کرد “تک بدترین شغل گزارش در تاریخچه” هنگامی که وزارت کار ایالات متحده در روز جمعه منتشر اشتغال اعداد برای ماه آوریل است. پیش بینی انتظار می رود این کشور نرخ بیکاری بود که در 4.4 درصد در ماه مارس به موشک وار رفتن به سالانه نرخ بیکاری از 15% تا 20% برای مارس دوره بر اساس یک نظرسنجی از کارگران در طول هفته از آوریل 12.

سنبله در افزایش بیکاری دنبال شکستن رکورد تعداد مدعیان بیکاری هفته به هفته از اواسط ماه مارس از جمله پنج شنبه گزارش که 3.2 میلیون آمریکایی برای اعمال مزایای بیمه بیکاری در هفته گذشته.

این هفتگی بیمه بیکاری ادعا ارائه بینش به این کشور بزرگتر از دست دادن شغل اگر چه آنها ممکن است درک صفوف بیکاری آمریکایی ها نیست چرا که تمام اعمال خواهد شد برای کمک در برخی موارد به دلیل آنها نمی واجد شرایط با توجه به موسسه بروکینگز. که تا حدودی به همین دلیل ماهانه شغل گزارش همچنان یکی از مهمترین و نزدیک تماشا شاخص های اقتصادی.

آکسفورد اقتصاد تخمین زده است که کارفرمایان ایالات متحده ریختن 28 میلیون شغل در ماه گذشته. که نزدیک به چهار برابر مجموع تعداد مشاغل از دست رفته در طول رکود بزرگ هنگامی که 7.5 میلیون شغل ناپدید شده در طول دوره 18 ماه بین دسامبر 2007 و 2009 ژوئن و بیکاری به اوج خود رسید و در 10٪.

رئیس بانک فدرال آتلانتا می گوید: شغل جدید گزارش شماره “رفتن به سختی می شود”

“یکی از چیزهایی که من انجام داده ایم این است که به دنبال در اصطلاحنامه و پیدا کردن مترادف برای ‘بزرگ’, ‘عظیم’ و ‘بی سابقه’,” گفت: نیک پناهگاه, در واقع, استخدام آزمایشگاه مدیر تحقیقات اقتصادی. “خواهیم دید که نرخ بیکاری بالاتر از هر چیزی که ما دیده ایم در رسمی سریال” فدرال بیکاری آغاز می شود که در سال 1948.

اولین موج اخراج: سفر, مواد غذایی, هتل

در میان صنایع احساس عمیق ترین تاثیر آن مربوط به سفر, خرده فروشی و مهمان نوازی به خصوص رستوران ها شرکت های هواپیمایی و هتل ها و آجر و ملات فروشگاه. اقامت در خانه دستور توقیف کسب و کار در سراسر کشور و به ارمغان آورد سفر به موضع هنوز هم در اواسط ماه مارس. با خالی کردن اتاق های هتل ها و فروشگاه ها و رستوران ها در سراسر ایالات متحده بسیاری از کارفرمایان تصمیم دشوار را به آتش کردند یا کارگران.

به عنوان یک نتیجه, استخدام در اوقات فراغت مهمان نوازی و بخش خرده فروشی کاهش 19.8 میلیون کارگران 60 درصد کاهش از اواسط فوریه تا پایان مارس با توجه به یک مطالعه جدید از محققان در دانشگاه و دانشگاه کبک در مونترال.

در میان کسانی که شغل خود را از دست می Tim Yabor 55 ساله که کار کرده بود برای چند دهه در فروش در هتل و یک مرکز کنوانسیون. مانند بسیاری از گذاشته شدن کارگران خود را فسخ آمد از طریق تلفنی و دیگری تنظیم برای کارکنان.

“رئیس من گفت: “آیا شما یک چند دقیقه برای صحبت در زوم?” و زمانی که آن اتفاق افتاد” Yabor گفته اسکات Pelley در “60 دقیقه.” “من هرگز بیکار. این اولین بار است.”

آبشاری به سایر صنایع

اگر چه سفر و مواد غذایی شرکت های خدمات گرفته اند به چند صنایع بخشوده شد در ماه آوریل است.

“من از آنها بدم میاید به حامل اخبار بد اما من گمان می کنم هر صنعت را ببینید کاهش اشتغال” Glassdoor را ژائو گفت. “این نه یک رکود اقتصادی رانده شده توسط یک بخش از اقتصاد و یا خاص و عدم تعادل — این اولین و مهمترین بحران بهداشت عمومی.”

انواع “غیر ضروری” بخش ها به احتمال زیاد به گزارش زیان کار از 10% به 20% از حقوقی واجد شرایط آکسفورد اقتصاد پیش بینی کرد. که شامل ساخت و معدن و ساخت و ساز انتخابی مراقبت های بهداشتی و خدمات کسب و کار با توجه به سرمایه گذار شرکت تحقیقاتی.

در سراسر-هیئت مدیره زیان

به عنوان وحشتناک به عنوان شغل تعداد در حال انتظار برای نگاه در جمعه, آنها به احتمال زیاد درک مشکل ژائو گفت. چرا که برخی از کارگرانی که شغل خود را از دست ممکن است در حال حاضر به دنبال کار با توجه به دینامیک غیر معمول از coronavirus بحران است.

برخی از گذاشته شدن آمریکایی ها در حال حاضر ممکن است مراقبت از کودکان مسن تر بستگان و یا حتی کسانی که با COVID-19 — آنها به سادگی قادر به دنبال یک کار در حالی که رسیدگی به دیگران است. تا آنجا که به وزارت کار نگران است که ترک آنها را در خارج از نیروی کار به دلیل آنها یا در دسترس نیست برای کار یا نیست به طور فعال به دنبال یک شغل.

30 میلیون نفر و نرخ بیکاری ثبت شده در 6 هفته گذشته

دیگر گذاشته و کارگران ممکن است تصمیم می گیرید آن را به ارزش به دنبال یک کار جدید در حال حاضر با توجه به این که بسیاری از کسب و کار باقی می ماند بسته شده است. دیگران ممکن است بیش از حد واهمه به بازگشت به کار در خارج از خانه برای ترس از ابتلا به بیماری کروناویروس.

هنوز به طور رسمی شمارش به عنوان بیکار اخراج کارگر باید به طور فعال به دنبال یک کار در چهار هفته اخیر. “وجود دارد مقدار زیادی از مردمی که به من بدهید تا آنها به عنوان تکه های زیادی از اقتصاد در مستند” در واقع به پناهگاه گفت.

این کار کنونی محیط زیست تلخ است با Glassdoor پیدا کردن که ایالات متحده در لیست کار باید فرو 28 درصد از اوایل ماه مارس. دو در سه کارفرمایان کمتر تا به حال نوشته شده فرصت های شغلی از اواسط ماه مارس در حالی که یک چهارم کشیده اند پایین همه کار خود را listings استخدام, سایت یافت می شود.

فرصت های شغلی هستند “را در سراسر هیئت مدیره در هر صنعت” ژائو گفت.

کجا ما از اینجا بروم ؟

رکود به طور معمول ارائه آمار به بازار کار که کارفرمایان خود را آهسته استخدام, که باعث می شود آن را مشکل تر برای گذاشته شدن کارگران برای پیدا کردن شغل جدید است. حتی اگر با سرعت از اخراج کند دهها میلیون نفر از کارگران نیاز به پیدا کردن شغل جدید برای اقتصاد به دست آوردن مجدد آن در امان باشد.

بیکاری ممکن است بهبود در سه ماهه سوم انداختن به 11 درصد به عنوان برخی از کشورهای آرامش اجتماعی خود فاصله اقدامات و مردمی بازگشت به بازگشایی محل کار با توجه به مودی. اما نرخ بیکاری است به احتمال زیاد باقی می ماند بالا 2021 به آن اضافه شده است.

“بسیاری از بخش خدمات فعالیت های مربوط به اوقات فراغت و سرگرمی های خرده فروشی و, سفر نخواهد عادی به سرعت” مودی تحلیلگران اشاره در گزارش. “با وجود این سیاستهای مالی و پولی حمایت از اقدامات برخی از موسسات در این بخش ممکن است به طور دائم نزدیک منجر به دائم زیان کار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر