براد پیت ارائه آب و هوا در Krasinski را “خبر خوب”

براد پیت: برای تلفن های موبایل heartthrob. برنده جایزه اسکار بازیگر نقش اول مرد. آب و هوا ؟ 56 سال از زمان در یک نقش جدید یکشنبه هنگامی که او به نظر می رسد در یک قسمت از John Krasinski دیجیتال نشان می دهد “برخی از اخبار خوب است.” پیت به عنوان نشان می دهد مهمان هواشناس — اگر چه او پیش بینی شده بود و نه کوتاه.

Krasinski ایجاد “یک خبر خوب” برای برجسته کردن اخبار مثبت در طول coronavirus بیماری همه گیر. روز جمعه او انداخت مجازی مدل برای دانش آموزان در کلاس از سال 2020 که نمی قادر خواهد بود برای جشن نقطه عطفی در این سال با توجه به اجتماعی فاصله دستورالعمل.

طی روکش مجازی مدل روز یکشنبه Krasinski گفت که او نیاز به یک دوم برای گرفتن نفس است. “ما باید یک بررسی بر روی آب و هوا,” او گفت:. “براد, چگونه آن را به دنبال دارد؟”

مدل 2020: برخی از اخبار خوب با John Krasinski Ep. 4توسط SomeGoodNewsدر
YouTube

پیت پس از آن به نظر می رسد بر روی یک بالکن که در آن او تحویل سریع خود را گزارش آب و هوا. “به نظر می رسد اه خیلی خوب آره” پیت گفت: یک افق از درختان نخل دیده می شود پشت سر او. این cameo کوتاه بود و شیرین بود اما به طور گسترده ای مورد صحبت آنلاین.

این اولین بار نیست, افراد مشهور, هواشناس Krasinski دعوت کرده است نشان می دهد. رابرت دنیرو نیز پیوست زودتر قسمت به ارائه آب و هوا.

در اخیر دیگر قسمت Krasinski که از منطقه بوستون و Boston Red Sox افسانه David Ortiz شگفت زده کرد یک گروه از کارگران بیمارستان با Red Sox بلیط برای زندگی به تشکر از آنها را برای خدمات خود را در طول بیماری همه گیر کوروناویروس.

هیچ حدس زدن که Krasinski بعدی افراد مشهور مهمان و یا آب و هوا پیش بینی خواهد بود. پیت, اما, شد, یک انتخاب خوب از آنجا که او تا به برخی از تجربه در آن بخش. این بازیگر ساخته شده است که چندین حضور در “جیم Jeffries نشان می دهد” های خود را منحصر به فرد پیش بینی آب و هوا در گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im