براد پیت برنده اولین تلویزیونی جایزه در جوایز اسکار یکشنبه شب برای حمایت از نقش خود در فیلم روزی روزگاری … در هالیوود. پیت برای اولین بار بود به این مرحله و پس از آن اولین بازیگر هالیوود به یک شات در اخیر استیضاح محاکمه.

“آنها به من گفت من فقط 45 ثانیه و 45 ثانیه بیش از سنا به جان بولتون در این هفته” پیت گفت: در حالی که دادن سریع خود را بیان.

پیت رفت و با تشکر از آکادمی فرزندان خود و به ویژه کسانی که هماهنگ مانع در فیلم است.

پیت گفت: “او به خانه برای تلفن های موبایل به امید آن روزی که این فیلم به کارگردانی کوئنتین تارانتینو ساخته شده زندگی خود دایره کامل آمده است.

شات در جلسات استیضاح چهار روز پس از آمریکا ارائه شده تبرئه برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پس از سنا محاکمه تا به حال هیچ شاهد هر جمهوریخواه اصرار.

خانه دموکرات آغاز رسمی جلسات استیضاح در برابر تهمت در اواسط نوامبر 2019 و خانه پیش نویس مقالات از استیضاح نزدیک به چهار هفته بعد. سنا محاکمه در ماه ژانویه آغاز شد و دموکرات ها نشان داد که بولتون بود یک شاهد کلیدی در مورد تهمت تماس با مقامات اوکراین.

جمهوری خواهان مجلس سنا اعلام بولتون خواهد شهادت نیست و همچنین آنها را نمی شنوند و شهادت از شهود.

سنا تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه این هفته و پیت اولین هالیوود نخبگان را به یک اسلم از دولت—و یا جمهوری خواهان—در طول این جایزه سالانه نشان می دهد.

همانطور که برای فیلم خود Once Upon a Time … در هالیوود است که در مورد آور, فیلم های xxx عنقا pornstar, در پایان دهه 1960 بود که توصیه به اسپاگتی غربی فیلم در ایتالیا اما احساس کردم که در زیر خود تخصص و تجربه است.

بازیگران از شخصیت های خود را دوباره به هالیوود صحنه است که به نظر می رسد در انتقال کامل از دوران طلایی فیلم به دهه 1970 و فیلم دارای یک لیست طولانی از بازیگران مانند لئوناردو دی کاپریو, پیت, مارگوت رابی, Al Pacino, Luke Perry, داکوتا فانینگ و بسیاری دیگر با توجه به فیلم IMDB.com صفحه.

Brad Pitt
براد پیت می پذیرد بازیگر نقش دوم جایزه “روزی روزگاری…در هالیوود’ روی صحنه در طول 92 سالانه جوایز اسکار در دالبی تئاتر در فوریه 09, 2020 در هالیوود کالیفرنیا.
عکس توسط Kevin زمستان/گتی ایماژ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de