برزیل می شود دوم کشور را به پیش افتادن از 1 میلیون COVID-19 موارد

در شب جمعه, برزیل به دومین کشور در جهان به پیش افتادن از 1 میلیون نفر از coronavirus با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. ملت در مسیر برای تحت الشعاع قرار دادن ایالات متحده برای اکثر coronavirus مرگ و میر در جهان در پایان ماه جولای با توجه به یک مدل.

ایالات متحده که در حال حاضر دارای بیشترین تعداد موارد و مرگ و میر در حال حاضر بیش از 2.2 میلیون نفر و بیش از 119,000 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. برزیل است که به سرعت نزدیک شدن 1.1 میلیون نفر است و فقط تحت 49,000 مرگ و میر.

برزیل گزارش شکستن رکورد 54,771 موارد جدید در روز جمعه با توجه به مهر و کشور است که انتظار می رود به بالا از 50 ، 000 مرگ و میر بیش از آخر هفته. کشور وزارت بهداشت گفت که سنبله رخ داده است چرا که تعداد آنها underreported روز پنج شنبه با توجه به آسوشیتد پرس.

Coronavirus - Brazil
یک بیل مکانیکی حفاری بیشتر قبرها در ویلا Formosa گورستان. Lincon Zarbietti/تصویر داد via Getty Images

موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی (IHME) است که بخشی از دانشگاه واشنگتن دانشکده پزشکی است و پیش بینی شده است که در برزیل تلفات تجاوز خواهد شد که ایالات متحده در ماه جولای.

Alexandre Naime Barbosa, یک استاد پزشکی در São Paulo دانشگاه دولتی به رویترز گفت که تلفات این ویروس است که به احتمال زیاد بسیار بالاتر از آنچه که در حال حاضر گزارش شده است. “این تعداد از 1 میلیون دلار است که بسیار کمتر از تعداد واقعی افرادی که آلوده شده اند به دلیل وجود گزارش دهی قدر از پنج به 10 بار” باربوسا گفت. “از تعداد واقعی است که احتمالا حداقل 3 میلیون و حتی می تواند به عنوان بالا به عنوان 10 میلیون نفر است.”

این کشور با Jair Bolsonaro است عنوان خطر ابتلا به این ویروس و این وزارت گفته است که بهبود نرخ به مراتب مهم تر از تعدادی از بیماری ها و مرگ و میر.

در حالی که به نظر می رسد که در بخش های شمالی کشور شاهد کاهش کلی موارد آسوشیتد پرس گزارش داد که مناطق جنوبی هستند رو به افزایش است.

“وجود دارد بسیاری از نابرابری منطقه ای در نظام سلامت و کمبود متخصصان در داخل کشور” میگوئل لاگو, مدیر اجرایی برزیل, موسسه مطالعات سیاستگذاری سلامت گفت: AP. “است که باعث ایجاد بسیاری از مراقبت های بهداشتی بیابان با مردم رفتن در مسافت های طولانی برای دریافت توجه است. هنگام ترک بیمارستان ویروس می توانید با آنها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im