برزیل بازگشایی به گردشگران با وجود گزارش تعداد رکورد coronavirus موارد و مرگ و میر

برزیل ثبت رکورد روزانه تعداد از عفونت و مرگ و میر ناشی از کروناویروس جدید در روز شنبه ارسال آن به طور کلی مرگ و میر فزاینده گذشته 90000 نفر است.

با وجود رکورد آمار و ارقام دولت با صدور یک فرمان بازگشایی این کشور برای بازدید کنندگان خارجی از ورود با هواپیما پایان دادن به چهار ماه سفر بان کی مون به امید احیای یک مستند-ویران صنعت گردشگری.

برزیل است که ضربه سخت تر از هر کشوری به جز ایالات متحده در گیر ثبت 69,074 موارد جدید و 1,595 جدید مرگ و میر در 24 ساعت گذشته, آوردن آمار و ارقام به کل از بیش از 2.5 میلیون عفونت و 90,134 افراد کشته شده از زمان شروع این بیماری همه گیر بهداشت وزارت گفت.

وزارت بهداشت تا به حال گفت: مشکلات خود را با سیستم گزارش آنلاین به تاخیر انداخته بود آمار و ارقام از سائو پائولو, برزیل پرجمعیت ترین ایالت و یکی با بیشترین مرگ و میر.

اما در هفته های اخیر تعداد موارد و مرگ و میر در کشور از 212 میلیون نفر شده اند سرسختانه بالا حتی در روزهای عادی.
مردم دیده می شود در ساحل کوپاکابانا در میان شیوع بیماری کروناویروس


اعتبار: RICARDO MORAES/ ایسنا

یک رسمی وزارت بهداشت قرار داده است که به افزایش تست.

“تست برنامه در برزیل گسترش زیادی در هفته های اخیر. این یک نکته بسیار مهم است,” Arnaldo Medeiros, وزیر بهداشت هوشیاری یک کنفرانس خبری گفت.

دولت در عین حال تمدید coronavirus مربوط به ممنوعیت ورود مسافران خارجی از طریق زمین یا دریا برای 30 روز اما گفت: “محدودیت “را دیگر بار ورود اتباع خارجی ورود هوا.”

برزیل بسته هوایی خود را در مرز به غیر-ساکنان در مارس 30, در زمانی که این ویروس ravaging اروپا و آسیا و تنها با در نظر گرفتن نگه دارید در آمریکای جنوبی است.

در حال حاضر برزیل, کانون با هیچ علائم آن عفونت منحنی به کاهش تدریجی خاموش.

صنعت گردشگری در حال حاضر از دست داده و نزدیک به 122 میلیارد رئال ($23.6 میلیارد دلار) به دلیل همه گیر ملی کنفدراسیون تجارت کالا و خدمات و گردشگری (CNC) تخمین می زند.
مردم محلی شده است برای لذت بردن از ساحل ایپانما در ریو دو ژانیرو بدون گردشگران از ماه مارس


اعتبار: SERGIO MORAES/ایسنا

به عنوان یک کل, امریکا بزرگترین اقتصاد رو به یک رکورد انقباض از 9.1 درصد در سال جاری با توجه به صندوق بین المللی پول.

برزیل به طور منظم ثبت بیش از 1000 تن در روز از اوایل ماه جولای و بیش از 30 ، 000 مورد جدید یک روز پس از اواسط ماه ژوئن.

رئیس جمهور Jair Bolsonaro دولت تلاش کرده است به شیوع بیماری تحت کنترل و چهره انتقاد خود را برای دست زدن به بحران است.

اکثر متحده را آغاز کرده اند که آرامش خود را به ماندن در خانه و اقدامات این واقعیت را تشویق تعدادی از عفونت در نهایت به نظر می رسد به فلات رسیده اند.

اما برزیل عفونت منحنی دارای پهن در یک سطح بسیار بالا از روزانه موارد و کارشناسان هشدار می دهند این است که هنوز هم بیش از حد به زودی به خروج مستندات در بسیاری از مکان ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر