برزیلی حفاری مسخره گورهای دسته جمعی در اعتراض به رئیس جمهور Bolsonaro را از دست داده و شیوع کروناویروس

برزیل انتقاد از دولت خود را مبهم پاسخ به صعودی coronavirus همه گیر حفر 100 گور و گیر سیاه عبور در شن و ماسه از ریو ساحل کوپاکابانا در روز پنج شنبه در یک ادای احترام به حدود 40 ، 000 نفر که فوت کرده اند تا کنون.

این کشور تبدیل به یک کانون جهانی همه گیر با بدترین شیوع پس از ایالات متحده است.

“رئیس جمهور است و متوجه نمی شود که این یکی از دراماتیک ترین بحران در برزیل تاریخ” گفت: سازمان آنتونیو کارلوس کاستاریکا با اشاره به رئیس جمهور Jair Bolsonaro. “خانواده های عزاداری هزاران نفر از مرده و وجود بیکاری و گرسنگی است.”
هوایی دیدگاه گورهای حفر شده توسط سازمان غیر دولتی ‘Rio De Paz” به عنوان بخشی از اعتراض خود را در برابر رئیس جمهور Jair Bolsonaro


اعتبار: بودا مندس/گتی ایماژ, جنوب امریکا

“ما در اینجا به تقاضای تغییر نگرش از رئیس جمهور… که باید درک کنند که ملت ما با آن مواجه است سخت ترین لحظه در تاریخ آن است.”

عمل می آید به عنوان یک نگرانی در بحران اجتماعی است دم در آمریکای لاتین که در آن coronavirus همه گیر است فزاینده کارشناسان هشدار داده اند.

بیش از 1.5 میلیون نفر آلوده شده اند در آمریکای مرکزی و جنوبی – 70,000 از آنها در حال حاضر مرده – با هیچ نشانه ای از این بیماری کاهش به خصوص در سخت-آمار برزیل.

بحران می تواند به تحریک منطقه “بدترین رکود اقتصادی در تاریخ” سازمان ملل متحد و کمیسیون اقتصادی برای آمریکای لاتین و کارائیب (ECLAC) گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de