Breonna تیلور خانواده وکلا ادعا می کنند حکم مربوط به gentrification

وکلای نمایندگی Breonna تیلور خانواده مدعی هستند که پلیس حکم که منجر به 26 ساله تکنسین فوریتهای پزشکی از مرگ در ارتباط بود به gentrification طرح در لوییویل. شهردار این شهرستان را تکذیب کرد این اتهامات در یک بیانیه ارائه شده به CBS وابسته WLKY.

در اصلاح طرح دعوی در دادگاه واصل در جفرسون دادگاه مدار در یکشنبه وکلا وجود دارد نشان داد قصد دارد در جریان یک “سرمایه گذاری بالا بالا دلار توسعه املاک و مستغلات” برای الیوت خیابان. تیلور دوست پسر سابق Raul کوردل Glover اجاره یک خانه در خیابان با توجه به وکلای مدافع و آن ارائه یک “موانع” برای این پروژه است.

وکلای متهم به “پروژه های در مقیاس بزرگ” به منظور توسعه غرب لوئیزویل ساخته شده توسط شهردار گرگ فیشر را “در درجه اول شکست خورده است.” آنها گفت: تمرکز بر روی الیوت خیابان یکی از خود را “آخرین شانس” برای “قابل رویت میراث” قبل از خود را منقضی می شود در سال 2022. یکی از پروژه های او دفاع و پشتیبانی است که دیدگاه راسل که وکلا گفت: “در جریان بوده است برای شش سال گذشته بدون وعده موفقیت است.”

ژان پورتر سخنگوی فیشر گفت WLKY که اتهامات نیست درست است.

“کسانی که ظالمانه اتهامات بدون پایه و اساس و یا حمایت از حقایق” پورتر گفت. “آنها در حال توهین به محله اعضا از دیدگاه راسل ابتکار و همه افراد درگیر در این سال کار در حال انجام برای احیای این محله از غرب لوئیزویل.”

پلیس حادثه گزارش Breonna تیلور د… 01:10

با توجه به طرح دعوی در دادگاه وجود دارد افزایش خرید توسط شهر از خانه ها و خواص در الیوت خیابان در سال های اخیر است که “باید برنامه ریزی شده برای تخریب و/یا توانبخشی برای تحولات به پيش برويم.” اگر برنامه بروید و بر این اساس توسعه را در “مدرن, مربوط به اینده, به دنبال خانه های یک کافه و یک سالن آمفی تئاتر یک دولت از هنر مرکز تناسب اندام و بیشتر” وکلا می گویند با استناد به برنامه.

اما این طرح نیز مطرح “نیاز به زمان خانه ها در الیوت به تخریب” وکلا ادعا می کنند.

با توجه به طرح دعوی در دادگاه, یک واحد در لوییویل مترو پلیس به نام قرار می گیرد بر اساس تحقیقات (PBI) بود “وظیفه با تمرکز بر مناطق خاص که نیاز به پاک برای املاک و مستغلات پروژه های توسعه را ادامه دهید.” بخش های سایت گفت: این تیم با تمرکز بر شناسایی و اخلال در جرم “در محل شبکه.”

“این شبکه ها شامل جرم سایت, اما همچنین مکان های مورد استفاده توسط مجرمان که به طور معمول به توجه پلیس” بخش وب سایت گفت. “PBI خواهد همکاری با دیگر دولت و شرکای اجتماعی برای شناسایی و از بین بردن خشونت تسهیل.”

طرح دعوی در دادگاه گفت: PBI مشغول به کار در LMPD جنایی ممنوعیت بخش (CID) و “به کارگردانی اختصاص منابع قابل توجهی نیروی انسانی و به طور خاص به خیابان الیوت.”

US-POLITICS-RACE-UNREST
حامیان سیاه زندگی مهم ضمیمه گل به حصار پس از اعتراض که در آن آنها را گرامی داشتند Breonna تیلور در چه بوده است او 27th تولد در هالیوود کالیفرنیا در تاریخ 5 ژوئن سال 2020 است. رابین بک/خبرگزاری گتی ایماژ

وکلای مدافع ادعا گلاور خانه اش در 2424 الیوت Ave. همراه با آدریان Orlandes واکر و یک مرد با حروف “DC” در نظر گرفته شد “اهداف” از انجین. گلاور واکر و DC نشاندار شد “اشغال” در طرح دعوی در دادگاه.

“بر اساس اطلاعات و اعتقاد CID اعضای عمدا گمراه به این باور است که با تمرکز بر 2424 الیوت همراه با سرنشینان آنها با هدف قرار دادن برخی از لویی بزرگترین جرم و جنایت خشونت آمیز و مواد مخدر حلقه و که دستیابی به این هدف مهم به سوی کاهش جرم و جنایت و خشونت در لوئیزویل” وکیل گفت.

“واقعیت این بود که کارکنان نمی شد در هر نقطه نزدیک به لوئیزویل نسخه از پابلو اسکوبار یا Scarface” آنها اضافه شده است.

طرح دعوی در دادگاه توضیح داده شده و تلاش برای دستگیری آنها از دسامبر 2019 به مارس — هیچ کدام منجر به خروج از محل اقامت. اما وکلای اتهام “تحت فشار” قرار داده شد در انجین به “انجام هر معنی لازم برای دریافت الیوت خانه پاک شده است.”

“طرح خیلی ظالمانه است که حتی تلاش برای دستگیری یک قاتل زنجیره ای و یا یک تروریست به احتمال زیاد در مقایسه با رنگ پریده” به وکلا گفت.

Breonna Taylor
Breonna تیلور دیده می شود در این عکسي هدف گلوله قرار گرفت و کشته شد پلیس جستجو در لوئیزویل کنتاکی در ماه مارس است. جزوه

LMPD کردم اول آن از پنج بدون دست کشیدن حکم سال — سه نفر از آنها برای خانه های در الیوت خیابان و یکی از آنها از تیلور خانه در اسپرینگفیلد درایو با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

CBS اخبار به دست آمده حکم جستجو در ممکن است. در این سند نام گلوور و واکر بودند که دیده می شود حمل و نقل بسته های مشکوک به مواد مخدر به خانه اش در ماه قبل است. طرح دعوی در دادگاه ادعا کرد PBI عضو جان Jaynes “تحریف” در استشهاد که او تایید کرد با ایالات متحده پستی بازرس که Glover شده بود دریافت بسته های تیلور در خانه است. با توجه به با توجه به آن انجام شد به “سعی و دیدار احتمالی علت استاندارد برای جستجو در حکم Breonna’ s صفحه اصلی.”

با وجود یادگیری در مورد دستگیری گلوور در یک محل در الیوت خیابان زودتر LMPD تصمیم به اجرای حکم جستجو در تیلور بعد از نیمه شب در مارس 13.

تیلور بود به ضرب گلوله توسط پلیس که وارد محل اقامت در حالی که به دنبال غیر قانونی مواد مخدر. پلیس نمی پیدا کردن هر گونه مواد مخدر ،

مقامات ادعا می کنند ماموران اعلام کرد خود را قبل از ورود و تنها اخراج در پاسخ به عکس از تیلور با دوست کنت واکر. اما تیلور خانواده ادعا می کند که افسران نیست خود را اعلام و واکر به اعتقاد آنها در تلاش بودند برای شکستن در.

برجسته حقوق مدنی وکیل بن Crump و co-مشاوره در مورد سام Aguiar و Lonita بیکر با صدور بیانیه ای در مورد refiling به WLKY.

“اتصال نقطه روشن است که این افسران باید هرگز در Breonna تیلور در وهله اول و که آنها حمله اقامت با هیچ احتمالی علت” وکیل گفت. “افسران که سرقت از Breonna از زندگی خود را — و Tamika پالمر از دختر او — به نمایش گذاشته ظالمانه بی پروا عمدی گستاخ و غیر قانونی انجام شده است. به عنوان یک نتیجه, این شهرستان از دست یکی از با ارزش ترین و ضروری مقدم کارگران که در معرض خطر زندگی خود را روزانه به نجات او همکار ساکنان در یک بیماری همه گیر. این دردناک جرم علیه Breonna خانواده او و لوئیزویل جامعه است.”

سه افسران درگیر در تیراندازی قرار گرفتند در مرخصی اداری. هیچ یک از آنها متهم شده اند با وجود تماس برای دستگیری توسط معترضان.

در ماه ژوئن لویی تصویب ممنوعیت “بدون دست کشیدن از” حکم به نام Breonna قانون زیر تیلور مرگ است.

لویی عبور “Breonna قانون” 02:26

ویکتوریا آلبرت کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de