Brett Favre به بازپرداخت 1.1 میلیون دلار در فدرال رفاه وجوه

سی بی اس آمریکا | No comments

سابق NFL quarterback Brett Favre را بازپرداخت 1.1 میلیون دلار در فدرال رفاه بودجه است که او را از ایالت می سی سی پی روز پس از ممیزی نشان داد که ده ها میلیون نفر در نظر گرفته شده برای دولت را ضعیف بودند به جای صرف لابی کنسرت و بلیط ورزشی.

“امروز من دریافت کرده است $500,000 از برت Favre در بازپرداخت برای TANF [کمک های موقت به خانواده های نیازمند] پول به او پرداخت شده بود را از طریق MCEC و تعهد به بازپرداخت باقی مانده در اقساط بیش از چند ماه آینده …” می سی سی پی امور خارجه حسابرس Shad سفید در بیانیه ای گفت ذکر شده توسط CBS Jackson, می سی سی پی, وابسته WJTV. “من می خواهم به تحسین آقای Favre خود را با حسن نیت تلاش برای ایجاد این حق و مالیات دهندگان و TANF خانواده های کل است.”

ممیزی روز دوشنبه نشان داد که می سی سی پی Department of Human Services داد به قیمت 98 میلیون در رفاه بودجه که بیشتر آن از TANF برنامه به سازمان های غیر انتفاعی. آن دسته از سازمان های غیر انتفاعی صرف بودجه در تعدادی از برنامه های است که نمی در واقع به نفع فقرا است.

“اگر وجود دارد یک راه برای misspend پول آن را به نظر می رسد DHS رهبری و یا دریافت از آن فکر کردم و سعی کردم آن را” سفید در بیانیه ای گفت: در روز ممیزی منتشر شد. او اضافه کرد که این گزارش “نشان می دهد فاحش ترین misspending کارکنان من را دیده اند در حرفه خود در دفتر دولت حسابرس.”

که شامل دو پرداخت جمعا به مبلغ 1.1 میلیون دلار به Favre شرکت. پول در نظر گرفته شده بود به صندوق سه زبان درگیری یک رادیو ظاهر و یک سخنرانی — اما ممیزی گفت: “یک بررسی سرسری” نشان داد Favre حضور نداشتند هر یک از این حوادث است.

Brett Favre
Brett Favre دیده می شود 27 اکتبر 2019 در سانتا کلارا, کالیفرنیا. گتی

سفید تاکید کرد که Favre نشده است متهم از هر گونه خطا. “تا به امروز ما شاهد هیچ پرونده نشان می دهد آقای Favre می دانستند که TANF بود برنامه ای که در خدمت به عنوان منبع پول او پرداخت می شود,” او گفت:.

Favre وزن در توییتر در شب چهارشنبه, نوشته,, “من عامل است که اغلب با نزدیک شدن توسط محصولات مختلف و مارک برای من به نظر می رسد در یک راه یا دیگری. این درخواست هیچ تفاوتی ندارد و من تبلیغات متعدد برای خانواده ها ،

“من هرگز دریافت پول برای تعهدات من را برآورده نمی,” Favre اضافه شده است. “به تکرار حسابرسان سفید بیانیه من جالب بود که پول پراکنده بود و برای پرداخت از بودجه در نظر گرفته شده برای این منظور و از آنجا که من استرداد مبلغ به می سی سی پی.”

“من صرف حرفه ای تمام من کمک به کودکان از طریق Favre 4 امید اهدای نزدیک به 10 میلیون دلار به مردم محروم و کودکان محروم در می سی سی پی و ویسکانسین,” او گفت:. “آن را به ارمغان آورده است یک تن از شادی به زندگی من و من قطعا هرگز انجام هر چیزی را به دور از فرزندان من مبارزه کرده اند برای کمک به! من عشق می سی سی پی و من هرگز آگاهانه انجام هر چیزی را به دور از کسانی که به آن نیاز دارید.”

شش نفر مواجه شده اند اتهامات جنایی ناشی از اتهام طرح. همه باید التماس کرد گناه نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>