بritain تنظیم شده است به ترک اتحادیه اروپا در Jan 31 بعد از ملکه اعطا موافقت سلطنتی به بوریس جانسون Brexit معامله پس از آن تا به حال تمام مراحل را پاک کرد.

روز جمعه رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen و رئیس شورای اروپا چارلز میشل امضا Brexit خروج توافق در بروکسل. اما آن چه مفهومی برای شما دارد ؟ در اینجا ما سعی می کنیم برای پاسخ به این سوالات بیشتر فشار.

من پس انداز رفتن به رنج می برند ؟

تهدید از هیچ معامله را کاهش دادن محافظ یقین است که اکنون و در پایان سال Brexit نمی خواهد تغییر وضعیت مالی خود را بسیار.

دلیل این است که یک دوره گذار بین ماه های ژانویه 31 و 31 دسامبر به معنی هر گونه توافق بین بریتانیا و اروپا خواهد شد. چگونه محافظ تعامل با بانک های اروپایی از 31 دسامبر به بعد مشخص نیست و بستگی به معاملات تجاری زده با اتحادیه اروپا.

اما در حال حاضر و پس از آن محافظ می تواند سود از نرخ بهره در حال افزایش است. این سقوط شده است که بانک ها نگران امور مالی خود را فشرده می شود با آمدن مشکلات اقتصادی مانند یک سخت Brexit. با این همه اما بازداشتند و پس انداز و نرخ افزایش می دهد.

محافظ باید به استقبال این توافق به این معنی کسب و کار به عنوان معمول برای پول خود را. مبارزه با تروریسم در اروپا معامله نیز باعث کاهش شانس که مهاجرین محافظ را از دست دادن دسترسی به حساب های خود را بر اساس در انگلستان است.

تیاو یک خطر در معامله سناریو به دلیل FCA تا به حال ارائه شده مالی اروپا شرکت توانایی برای حفظ تجارت در انگلستان پس از عدم معامله Brexit اما همان اتفاق افتاده بود در جهت معکوس.

حساب های جاری خود ادامه خواهد داد به کار به طور معمول پس از یک معامله.

کمتر از آن است که برخی از Brexit مقابله معنی خواهد بود که برای بانک مرکزی انگلستان (BoE) و بانک رای دادن است که میان به هزینه های مالی بسیاری می پردازد.

آنچه که در مورد حقوق بازنشستگی ؟

بازنشستگان زندگی در اتحادیه اروپا باید همچنان به دریافت و پرداخت های خود را یکپارچه در حال حاضر که یک معامله موافقت کرده است. آیا کسانی که در دریافت از دولت حقوق بازنشستگی زندگی در کشورهای عضو اتحادیه اروپا همچنان برای بهره مندی از “سه گانه lock” بستگی به شرایط دقیق از خروج توافقنامه است.

سه گانه قفل تضمین پرداخت افزایش هر سال در خط با بالاترین قیمت تورم میانگین رشد دستمزد یا 2.5 pc. این حفاظت را گسترش دهید, به بازنشستگان, زندگی در خارج از کشور. در اتحادیه اروپا, دولت uplifts پرداخت اصل تکرار سه گانه قفل می کند تا از گسترش بیشتر در صحرا. این منجر به کسانی که زندگی در کشورهای متاثر بودن مارک “یخ زده بازنشستگان” – به دلیل پرداخت های خود را منجمد هستند.

این در حال حاضر فقط به گیرندگان زندگی در انگلستان یا کشورهای که در آن یک قرارداد متقابل وجود دارد. کسانی که زندگی در استرالیا و آفریقای جنوبی و کانادا به عنوان مثال در حال حاضر می بینیم پرداخت های خود را منجمد.

Wآنکه اتحادیه اروپا نشاط بخشی شده و تضمین شده برای سه سال هیچ اطمینان وجود دارد که آیا این ادامه خواهد داد گذشته که نقطه. در عمل اما کارشناسان بر این باورند که انگلستان را تقریبا احتمال رسیدن به یک توافق متقابل با اتحادیه اروپا که در آن تضمین دولت برای افزایش پرداخت به بازنشستگان زندگی در خارج از کشور اگر کشورهای عضو اتحادیه اروپا موافقت خود را به انجام همان خود را برای بازنشستگان زندگی در بریتانیا.

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی مبارزه با تروریسم در اروپا را تحت تاثیر قرار خواهد حقوق بازنشستگی خود را.

من سرمایه گذاری می کند ؟

بازار بریتانیا در واکنش مثبت به محافظه کار در انتخابات پارلمانی در ماه دسامبر. افزایش می یابد در استرلینگ به ارمغان آورد پایین هزینه خرید کالا از خارج از کشور و افزایش هزینه برق به این معنی است که سهام است که عملکرد آن به شدت وابسته به اقتصاد بریتانیا به احتمال زیاد به خوبی انجام دهد.

متوسط و کوچک شرکت های مستقر در بریتانیا – اغلب بخشی از FTSE 250 index – به طور معمول بسیاری از درآمد خود را در داخل کشور به این معناست که باید ببینید بزرگترین جهش در قیمت سهم.

با این حال – بزرگترین لندن-شرکت های فهرست شده را رنج می برند از یک ارز قوی تر چرا که آنها استخراج بیشتر از سود خود را از عملیات در خارج از کشور. در عین حال سرمایه گذاران خارج از کشور که رها انگلیسی بازار می آیند جاری شدن سیل به این شرکت افزایش می دهد.

Key به چه سهام انجام خواهد داد و پس Brexit خواهد شد که چگونه به خوبی اقتصاد داخلی رشد می کند و چگونه پوند انجام می دهد در برابر دلار.

With سیاسی یقین با توجه به محافظه کاران بزرگ اکثر کسب و کار هستند بیشتر احتمال دارد به سطح شیب دار تا طرح های سرمایه گذاری و تقویت فعالیت های اقتصادی. ثبات سیاسی به تغذیه از طریق به ارز و دولت با فشار بر روی آن صرف نظر دارد.

سرمایه گذاران می تواند در نتیجه در نظر گرفتن سهام است که بهره مندی از یک بیشتر انعطاف پذیر و اقتصاد از افزایش در هزینه های زیرساخت و مسکن.

تلگراف پول نگاه کرد که در آن چهار سهام می تواند افزایش یابد و پس از مبارزه با تروریسم در اروپا و چرا شما باید آنها را خرید در حال حاضر.

باید کتاب من یک تعطیلات ؟

انگلستان را وارد یک دوره گذار به معنی سفر و همه ترتیبات مربوط ادامه خواهد داد به عنوان در حال حاضر حداقل تا پایان دسامبر سال 2020 است.

انگلیسی ها نمی خواهد نیاز به ویزا برای سفر به اروپا در این سال است. با این حال کمیسیون اروپا گفته است که هزینه از €7 (تقریبا £6) ممکن است قابل پرداخت برای معاف از ویزا سفر از 2021.

در حالی که سفر امکان پذیر خواهد بود اروپا گردشگری انجمن تخمین زده است که مرز اضافی چک می تواند اضافه کردن اضافی 90 ثانیه برای هر پاسپورت انگلستان دارنده معنی آن را تنها یک پاسپورت لین در یک کشور اتحادیه اروپا به فرودگاه نزدیک به پنج ساعت های اضافی به روند 189 مسافران معمولی شرکت هواپیمایی رایان ایر پرواز.

آیا من نیاز به یک گذرنامه جدید?

انگلیسی گذرنامه معتبر باقی خواهد ماند اما این به معنی دارندگان دیگر شهروندان اتحادیه اروپا. در طول دوره گذار انگلیسی ها می توانید سفر در داخل و خارج از اروپا ویزا-رایگان و بدون سفر فوق العاده اسناد و مدارک.

Last سال مردم مراجعه به اتحادیه اروپا توصیه شد به یک گذرنامه با حداقل شش ماه اعتبار سمت چپ بعد از سند متوقف به اجازه محدودیت سفر در سراسر اروپا.

چگونه خواهد, سفر به اروپا پس از تغییر جدید Brexit معامله ؟ بیشتر بخوانید اینجا

من از سلامت پوشش می دهد ؟

تیوی کارت بیمه درمانی اروپا (EHIC) به ما می دهد یا کاهش هزینه درمان در کشورهای اتحادیه اروپا است. دولت حاکی از قصد نگه داشتن این طرح و یا مشابه – رفتن.

تجارت بدن ABTA که قبلا شناخته شده به عنوان انجمن از آژانس های مسافرتی دارای توصیه گردشگران داخلی به مطمئن شوید که آنها مناسب بیمه مسافرتی “آیا آنها یک EHIC کارت و یا نه به عنوان محدودیت وجود دارد به EHIC”.

من گواهینامه رانندگی معتبر خارج از کشور ؟

ABTA می گوید تا زمانی که شما کامل انگلستان گواهینامه رانندگی شما در حال حاضر نیاز به یک مجوز اضافی برای رانندگی در اتحادیه اروپا. اما دولت می گوید: انگلیسی ها خواهد شد نیاز به مجوز رانندگی بین المللی (IDP) برای رانندگی در برخی از کشورها. آن را نیز می گوید رانندگان در نظر گرفتن وسیله نقلیه خود را باید به دست آوردن یک “کارت سبز” از بیمه گر خود را (اجازه می دهد تا یک ماه) و یک GB sticker.

آیا من می توانم هنوز هم حیوان خانگی من در تعطیلات ؟

در این زمان حیوان خانگی مورد نیاز سفر همان باقی خواهد ماند در حال حاضر تایید تلگراف دامپزشک Dr پیت Wedderburn عضو انگلیسی, Veterinary Association. حیوان خانگی خود را ممکن است سفر آن است که اگر microchipped, علیه بیماری هاری واکسینه شوند (شما می توانید سفر با حیوان خانگی خود را 30 روز پس از واکسیناسیون) و اگر یک حیوان خانگی گذرنامه صادر شده توسط دامپزشک شما. اگر شما در حال حاضر اتحادیه اروپا حیوان خانگی گذرنامه معتبر باقی خواهد ماند تا پایان دوره گذار است.

“در طول دوره گذار انگلستان هنوز هم عملا عضو اتحادیه اروپا به عنوان دور به عنوان حیوانات خانگی نگران هستند می گوید:” Wedderburn. “همین دلیل است که معامله بسیار مهم است; آن را به صورت منظم. به این معنی کسب و کار به طور معمول تا جایگزین شده است به طور کامل thrashed.”

بefore پایان دوره گذار انگلستان نیاز به درخواست کمیسیون اروپا برای ذکر شده وضعیت تحت اتحادیه اروپا سفر حیوان خانگی طرح به منظور جلوگیری از درمان به عنوان یک “لیست نشده” (یعنی بالا هاری خطر) کشور است. تمدید چارچوب زمانی را به انگلستان اتاق تکان دادن به درخواست ذکر شده و بدون ایجاد زحمت و دردسر صاحبان حیوان خانگی.

اگر, اما, انگلیس ترک اتحادیه اروپا بدون توافق, آخرین, دولت, مشاوره نشان می دهد که اتحادیه اروپا در حال حاضر حیوان خانگی گذرنامه صادر شده در انگلستان معتبر نخواهد بود برای سفر به اتحادیه اروپا – با اثر فوری.

در آن شرایط و همچنین واکسیناسیون حیوان خانگی خود را در برابر بیماری هاری صاحبان مورد نیاز خواهد بود برای ارائه یک نمونه خون برای تایید است که واکسیناسیون موثر بوده است. می توان آن را یک فرایند طولانی مربوط به ارسال حیوان خانگی خود را در نمونه خون به اتحادیه اروپا و مورد تایید آزمایشگاه پس از سه ماه صبر کنید. این به معنی داشتن به دیدن دامپزشک چهار ماه پیش از سفر در اتحادیه اروپا.

خواهد شد قیمت خانه افزایش و یا سقوط ؟

Confidence بسیار مهم است وقتی که می آید به املاک و معاملات اخیر از دست دادن ایمان در بازار شده است نسبت به مبارزه با تروریسم در اروپا مربوط به عدم قطعیت است.

با این حال قیمت ها در پشت صحنه در آغاز سال و افزایش در سریع ترین سرعت در دو سال است.

در سه و نیم سال پس از همه پرسی شده است وجود دارد کاهش در تعداد خانه های در حال قرار داده تا برای فروش و کاهش در قیمت خانه و رشد به عنوان مذاکرات را کشیده.

تیاو مقدار به طور متوسط از زمان آن طول می کشد برای فروش یک ملک افزایش یافته است تقریبا دو هفته در مقایسه با یک سال پیش با توجه به اداره پست.

اما با یقین نسبی ارائه شده توسط یک معامله تحلیلگران بر این باورند که خریداران و فروشندگان خواهد شد به زودی به بازار بازگشت. پاتریک آلوارادو لندن آژانس املاک و نیکولاس ون پاتریک گفت: “با یک معامله کسانی که در برگزاری قرار دادن خواص خود را برای فروش به جلوگیری از کم ارائه می دهد را به بازار آمده است.”

چه خواهد شد به قیمت خانه پس از مبارزه با تروریسم در اروپا و که در آن خواهد بود که بهترین مکان برای خرید ؟

آیا من می توانم کار در خارج از کشور و یا می تواند کارگران خارجی هنوز به اینجا می آیند ؟

تیوی انتقال مستلزم آن است که بریتانیا به شرح زیر همان قوانین به عنوان یک کشور عضو اتحادیه اروپا پس از آزادی از جنبش خواهد بود بخشی از این است. در طول این دوره شهروندان بریتانیایی رایگان خواهد بود به کار و زندگی در اتحادیه اروپا و بالعکس.

نگرانی وجود دارد در برخی از بخش هایی از جامعه کسب و کار است که بریتانیا می تواند به صورت یک کمبود مهارت های اگر سیاست های مهاجرتی تدابیر پس از Brexit.

چه اتفاقی می افتد به ما کشاورزی و ماهیگیری و صنعت ؟

کشاورزان ترس بسیاری از تغییرات در این معامله است. قبلی وعده برای نزدیک نظارتی تراز شده اند سیراب. تغییر استاندارد می تواند به معنای کاهش دسترسی به بازارهای اتحادیه اروپا و رقابت بیشتر از ارزان تر یا با کیفیت پایین تر و واردات.

مقابل صنعت ماهیگیری نگرانی بیش از حد کمی تغییر خواهد کرد. معامله به معنی تغییرات هیچ چیز در حال حاضر. صنعت امیدوار است قادر به مذاکره اتحادیه اروپا را از دسترسی به حقوق سالانه از پایان سال 2020 به عنوان نروژ و ایسلند انجام دهد.

تیاو خطر رایگان است-ایران می تواند پرتاب است که طرح کردن آهنگ به عنوان اتحادیه اروپا می خواهد به نگه داشتن آن برش سنگین ماهیگیری سهمیه.

چگونه خواهد Brexit بر دانشجویان و دانشگاه ؟

از هزینه های دانشگاه به تحصیل در خارج از کشور برای دانشجویان خارجی علاقمند به تحصیل در انگلستان چگونه خواهد Brexit تاثیر آموزش و پرورش ؟

“در زمانی که این کشور از خواب بیدار در فوریه 1, از آن خواهد شد بسیار هیجان انگیز عصر جدید, جعل روابط جدید در سراسر جهان هر دو در اروپا و خارج” گاوین Williamson, وزیر امور خارجه در امور آموزش و پرورش گفت: یک گروه از همکاران بین المللی در آموزش و پرورش جهان فروم دو هفته قبل از Jan 31.

بut واقعیت این است که بسیاری از جزئیات در بودجه آموزش و پرورش, ارز و هزینه های باقی مانده بر روی میز است.

برای جزئیات بیشتر در مورد تاثیر بریتانیا و خروج از اتحادیه اروپا در آموزش و پرورش در اینجا بخوانید.

من از دست Brexit?

وجود دارد موضوع ‘Strexit’ – سطح پایین همهمه از اضطراب است که nagged هر کسی که زیر این خبر برای تقریبا چهار سال در حال حاضر. چه اتفاقی خواهد افتاد ؟ چگونه آن را تحت تاثیر قرار ما ؟ را 10 ساعت اخبار تا کنون نه از ویژگی های کلمه Brexit?

منt فقط مذاکره کنندگان در بروکسل که در سمت چپ خمیری مواجه و خسته توسط infernal در روند مبارزه با تروریسم در اروپا قرار داده است همه ما از طریق wringer. پس از همه پرسی در سال 2016 شده است وجود دارد 13.7 pc افزایش در نسخه برای داروهای ضد افسردگی; قول شما لازم نیست که به جستجو کنون برای پیدا کردن داستان از خانواده مجادله بیش از Brexit در میز شام.

“نظر خود من این است که Brexit استرس باعث شده است مردم را به بیمار” آقا کری کوپر استاد سازمانی, روانشناسی و سلامت در دانشگاه منچستر به تلگراف گفت. “در طول زمان طولانی هرج و مرج سیاسی و چکه تغذیه عدم اطمینان باعث استرس هورمون های کورتیزول و آدرنالین می شود منتشر شده که باعث کاهش ایمنی.”

  • تاریخ تلگراف به صورت منحصر به فرد مشترک مبارزه با تروریسم در اروپا بعد تلفن-با کریستوفر امید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im