اولین آخر هفته از سال 2020 شش کشور یکی نیست به یاد داشته باشید برای انگلستان و سر مربی ادی جونز.

برایان مور پیوست در استودیو سابق اسکاتلند پرواز-نصف کریگ چالمرز به تأمل در باز کردن بازی ها از جمله این که از دست دادن برای انگلستان در پاریس.

سابق انگلستان مرکز مایک Tindall می پیوندد نشان می دهد و بیان نگرانی های خود را پس از تجربه انگلستان بودند outplayed توسط یک جوان و شجاعانه فرانسوی جانبی. مایک نیز نگرانی بیش از انگلستان گزینه های در scrum-نیمه و بدون 8 بعد از تام کاری موفق به تاثیر مورد نظر را در این بازی پس از نقل مکان کرد و در آنجا از فلنکر.

بعد تا برای انگلستان یک سفر به Murrayfield را در اسکاتلند که یکی از عمده استوارت هاگ خطا به دور از چیدن یک نتیجه در ایرلند. فین راسل را یک بار دیگر دست اما کریگ است که اعتماد به نفس اسکاتلندی ناراحت می توانید شانس خود را در برابر رقبای قدیمی.

در آن مورد مربی جدید همان نتیجه برای ایرلند بود که 34 ساله و کاپیتان جانی خادم با تشکر برای همه 19 امتیاز خود را برابر اسکاتلند. با وجود عملی از عملکرد ایرلندی سابق مونستر و Leinster ردیف عقب لیام Toland راضی است با آنچه که او را دیدم در اندی فارل اولین بازی در اتهام. او می پیوندد نشان می دهد به نگاه به آینده به ایرلند برخورد با ولز.

و در نهایت ولز برداشت معمول پاداش نقطه پیروزی در خانه به ایتالیا و سابق Ospreys سر مربی شان Holley به ما حکم خود را در بازی و آنچه که ما می توانید انتظار برای دیدن از وین Pivac طرف در دوبلین در روز شنبه.

اشتراک کامل تماس: playpodca.st/fullcontact

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im