برایان مور تماس کامل پادکست: بازی در پشت درهای بسته است بهتر از هیچ چیز

تلگراف | No comments

پس از دور نهایی سال 2020 شش کشور به تعویق افتاد به دلیل coronavirus برایان مور پیوست در استودیو سابق انگلستان Sevens کاپیتان راب Vickerman به بحث در مورد اثرات این بیماری همه گیر است به احتمال زیاد به از سرگیری مسابقات و همچنین داخلی و بین المللی تقویم.

این گالاگر نخست وزیری نگاه مجموعه ای به اعلام اولیه چهار هفته تعلیق پس از گسترش ویروس و تلگراف‘s رئیس راگبی خبرنگار گاوین Mairs می پیوندد نشان می دهد به بحث در مورد برنامه های در جای خود به امتحان کنید و در پایان این فصل داخلی و همچنین به احتمال زیاد در اثر این بیماری همه گیر است که به احتمال زیاد باید در نخست وزیری و ردیف زیر که در حال حاضر در تلاش برای مقابله مالی.

عبور از کدهای به راگبی لیگ و سوپر لیگ را به مبارزه طلبیده بهداشت جهانی هشدار با انجام یک دور کامل از وسایل بیش از آخر هفته قبل از امروز تعلیق و ما به دیدگاه های لیگ راگبی hall of famer گری Schofield در مورد اینکه آیا آنها باید در همه و اگر این ورزش است قادر به زنده ماندن به تعویق افتادن.

دور از coronavirus انگلستان سرپا نگه داشتن جو Marler آموخته سرنوشت خود را برای ‘گرفتن’ در ولز کاپیتان Alun Wyn جونز آخر هفته گذشته. او داده شده است 10-هفته ممنوعیت برای اقدامات خود را در حالی که مرکز مانو Tuilagi داده شده است چهار هفته ممنوعیت چهار بالا خود را در مقابله با جورج شمال. انگلستان رفتار این سال شده است با انتقاد از مخالفت سازمان ملل و در حالی که هر دو برایان و راب پیدا کردن آن سخت به مخالفت با نقد آنها تعجب می کنم اگر بازیکنان و سر مربی ادی جونز واقعا مراقبت بیش از حد از آنچه که دیگران در مورد آنها فکر می کنم.

به علاوه ما دور تا شش کشور از آن مانده است و پاسخ همه سوالات خود را به عنوان معمول است.

اشتراک تماس کامل در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>