ساقدوش عروس بازیگر Chris o’dowd ادعا کرد که فقط گاز گرفته شده توسط یک سگ را به ایستادگی کردن در امتحانات ابتدائی

ساقدوش عروس بازیگر Chris o’dowd نشان داده است غیر معمول ریخته روش او با استفاده از به عنوان یک بازیگر جوان را امتحان کنید تا خود را به یاد ماندنی – دروغ می گویند او فقط گاز گرفته شده توسط یک سگ.

ظاهر می شود در این پایه با Louis Theroux, the Irishman اذعان ترفند در نهایت نتیجه معکوس.

او گفت: “چه اتفاقی می افتد اساسا در لندن به ویژه در نیویورک من مطمئن هستم این است که در همان زمان از سال زمانی که کالج پایان این شهرستان غرق شده است با این صدها سرحال بازیگران, هزاران نفر احتمالا.

“و پس از آن سخت است برای ایجاد یک نام برای خود و یا حتی آن را به یک تصور و پس از حدود دو ماه من وانمود که من تا به حال فقط گاز گرفته شده توسط یک سگ.

“همانطور که من راه می رفت و من به در و می گویند:” آیا کسی که کاکر در جاده ها ؟ آه خدا و من, محکم مچ پا من و من می خواهم جلو و پایین من sock ‘آن را نمی پارگی پوست, خوب, خوب, ما, ما خوب است”.

“من نمی دانم آنچه که من امیدوار بودم دیگر مانند کسی خواهد, رفتن, ‘آیا شما می دانید که خواهد بود خوب برای که ؟ کسی که گاز گرفته توسط سگ.’

“اما این همه آمد توفنده زمانی که من در زمان یکی دیگر از این جلسات به طور کلی من به این جلسه و آنها بودند مانند” سلام حال شما چطور است ؟ “و من گفتم” خوب خوب من فقط oh my god, فقط در پایین پله ها وجود دارد من نمی دانم او مانند یک تریر میکس او نمی خواهد که انجام هر گونه آسیب و اما حق با او رفت و برای مچ پا من از هیچ جا ” و سپس آنها را مانند ‘Oh my god خیلی عجیبه…چرا که آخرین باری که شما در اینجا شما گاز گرفته توسط سگ.’

“من می خواهم را فراموش کرده اید که من تا به حال شده است وجود دارد, بنابراین من تا به حال سعی و سبک آن است. و من مانند ” آره من داشتن شده است بسیاری از مشکلات با آنها به تازگی و سعی در تغییر موضوع است.”

مبتنی با Louis Theroux در دسترس است برای گوش دادن به در بی بی سی برای تلفن های موبایل در روز دوشنبه و رادیو بی بی سی 4 در روز چهارشنبه در ساعت 8 بعد از ظهر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *