به روز رسانی خودکار

30 دقیقه: برایتون 0 واتفورد 1

یکll به آسان برای واتفورد به بازی راه خود را به برایتون نهایی سوم و حرکت به پایان می رسد با هیوز داشتن یک شات منحرف گسترده ای از لبه منطقه.

برایتون و سپس برش ترخیص در هوا اما Deeney هدر حلقه ها مستقیما به رایان.

دقیقه 28: برایتون 0 واتفورد 1

Deulofeu اجرا می شود در Schelloto و پشت او را به محوطه جریمه و با یک کم صلیب اما در غوطه دادن پاک می کند. به نظر می رسد مانند برایتون ممکن است چهار در حال حاضر با سوختگی در سمت چپ-پشت.

26 دقیقه: برایتون 0 واتفورد 1

بrighton یک پرتاب-در روال همه اشتباه و واتفورد به یک هدف و پا زدن. سمت خانه به دنبال موری دوباره در پشت پست و Mooy blazes با بیش از یک شات از لبه منطقه.

هدف باز

دقیقه 22: برایتون 0 واتفورد 1

بrighton حل و فصل به پایین به یکی دیگر از طلسم اختیار – بنابراین فشار زیادی بر روی آنها در حال حاضر دانستن واتفورد می توانید در قرعه کشی سطح. پیرسون تیم نیز تهدید واقعی بر روی ضد حمله.

واتفورد منجر

GOOOOOOAAAAL! چه اعتصاب Doucoure

تی شرتکلاه ویرانگر از واتفورد هافبک. خود پیوند ایجاد فرصت تعقیب با Mooy به خرج کردن توپ رو از روی خط نیمه راه برنده آن و درایوهای به سمت محوطه جریمه. می شود توپ از پای خود را کمی به سمت چپ از مرکز و قدرت یک راست پا در گوشه ای دور از 20 متری یا بیشتر. فوق العاده فرد هدف است.

18 دقیقه: برایتون 0 واتفورد 0

Good دفاع از مسینا به عنوان برایتون به دنبال یک جستجوی توپ پشت واتفورد چپ بازگشت. Trossard با یکی دیگر از inswinging عبور از سمت راست به سمت عقب پست اما Schelotto سر به زمین مستقیما در پرورش.

دو تیم

15 دقیقه: برایتون 0 واتفورد 0

Watford انداختن به یک 4-4-2 شکل زمانی که آنها دفاع کند. این یک بازگشت سه دوباره از برایتون که من همیشه فکر می کنم حساس است در برابر مخالفان که بازی فقط با یک مهاجم.

فاستر به سرعت خود را به عنوان خط برایتون سعی کنید به فشار با نوک انگشت یک عبور به موری.

12 دقیقه: برایتون 0 واتفورد 0

بetter از برایتون به عنوان مارس درایوهای یک صلیب به پشت پست که در آن موری بالا Kabasele اما او سر به چمن که باعث می شود آن را ساده را برای پرورش. که گزینه برایتون اند با موری در این تیم است.

10 دقیقه: برایتون 0 واتفورد 0

Deulofeu تنبیه کنید برای یک ناپاک در برایتون نیم. نه تیم است که نگه داشتن توپ برای بیش از چهار یا پنج پاس بسیار محتاط شروع از هر دو. رایان چکمه های بلند توپ رو به جلو برای برایتون اما یک بار دیگر هیوز در و در Trossard.

دقیقه 8: برایتون 0 واتفورد 0

Doucoure است که بازی کردن Deeney به عنوان پیشرفته ترین هافبک با هیوز عمیق تر در کنار Capoue برای واتفورد. در این دور تیم را آرام سرعت بازی پایین پس از آن خشمگین برایتون شروع می شود.

6 دقیقه: برایتون 0 واتفورد 0

Murray عقب جلو امروز برای برایتون که بدترین شانس بزرگ تبدیل نرخ هر تیم در لیگ برتر است.

Pereyra قلاب توپ به سمت هدف به واتفورد خود لذت ببرید اولین تاخت و تاز کردن به برایتون نیم.

در دقیقه 3: cluj-napoca 0 واتفورد 0

Schelotto در جناح راست-برای برایتون امروز شناخته شده است که توسط هم تیمی خود به عنوان “تازی’ با تشکر از قدرت در حال اجرا در.

برایتون قطعا از تله سرعت – یک صلیب در جهت موری می یابد مارس در پشت پست و شوت او منحرف پشت یک گوشه. عالی تحویل از ناخالص و Deeney به سر پشت از زیر خودش میره.

گوشه بعدی است لوپ تمام راه را به پست وجود دارد و پرقدرت تجدید نظر برای هندبال برابر هیوز پس از Propper شات. هرگز یک هندبال ضربه معده خود را. واتفورد روشن است.

KICK-OFF!

Watford رفتن ما. هیچ نشانه ای از یک طوفان در سواحل جنوبی.

بازیکنان در راه خود را

Not تا زمانی که لگد کردن. ‘ساسکس توسط دریا’ ویلیام Ward-هیگز است که در اعتصاب موسیقی در Amex.

گرم یو پی اس

Leandro Trossard از برایتون در گرم کردن

اعتبار:
ایسنا

‘کاهش’

منn در صورتی که شما آن را از دست رفته در اینجا یک کلیپ از Ballon d’or برنده کاکا بازی six-فوتبال در شرق لندن این بعد از ظهر. شما را به تحسین اعتماد part-timer درخواست او را قطع و تصویب تام او..

دیدار Ismaila Sarr

Jason برت رفت و به دیدار با واتفورد رکورد ثبت شد و او با بهبود هر هفته تا صدمه حکومت او را امروز. شما می توانید جزئیات در مورد زندگی شگفت انگیز قبل از فوتبال اینجا. در اینجا است که یک taster:

“من می خواستم برای رفتن به یک باشگاه که در آن من می خواهم بازی, بنابراین من تصمیم به رفتن به رن چون من فکر می کردم که با رفتن به بارسلونا من را نداشته اند در تیم اول. برخی از بازیکنان دیگر ممکن است را ساخته اند یک تصمیم مختلف اما من فکر می کنم بسیار جدی در مورد زندگی حرفه ای من.”

واتفورد تیم و subs – هیچ Sarr یا Chalobah

برایتون تیم و بقیه

دو تیم fizzling ؟

With برایتون بازی پیشرفته تر و سبک غالب فوتبال تحت گراهام پاتر و واتفورد را احیای تحت نایجل پیرسون این دو تیم تا به حال دلایل شاد در این فصل است.

وجود دارد ممکن است اندکی بحران از ایمان نزدیک شدن ، برایتون هنوز برای برنده شدن در لیگ برتر در سال 2020 در حالی که واتفورد را از دست داده اند بازی متوالی از جمله تسلیم دو گل در خانه به اورتون.

فقط سه امتیاز جداگانه برایتون در 15 و واتفورد در 19th, بنابراین این یک محوری بازی. واتفورد در حال انتظار برای کشف اگر Nathaniel Chalobah و Ismaila Sarr مناسب هستند به اندازه کافی برای شروع اما این تیم در خانه فراموش خوش آمدید شین دافی.

دافی و لوئیس غوطه می توانید انتظار خوب دینگ دونگ با تروی Deeney این شب و پیرسون می خواهد بازیکنان دیگر به تراشه با اهداف به سهولت بار بر او مهاجم است.

“صحبت به اورتون کارکنان پس از بازی آخر هفته گذشته و این بود که پس از ما در مواجهه اسپرز بیش از حد آنها بسیار افتخاری در مورد چگونگی تحریک کننده Troy است به بازی در برابر” گفت: Pearson.

“آنچه شما باید به یاد داشته باشید با کسی مثل تروی است که او بسیار دشوار مشتری. او کسی است که آیا اهداف نمره و رکورد خود بسیار خوب است اما در بالا از آن او است بازی به صرفه بیش از حد زمانی که من فکر می کنم در مورد چگونه او را اشغال بیش از یک بازیکن در یک زمان.

“اما خط پایین این است که ما نیاز به پیدا کردن اهداف در سراسر تیم ملی. شما باید قبول کند که بازیکنان خود را به ثمر رساند و به طور کلی Troy می کند انجام دهد.

“اما ما نیاز به پیدا کردن راه از افراد دیگر کمک بیش از حد است که یک فرایند مداوم است که ما در حال تلاش برای پیدا کردن پاسخ به.”

برایتون ژانویه امضای از چلسی طارق Lamptey می تواند اولین بازی خود را. تیم کامل خبری در راه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im