آن را تقریبا لحظه ای, غیر ممکن ممکن شد. لحظه ای بریتانیا نه تنها بسیج از 17 امتیاز با هفت دقیقه مانده به ضرب و شتم کره جنوبی در ثانیه مرگ بلکه لحظه ای آنها را ضرب و شتم کاهش بودجه ثابت مجموعه پشت شانس به کتاب جای خود را در توکیو 2020 المپیک.

اما پیروزی و fairy-tale ending – در روز شنبه حداقل – شد در آینده نیست. به جای روز یکشنبه آنها باید شکست اسپانیا قهرمانان اروپا حتی نگه داشتن امید خود را زنده.

در آن زمان آنها را به دادگاه, در دومین روز بازی های آنها را می دانم که به اندازه کار است. اگر کره جنوبی به از دست دادن چینی – بالاترین رتبه تیم در بلگراد – در اولین بازی هر انگلیسی, پیروزی نیاز به المپیک صلاحیت کارفرمایان برای رسیدن به ماشین حساب برای تعیین نقاط مورد نیاز تفاوت دو صلاحیت نقاط.

که به نظر می رسد محتمل ترین سناریو به خصوص پس از چین حیرت زده اسپانیا ریو 2016 نقره medallists در روز شنبه به پانچ بلیط های خود را به توکیو.

اما با فشار و یک محل امن چه تاثیری را که باید در چینی بازیکنان طرز فکر? آنها را به سهولت با این کار در حال حاضر انجام می شود و باز کردن درب برای کره جنوبی را به نفع خود ؟

بریتانیا بازیکنان خواهد بود و امیدوار به همان اندازه به عنوان آن خواهد شد و سپس به نوبه خود در برخورد با اسپانیا, یک تیم آنها زد در سال گذشته EuroBasket قبل از اینکه در نهایت از دست دادن 67-59 به یک برنده طول می کشد-تمام فیلمهای.

اما یک چیز است برای برخی. آنها نیاز به توجه به پاره ای از تیم Chantelle دستی و خلاص خود را از هر گونه طولانی ناامیدی.

“ما رو به بی باک در این نقطه,” او گفت:. “دختران انجام یک کار بزرگ در سه ماهه چهارم سال به عقب می آیند. شاید ما شروع به تراشه را بیش از حد دیر است. اما کره جنوبی تا به حال بازی یک بازی تیر اندازی بزرگ.

“شما عصبی هستند که به این بازی اما آن را خوب به اعصاب است. و ما هنوز یک شانس ما برای دریافت این بازی و حرکت به بعدی.”

در بسیاری از راه های آن این است که یک کار خوب بازی آمده ضخیم و سریع در این المپیک مقدماتی. تاریخچه وجود دارد ساخته شود برای بریتانیا که کل برنامه رو به انقراض دو سال پیش به دلیل کمبود بودجه این پول قطع به طور کامل در پی 2012 لندن قبل از اورژانس کمک از ورزش انگلستان فقط در مورد نگهداری آنها شناور. هیچ یک از این بازیکنان پرداخت می شود برای بازی با انگلیس در حالی که با پوشیدن همان کیت برای چند سال شایع است و استدلال برای بیشتر physios و زمان آماده سازی یک نبرد است.

اما در اینجا آنها وارد مسابقه دانستن است که با توجه به چین تنگ پیروزی از قبل برنده خواهد آنها را برای اولین بار انگلیسی, طرف مرد یا زن به واجد شرایط برای یک بازی های المپیک آشکار (2012 خود را ظاهر آمد موجب میزبان نقطه).

بریتانیا شروع به آرامی با مخالفان خود شاید موجب بر خود دانستن شکست به معنی حذف مصرف 25-19 سه ماهه اول منجر شود.

این یک داستان آشنا در دوم و سوم به عنوان بریتانیا دفاع فروپاشید و پرتاب ریباند بارها و بارها سقوط راه از کره جنوبی. ورود به سه ماهه چهارم 70-54 پایین بازی بود مطمئنا تا. اما بریتانیا حاضر به قبول آنها مورد ضرب و شتم و رانده شده توسط یک بار دوباره چشمگیر Temi Fagbenle آنها خشک 15 پاسخ داده نشده امتیاز قابل ملاحظه ای به کاهش شکاف به 80-79.

بریتانیا انتهایی پس از دقیقه دوم حس بعید پیروزی. اما کره ای گردش مالی مجبور Fagbenle به ناپاک و دو کره جنوبی رایگان می اندازد چپ راشل mr. hughes نیاز به موفقیت با سه اشاره گر با هفت ثانیه به سمت چپ به بازی به وقت اضافه.

توپ ضربه لبه و زنگ به صدا در مدت کوتاهی پس از آن. همه چیز در حال حاضر استوار در اسپانیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de