Coronavirus مرگ و میر در انگلیس همچنان به کوه. خورشید درخشان, بیمه خدمات درمانی به طور چشمگیری گسترش آن مراقبت ويژه ظرفیت – اما صدها نفر از مرگ و میر هنوز در حال گزارش شده در هر روز.

آخرین آمار رسمی نشان می دهد 4,934 Covid-19 مرگ و میر در جهان است از 5 بعد از ظهر روز شنبه تا 621 از جمعه. تعداد کل مرگ و میر گزارش شده در طول هفته گذشته صعود کرده است به شدت بازتاب اوایل نمایی گسترش ویروس در سراسر کشور است.

این یک یادآوری است که وحشتناک تلفات این بیماری – در حالی که نه به عنوان قابل مشاهده بر روی صفحه تلویزیون ما به آن شده است که در اسپانیا و در حال حاضر امریکا – است که هنوز هم بسیار با ما و این ادعا بسیاری از زندگی پیر و جوان است.

هشدارهای ما را دنبال همان مسیر به عنوان ایتالیا متاسفانه باید به تصویب آمده با گزارش UK مرگ و میر ردیابی ایتالیا در 14 تا 15 روز زمان تاخیر. خوشبختانه در ایتالیا است که در حال حاضر گزارش مرگ و میر کمتر در هر روز نشان می دهد این مستند وجود دارد خفه میزان عفونت های جدید و برای لحظه ای حداقل آورده این بیماری همه گیر وجود دارد و تحت کنترل است.

جزئیات کاهش تعاملات اجتماعی پست-مستند عرضه شده در هفته گذشته توسط گوگل از anonymised تلفن همراه داده است گسترده مشابه برای هر دو کشور. این نشان می دهد که تعداد مرگ و میر در اینجا نیز باید شروع به کم در حدود یک هفته تا 10 روز زمان است.

اما چرا توجه به کشور ما بحرانی مراقبت از ظرفیت و هنوز رتبهدهی نشده است دیده می شود بیمارستان های ما ضعف ما دیدن بسیاری از مرگ و میر در انگلستان ؟ مطمئنا با تمام کسانی که طرفداران ما باید انجام دهند بهتر است.

به دنبال خام نرخ مرگ و میر (تایید مرگ و میر در مقایسه با موارد تایید شده) وضعیت تاریک و دلگیر به نظر می رسد. نفت خام مورد مرگ و میر در انگلستان می ایستد در حدود 10 درصد در مقایسه با 12 درصد در ایتالیا و فقط 1.5 درصد در آلمان است.

اما این داده ها بسیار گمراه کننده است. مرگ و میر به احتمال زیاد دست کم گرفت برای هر کشور است چرا که اگر چه به روز شده در روزانه, مرگ خود را می توانید تاریخ روز و یا حتی چند هفته است که به معنی وجود یک تاخیر قابل توجهی در گزارش.

تایید موارد حتی کمتر قابل اعتماد و واقعا تنها منعکس کننده یک کشور تست ظرفیت به جای بروز ویروس. دلیل آلمان مرگ و میر به نظر می رسد بسیار پایین تر است به احتمال زیاد توضیح داده شده توسط این واقعیت آن است که انجام این کار خیلی بیشتر تست – آلمان انجام داده است بیش از 11,000 آزمون در هر میلیون نفر در مقابل بریتانیا 2,580.

اکثر کارشناسان از جمله افسر ارشد پزشکی پروفسور کریس Ersin هنوز در انتظار نهایی مرگ و مير به حل و فصل در کمتر از 1 درصد است. کالج سلطنتی مدل مورد استفاده برای پیش بینی این دوره از این بیماری همه گیر در بریتانیا فرض یک مورد مرگ و میر نسبت 0.9 درصد است.

اما در بریتانیا به مراقبت های ویژه پزشکان این خواهد بود که کمی آرامش برای لحظه ای. در بخشهای ويژه در حال حاضر فراتر از ظرفیت های طبیعی و پزشکی تیم در حال کار در شیفت های طولانی در سراسر ساعت در تلاش برای نجات جان هزاران بیماران.

پروفسور گراهام کوک NIHR استاد پژوهش در امپریال کالج لندن گفت: این اشتباه بود به فکر تهویه به تنهایی می تواند یک “درمان” برای Covid-19. “تهویه اقدام به خرید آن مراقبت های حمایتی آن اقدام به خرید زمان برای بدن به بهبود” او گفت:.

“برای برخی از کسانی که بسیار ضعیف و که نمی خواهد زنده ماندن با وجود مراقبت های ویژه ممکن است فکر بهتر نیست برای قرار دادن مردم از طریق آن است.”

حتی برای کسانی که سالم هستند مراقبت ويژه تخت لزوما یک نجات دهنده زندگی. پروفسور پل هانتر استاد پزشکی در دانشگاه شرق آنجلیا با اشاره به آمار اولیه جمع آوری شده توسط بخش مراقبت های ملی حسابرسی و مرکز تحقیقاتی است که نشان می دهد مهم برای مراقبت از Covid-19 بيمار است کمتر موثر تر از دیگر انواع پنومونی ویروسی.

“متاسفانه حدود نیمی از موارد (50.1 درصد) است که به مراقبت ويژه [با Covid-19] هنوز هم می میرند. این است که بسیار بالاتر از دیگر ویروسی سینه (22.4 درصد). چرا این مورد است و چقدر بالاتر از این رقم خواهد بود و بدون مراقبت ويژه تخت روشن نیست.”

این است که می گویند که مراقبت ويژه تخت اهمیت دارد – نیمی ممکن است بمیرد اما نیمی از زنده ماندن است. پروفسور کیت نیل بازنشسته استاد اپیدمیولوژی بیماری های عفونی در دانشگاه ناتینگهام گفت: “بیماران در حال مرگ هستند به دلیل شدت بیماری خود را. مراقبت بحرانی تخت اعداد را تنها تبدیل به مهم است که هیچ کدام وجود دارد سمت چپ در صورتی که وضعیت تا کنون رسیده است.”

دکتر تام Wingfield ارشد بالینی مدرس در لیورپول دانشکده طب گرمسیری افزود: “ممکن است که پیکر بندی دوباره از خدمات NHS و گسترش در [ويژه] تخت ممکن است در حال حاضر منجر به مرگ و میر کمتر… آن است که در عین حال ممکن است برای تعیین کمیت این, اما ما باید قادر به درک این جزئیات بیشتری را در طول هفته های آینده.”

در طول زمان این احتمال وجود دارد که نتایج به صورت انتقادی Covid-19 بيمار را بهبود بخشد. Covid-19 یک بیماری جدید و در حالی که تخت های مراقبت ويژه ارائه زمان برای مردم به بازیابی آنها را درمان نمی کند یا ویروس خطرناک پاسخ ایمنی – التهاب ریه ها – آن را باعث می شود.

استاد کوک یکی از بسیاری از پزشکان ارشد در حال حاضر سازماندهی سریع بالینی در سراسر بریتانیا به آزمایش روش های درمانی جدید. “این است که پاسخ ایمنی به جای ویروس است که این مشکل در بسیاری از موارد. اگر ما می تواند درک چگونه به کنترل که ما بسیار بهتر نتایج. که کار در حال بررسی با فوریت در بریتانیا و سراسر جهان است.”

دنبال پل Nuki در توییتر @paulnuki

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im