بریتانیا تبدیل خواهد شد ‘فرهنگی بایر’ بدون هنر حمایت نمایندگان مجلس هشدار می دهند

دولت “شکست” به عمل به سرعت به اندازه کافی برای کمک به انگلستان هنر در همه گیر می تواند بر بخش موقعیت را به عنوان یک رهبر جهانی و در نتیجه در بریتانیا تبدیل شدن به یک “فرهنگی بایر” نمایندگان مجلس گفته اند.

وزیران “به طور مداوم قادر به تشخیص” مقیاس چالش به هنر و فرهنگ و صنعت با توجه به یک گزارش جدید توسط نمایندگان مجلس است.

£1.57 میلیارد بسته حمایت از بخش آمد “خیلی دیر” برای بسیاری از افراد وجود دارد و جزئیات کمی در مورد چگونه آن را توزیع خواهد شد ،

جولیان شوالیه صندلی های دیجیتال, فرهنگ, رسانه, و, ورزش, کمیته, که, منتشر, گزارش, گفت, PA news agency: “ما در معرض خطر هستند اگر ما را از تبدیل شدن به یک بیت از یک فرهنگی بایر.

“ما یک رهبر جهان وقتی که می آید به فرهنگ و آسیب هایی که در حال انجام است… اگر آن را با اطمینان و بی درنگ خطاب می تواند منجر به تخریب گسترده ما فرهنگی و ورزشی و زیرساخت ها است.”
ارکستر گودال در خلوت سالن بزرگ تئاتر در لندن


اعتبار: گتی ایماژ

او هشدار داد از “عواقب واقعی” برای بریتانیا “ایستاده بین المللی” اگر اقدامات جدید معرفی شده است.

و او گفت: در این گزارش: “ما شاهد بزرگترین تهدید برای ما چشم انداز فرهنگی در یک نسل.

“شکست دولت به سرعت وارد عمل شده است به خطر انداخته آینده از موسسات هستند که بخشی از زندگی ملی ما و معیشت از کسانی که برای آنها کار می کنند.”

در گزارش خود به نمایندگان مجلس گفت که “تاسف” از آن زمان تا زمانی برای دولت £1.57 میلیارد دلار بسته می شود را اعلام کرد.

“به عنوان یک نتیجه این صنایع فرهنگی به احتمال زیاد به صورت توده زوائد آن با تاثیر بر روی دسترسی به این هنر و حرفه ای در خلاق بخش و انگلستان موقعیت به عنوان یک رهبر جهانی در هنر و فرهنگ” گفتند.

بسیاری از سازمانها به صورت یک “تهدید وجودی” برای بقای خود.

داخل سالن اجرای برنامه با لحاظ اجتماعی فاصله مخاطبان قادر به رزومه در انگلستان از تاریخ 1 اوت.

اما “گفتن در سالن های آنها می تواند بازگشایی با فقط چند روز یا چند هفته اطلاع ندارد آدرس بار سرب برای عملکرد, چالش های اجتماعی فاصله و یا نگرانی در مورد مخاطبان رفتارهای” نمایندگان مجلس گفت.

وزارت دیجیتال, فرهنگ رسانه و ورزش (DCMS) است “درمان شده به عنوان یک سیندرلا توسط دولت وقتی که می آید به هزینه های, با وجود سهم عظیم آن بخش را به اقتصاد” و مشاغل, این گزارش گفت:.

خود را در آن £1.57 میلیارد “نمی خواهد به اندازه کافی برای جلوگیری از افزونگی جرم و دائمی بسته شدن زیرساخت های فرهنگی ما”.

عدم قطعیت در هفته قبل از حمایت اعلام شد “متهم شده است برای تعطیلی و زوائد آن در بخش فرهنگی است که ممکن است در غیر این صورت اجتناب شده است” نمایندگان گفت.

ژوئیه و اوت کلیدی هستند از نظر سازماندهی کریسمس, فصل, گزارش, گفت:, که به معنی “ادامه داد: عدم اطمینان در مورد بازگشایی می تواند عواقب ویرانگر فراتر از پایان این سال”.

این گزارش گفت که دولت نقشه راه برای زمانی که تئاتر را بازگشایی شده است “مبهم و آهسته آمدن”.

مشکلات تشدید شد به دلیل اندازه نسبتا کوچک DCMS و بودجه مجلس گفت.

آن را نیز دیده می شود گردش مالی بالا از وزرای امور خارجه در سال های اخیر, این گزارش, اشاره, با الیور Dowden نهم در نقش از ماه مه 2010.

توصیه ها عبارتند از: “بخش اختصاصی بازیابی معامله برای هنرهای نمایشی” از جمله “روشن اگر مشروط جدول زمانی برای بازگشایی و راه حل های تکنولوژیکی برای فعال کردن مخاطبان به بازگشت بدون اجتماعی فاصله”.

همچنین باید وجود داشته باشد “در دراز مدت پشتیبانی ساختاری برای بازسازی مخاطبان ارقام و سرمایه گذاری”.

برای حمایت از خود اشتغالی باید به فوریت مورد بررسی را به طوری که آن را پوشش می دهد افرادی که از مطالعه حذف شده است.

آن را نیز توصیه می کند گسترش این کاهش در مالیات بر ارزش افزوده در فروش بلیط برای تئاتر و موسیقی زنده, معرفی موسیقی امداد مالیاتی و گسترش تئاتر امداد مالیاتی به 50 درصد برای سه سال آینده.

این گزارش هشدار می دهد “نهادهای فرهنگی صورت نامشخص در آینده با توجه به پتانسیل برای تمدید یا تجدید تعطیلی در این صورت پس از آن امواج گیر و تغییر عادات مخاطبان”.

در کل از دست دادن درآمد برای انگلستان تئاتر می تواند به عنوان بسیار به عنوان £630 میلیون با بسیاری از انتظار می رود ،

برآورد شده است که 93 درصد از مردمی سالن های موسیقی مواجه دائم بسته شدن.

سخنگوی DCMS در بیانیه ای گفت که این گروه “مخالف” کمیته اضافه کردن آنها کار کرده “در روز-در-روز-out” به ارائه پشتیبانی به بخش آن نظارت کند.

“هزاران نفر از سازمان ها و صدها هزار شغل مشغول به کار در سراسر فرهنگ, هنر, گردشگری ورزشی و ذخیره شده توسط furloughing و وام طرح,” او گفت:.

“ما £1.57 میلیارد دلار سرمایه گذاری است که بزرگترین تا کنون یک تزریق پول نقد به فرهنگ در این کشور است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de