انگلیس بهترین کشور خانه هتل برای استراحت به خانه هنگامی که این است که بیش از همه

Coronavirus به معنای درهای بسته برای صنعت هتل هر دو در خانه و خارج از کشور. به نظر می رسد که برای اولین بار و به طور بالقوه مقرون به صرفه ترین محل ما قادر به سفر در داخل انگلستان, بنابراین در اینجا راهنمای ما به این کشور خانه هتل های فوق العاده نه تنها در زمستان بلکه در تمام طول سال.

بریتانیا کشور, هتل خانه متولد شد و در سال 1949 برای ما به ارمغان آورد در صورتی و داراي زوائد و شکل Sharrow خلیج مشرف Ullswater در دریاچه منطقه. که ریاست آن را پر زرق و برق, زن و شوهر, فرانسیس Coulson و شریک زندگی خود را برایان گونی آمد با یک عظیم الجثه چای بعد از ظهر و گونی معروف بد پودینگ تافی مهم و Coulson خواب, اشعار روی بالش. مردم ستایش آن است. وجود داشته است اوقات فراغت هتل در انگلیس قبل از, البته, اما این برای اولین بار بود که در آن شما می توانید مطمئن باشید که شخصا pampered در روستایی زیبا و آرام با یک متعهد مالک در راس ارائه یک استقبال گرم, مناسب, مواد غذایی, صلح و آرامش.

صدها نفر از characterful کشور خانه هتل ها را دنبال کرد و امروز وجود دارد یک مقدار سردرگم که از آن به را انتخاب کنید. در اینجا ما در حال حاضر این کرم محصول. در حالی که برخی همچنان به ارائه بیش از لذت های زیبا, پیر, خانه آتش خروشان و یک فنجان چای و دیگران تهیه کردن به ما افزایش مطالبات: برای چشمه های معدنی, اشپزی دوره های آموزشی و فعالیت های چنین به عنوان جستجوگری. این هتل به اشتراک گذاری در, رایج, راحتی, مواد غذایی بسیار عالی و شادی حومه انگلیسی.

انگلستان

The Newt in Somerset

این نیوت در سامرست

قلعه کری, Somerset, انگلستان

9
تلگراف کارشناس امتیاز

این نیوت یکی از استثنایی ترین خانه کشور ها, هتل بریتانیا دیده می شود. آن می ایستد در یک کار بزرگ و مستغلات بین قلعه کری و بروتون و به آن باغ معروف شده است به طور کامل دوباره کاشته شده و دوباره طراحی. وجود دارد یک cyder مطبوعات, کارخانه بسته بندی مایعات جایگزین و نوار خانه قارچ, تاریخچه باغبانی, موزه, مزرعه, مغازه, نوک درخت پیاده روی کاهگلی بستنی سالن و استخر شنا. سردبیر سابق از Elle Decoration South Africa کارن Roos مسئول هتل های داخلی. وجود دارد مقدار زیادی برای تحسین به خصوص سادگی: خشن-قطع کننده دیواره های طبیعی و بی پیرایه آبگرم; این unfussy تقریبا سبک اسکاندیناوی از 23 اتاق خواب و حمام.


جزئیات بررسی کارشناس


از


£
255

هر شب

• بهترین هتل ها در سامرست

Le Manoir aux Quat'Saisons, Oxfordshire, UK

Belmond Le Manoir aux Quat’Saisons

آکسفوردشایر انگلستان

9
تلگراف کارشناس امتیاز

سبک شاد ازدواج با شکوه آکسفوردشایر و عجیب و غریب, فرانسوی, فانتزی. عسل-رنگی مانور خانه ایجاد جذاب تمرکز که در اطراف ترکیب التقاطی از 15 قرن برکه Provençal اسطوخودوس ردیف یک باغ ژاپنی, kitsch, مجسمه های وحشی قارچ پچ می توانید تمام شرکت وجود دارد. فصلی است که شاه در آن دو رستوران میچلین ستاره دار. یک دهه 1930 به سبک نوار در خدمت آرامش کوکتل و انبار شراب سهام فرانسوی تحت سلطه لیست بیش از 1000 مختلف شراب.


جزئیات بررسی کارشناس


از


£
561

هر شب

بررسی در دسترس بودن
نرخ های ارائه شده توسط
Booking.com

• بهترین هتل ها در آکسفوردشایر

Lympstone Manor, Devon

Lympstone مانور

اخموته, Devon, انگلستان

9
تلگراف کارشناس امتیاز

جدید هیجان انگیز ترین بریتانیا کشور, هتل خانه در دهه با دو Michelin سیاه بزرگ, انگلیسی, آیکون منو مایکل Caines MBE در راس. مردی که خودش را طول می کشد زمان به مهمانان خوش آمد می گوید و اغلب می تواند جاسوسی striding از طریق سالن در سفید آشپز لباس. همین حالا هشت دوره مزه منو شام. بسیاری از سرآشپزها گرفتار در zany آزمایش با فوم و moleculars. مایکل ترجیح می شجاعانه بهم زدن در بمب گذاری شده مرز بین مجلل و رنجور. کتاب یک اتاق با یک, در بیرون, داخل حمام, مشرف شربت طلایی غروب از Exe خور.


جزئیات بررسی کارشناس


از


£
350

هر شب

بررسی در دسترس بودن
نرخ های ارائه شده توسط
Booking.com

• بهترین هتل ها در سامرست

Babington House, Somerset, UK

Babington خانه

Somerset, انگلستان

8
تلگراف کارشناس امتیاز

سوهو خانه فرار کشور قرار دارد در داخل عسل-رنگی گرجستان خانه به صورت چسبیده swathed بکر در پارک. مهمانان پا لم دادن روی سرشان بیش از اندازه سالن استراحت مشرف نی حاشیه دریاچه است. با یک استخر در فضای باز مشرف به دریاچه و استخر قرار دارد در داخل کاورنو سنگ انبار به همراه سونا سینما, زمین تنیس, زمین فوتبال, بدنسازی و یک اسپا Cowshed شما می خواهید برای کوچک دیگری است. اتاق عتیقه چهار پوستر تخت رول-حمام بالا, باز, آتش سوزی, hand-painted تصویر زمینه و مجموعهای از لوازم آرایش.


جزئیات بررسی کارشناس


از


£
220

هر شب

• بهترین هتل ها در گلاسترشر

Heckfield Place, Hampshire, England.

Heckfield محل

قلاب, Hampshire, انگلستان

9
تلگراف کارشناس امتیاز

این Georgian house دستورات گسترده انداز در سراسر آن 400 هکتار و مستغلات (جنگل و باغ و دریاچه ها, biodynamic مزرعه) و باز حومه شهر فراتر از آن است اما تنها یک ساعت از لندن است. طراحی عاقلانه وجود دارد یک حس گرما طبیعی و با صدای تلپ افتادن به پایین زشتی که هنری و ادبی – خوب 20th-century English تصاویر از صاحب جرالد چان مجموعه خصوصی سرپرستی یک مجموعه از کتاب های صبح, اتاق و اتاق خواب – پلاس خاکی و artisanal (آهک و گچ دیوار در رنگ های طبیعی و منسوجات انگلیسی بلوط کف دست-طراحی مبلمان). اتاق ها همه با قرار دادی مینی بار, استثنایی, آثار هنری بسیاری, جذاب خراب لمس.


جزئیات بررسی کارشناس


از


£
292

هر شب

• بهترین بوتیک هتل ها در بریتانیا

Cliveden, Berkshire

Cliveden

Taplow برکشایر انگلستان

9
تلگراف کارشناس امتیاز

این یکی از زیباترین نقاط برای یک هتل مشرف دیدنی 19 قرن طول زمین و احاطه هکتار از باستان وودلند در حال اجرا پایین رودخانه تیمز. بر خلاف ظاهر آن Cliveden نیست حداقل کمی گیر و مهم نیست که آیا شما به نوبه خود در یک فراری یا فیات. خانه شاهد مقدار فتنه در طول سال – آن را تنظیم برای بدنام Profumo امر – و یک اشاره از شیطنت باقی مانده است.


جزئیات بررسی کارشناس


از


£
500

هر شب

بررسی در دسترس بودن
نرخ های ارائه شده توسط
Booking.com

• بهترین هتل ها در برکشایر

Chewton Glen, Hampshire

Chewton گلن هتل

New Forest, Hampshire, انگلستان

8
تلگراف کارشناس امتیاز

این هتل دارای دوست داشتنی زمینه و مهمانان می توانید به دنبال این جریان از طریق جنگل به ظهور در Naish ساحل با در نظر سوزن رو به افزایش از دریا. امکانات لژیون: اسراف و آبگرم و استخرهای سرپوشیده و فضای باز, تنیس, مرکز نه سوراخ گلف و بسیاری از فعالیت ها از تیر و کمان و حشره دار به اردک گاو. اتاق خواب و سوئیت در بسیاری از سبک های مختلف صفحه نمایش شگفت آور توجه به جزئیات را به مهر کارت پستال بر روی هر میز.


جزئیات بررسی کارشناس


از


£
260

هر شب

بررسی در دسترس بودن
نرخ های ارائه شده توسط
Booking.com

• بهترین هتل ها در نیوهمشایر

Hambleton Hall Hotel, Rutland

Hambleton سالن

Rutland, انگلستان

9
تلگراف کارشناس امتیاز

زیبایی تزئین شده توسط Stefa هارت که با شوهرش تیم اجرا و متعلق به Hambleton سالن از سال 1979 خانه دودی احساس کنترل و دقت هماهنگ تندرستی بدون تا به حال احساس غیر طبیعی یا بیش از حد تئاتر. روان کشور خانه خوب به نظر می رسد در حال همسان با باغ های اطراف و نمای زیبا از Rutland آب از گل دوست داشتنی پر تراس. پخت و پز Aaron Patterson که شروع در اینجا به عنوان یک 16 ساله sous chef به راحتی سزاوار آن برگزار شد میچلین ستاره است و ریشه در محلی و فصلی تولید charmingly ارائه شده و همیشه خوشمزه است.


جزئیات بررسی کارشناس


از


£
265

هر شب

• بهترین هتل ها در Rutland

Gidleigh Park, Devon, England

Gidleigh پارک

Chagford, Devon, انگلستان

9
تلگراف کارشناس امتیاز

نشسته در بالای یک بانک مشرف خصوصی جنگل ترسیم شده توسط یک تخته سنگ پهن رودخانه Gidleigh محل وحشی و چشمگیر است. دکور شیک است اگر کمی straight-laced با همه چیز شما انتظار می رود در یک کشور انگلیسی خانه هتل: عتیقه, مبلمان, قاب چوبی, سنگ, شومینه های زیبا و دسته گل. 24 اتاق خواب تزئین شده به صورت جداگانه در یک کشور انگلیسی با supersized تخت رول-حمام بالا, تلویزیون, l’occitane لوازم آرایش بهار آب از Gidleigh املاک و کاسه های پر از میوه های تازه و افتخاری جوش مادیرا.


جزئیات بررسی کارشناس


از


£
248

هر شب

بررسی در دسترس بودن
نرخ های ارائه شده توسط
Booking.com

• بهترین هتل ها در دوون

Askham Hall hotel, Cumbria

Askham سالن

Lake District, Cumbria, انگلستان

9
تلگراف کارشناس امتیاز

مخلوطی از خانواده مبلمان و نقاشی ترکیب شده با مدرن تر و یا دمدمی قطعات برای ایجاد چیزی است که هر دو جذاب و غیر معمول است. کل محل احساس می کند بخشی از خانه با شکوه بخش خصوصی باشگاه اما اغلب منحصر به فرد است. ریچارد سرزمین گود و مرطوب است یک آشپز با استعداد است که تساوی خود را تحت تاثیر قرار از, در میان دیگران, مگنوس نیلسون از Faviken رستوران در سوئد و شان تپه از درخت گردو در ولز. ریچارد مواد غذایی به صورت محلی رشد کرده و یا شخصا حفظ و سلیقه نسبت تازه و جالب است.


جزئیات بررسی کارشناس


از


£
150

هر شب

• بهترین هتل ها در کامبریا

Calcot Manor, Cotswolds, England

کلکت & آبگرم

تتبوری, Cotswolds, انگلستان

9
تلگراف کارشناس امتیاز

اب و هوای سنگ مانور خانه و مزرعه ساختمان که رشد کرده و به خانه 35 اتاق مهمان, زرق و برق دار اسپا یک تابع مرکز در تبدیل انبار یک Ofsted-ثبت نام crèche در کودکان و نوجوانان’ Playzone و دو رستوران است. دو اطاق در مانور; اتاق خانواده را نادیده می گیرند ، چیزی فوق العاده آرامش بخش در مورد این هتل با کشور مدرن,’ اتاق خواب که مدیریت به هر دو دنج و زیبا, تسکین دهنده و خراب طبیعی و پیچیده است. هنگامی که آن زمان برای رفتن به خانه ما حاضر به ترک لغو همه چیز و رزرو برای یک شب دیگر. این را صادقانه میگویم که خوب است.


جزئیات بررسی کارشناس


از


£
229

هر شب

بررسی در دسترس بودن
نرخ های ارائه شده توسط
Booking.com

• بهترین هتل ها در Cotswolds

Augill Castle, Cumbria

Augill قلعه

لیورپول استیون, Cumbria, انگلستان

9
تلگراف کارشناس امتیاز

Augill قلعه ایستاده در 20 هکتار از زمین های در بالا ادن دره در فاصله قابل توجه از هر دو Yorkshire Dales و دریاچه منطقه. صاحبان ایجاد کرده اند که بسیار منحصر به فرد هتل با حداقل قوانین یک حس آرامش و خوش آمد به همه غیر معمول و تخیلی با ‘خانواده و دوستان احساس می کنم. 15 اتاق خواب التقاطی و کمی خارج از مرکز با یک مخلوط از عتیقه و معاصر قطعات و مجموعه ای از غیر معمول و زیبا bedsteads. ناهار خوری یک مناسبت اجتماعی.


جزئیات بررسی کارشناس


از


£
162

هر شب

بررسی در دسترس بودن
نرخ های ارائه شده توسط
Booking.com

• بهترین هتل ها در انگلستان برای آبگرم می شکند

تابستان تسلیم کشور House Hotel & Spa

Evershot, Dorset, England

8
تلگراف کارشناس امتیاز

دکوراسیون و سبک گرایش به سمت زنانه و flouncy با پارچه پوشش سقف و خالی دیوارها پارچه, تصاویر از سگ مقدار زیادی از بالشتک و غیره اما آنها اضافه کردن به طور کلی به احساس خراب زیاده روی و نه شکر خدا پایمال کردن. اتاق نشیمن طراحی شده توسط شاعر و نویسنده توماس هاردی است ستودنی کلاسیک در سبک در حال حاضر رنگ قشنگ آبی و اتاق خواب هستند الهی زیبا و راحت است.


جزئیات بررسی کارشناس


از


£
200

هر شب

بررسی در دسترس بودن
نرخ های ارائه شده توسط
Booking.com

• بهترین هتل دورست

کولی مانور

Cowley Cotswolds, انگلستان

8
تلگراف کارشناس امتیاز

یکی از اولین نسل جدیدی از معاصر کشور خانه هتل ها به خود قرار داده آبگرم, C-side در قلب خود را ارائه. شیشه ای-روبرو ساختمان یک قطعه زیبا از طراحی مدرن غرق شده را به یک تپه به یک طرف. درمان در چهار اتاق با استفاده از هتل خود را سبز و بهار محصولات به کارگیری محلی محصولات طبیعی است. وجود استخرهای سرپوشیده و فضای باز و اختصاصی مانیکور و پدیکور منطقه, سالن بدنسازی, اتاق بخار و سونا.


جزئیات بررسی کارشناس


از


£
164

هر شب

بررسی در دسترس بودن
نرخ های ارائه شده توسط
Booking.com

• بهترین هتل ها در گلاسترشر

Gilpin Hotel and Lake House, Lake Windemere

Gilpin هتل و خانه دریاچه

دریاچه ویندرمر, دریاچه, منطقه, انگلستان

9
تلگراف کارشناس امتیاز

این هتل یک characterful گرجستان, خانه ساخته شده در سال 1901 و متعلق به سه نسل از Cunliffe خانواده است. است که می گویند این یک creaking یادگاری — دکور پر زرق و برق است بوتیک با کشور شمع. زندگی در Gilpin, همه چیز در مورد لگد زدن به عقب و که با کمک این سرویس که در مورد آن را سخت به می گویند هر چیزی منفی است. همه لبخند همه می گوید: سلام — در عین حال آن را از خود راضی. ماهیگیری, تیراندازی اسب سواری, دوچرخه سواری در کوهستان paintballing و گنج شکار نیز می تواند سازمان یافته در سایت.


جزئیات بررسی کارشناس


از


£
255

هر شب

بررسی در دسترس بودن
نرخ های ارائه شده توسط
Booking.com

• بهترین هتل ها در منطقه دریاچه

Four Seasons Hotel Hampshire, England

هتل چهار فصل Hampshire

Winchfield, Hampshire, انگلستان

8
تلگراف کارشناس امتیاز

ساخته شده در قرن 18 به عنوان یک مانور خانه, هتل را در میان 500 هکتار از مزارع سبز و paddocks پر از چرای اسب. داخل این همه نرم و صاف و شیک ترکیبی از سنتی و معاصر به عنوان befits یک شهری جهان وطنی هتل چهار فصل مجموعه ای در حومه شهر انگلیسی. اتاق خواب پیچیده و ظریف و سنتی در سبک اما با تکنولوژی بالا امکانات بزرگ و حمام سنگ مرمر و انعطاف پذیر, در حال خواب گزینه های برای خانواده ها. ناهار خوری خوب رستوران بسیار ظریف است و گاه به گاه بیشتر اغذیه فروشی و مشروب فروشی یک بار با باز کردن آتش و کتابخانه برای چای بعد از ظهر.


جزئیات بررسی کارشناس


از


£
275

هر شب

بررسی در دسترس بودن
نرخ های ارائه شده توسط
Booking.com

• بهترین هتل ها در نیوهمشایر

The Pig at Combe hotel, Devon

خوک در Combe

Gittisham, Devon, انگلستان

9
تلگراف کارشناس امتیاز

انگیز و سرگرم کننده و همچنین به عنوان رمانتیک. 27 اتاق برخی از جذاب ترین و سنتی و در عین حال شیک (larders و مینی بار هوشمندانه پنهان در داخل عتیقه کابینت; برخی از تلویزیون مبدل به عنوان عتیقه آینه) راحت و عملی دمدمی و آرامش بخش از هر هتل و اتاق خواب در زمین. سر آشپز دن Gavriilidis مسئول دوون نسخه از خوک’ رسمی ’25 مایل منو شامل تولید آشپزخانه باغ و پلی تونل و بهترین محلی-منابع مواد تشکیل دهنده.


جزئیات بررسی کارشناس


از


£
439

هر شب

بررسی در دسترس بودن
نرخ های ارائه شده توسط
Mr & Mrs Smith

• بهترین هتل ها در دوون

Barnsley House, Cotswolds

بارنزلی خانه

Cirencester, Cotswolds, انگلستان

9
تلگراف کارشناس امتیاز

چه زیبایی. با آن طلایی و سنگ و شیروانی و جرز دار کردن ویندوز این dreamily عاشقانه ، اما برای همه که ساختمان بی نقص و upstaged توسط باغ خود را. وجود دارد چهار هکتار از باغ های رسمی از جمله یک گره باغ و سبزی. کرم مبلمان در اتاق افزایش تعامل با آثار هنری بر اساس موضوع طبیعت – یک ردیف از خانه های پرنده; لوستر هوشمندانه ایجاد شده از گل و گلدان. همه چیز در مورد رستوران کالیبره شده برای انتقال یک حس خشنود سادگی – البته که نیاز بسیار پر زحمت و تلاش.


جزئیات بررسی کارشناس


از


£
276

هر شب

بررسی در دسترس بودن
نرخ های ارائه شده توسط
Booking.com

• بهترین هتل ها در Cotswolds

Ellenborough Park, Gloucestershire, Cotswolds, England, United Kingdom

Ellenborough پارک

Cheltenham, گلاسترشر انگلستان

8
تلگراف کارشناس امتیاز

یک گروه از honeystone ساختمان است که در اطراف مجموعه تاریخی کاتسوولد خانه مانور بود که تاب با قلعه مانند برج در اواسط قرن 19. 61 سخاوتمندانه به اندازه اتاق خواب یک جهان دور از نخ نما شیک به نظر می رسد و یا تقویت پشت مینیمالیسم است که در حال حاضر هنجار در روستایی دیگر خلوت. با راه راه تصویر زمینه و sprucely راحت صندلی و با swathes از کتانی های چیت گلدار در برخی از اتاق قابها در دیگران فضای داخلی معاصر را در سنتی انگلیسی سبک کشور است.


جزئیات بررسی کارشناس


از


£
140

هر شب

بررسی در دسترس بودن
نرخ های ارائه شده توسط
Booking.com

• بهترین هتل ها در منطقه دریاچه

Lucknam Park, Wiltshire, England

Lucknam پارک

Wiltshire, انگلستان

8
تلگراف کارشناس امتیاز

هتل نشسته در 500 هکتار و مستغلات که شامل مراتع paddocks و زمین های جنگلی. ساختمان اصلی یک زیبا, متقارن, creeper-تحت پوشش Palladian عمارت دوستیابی از 1720. عمومی آن اتاق مجلل و زیبا با یک سنتی کشور خانه احساس. آنها شامل یک panelled کتابخانه یک اتاق نشیمن با یک corniced سقف مزین شومینه به عنوان به خوبی به عنوان tassled پرده ها و مبل ها و رستوران پارک گذاشته با سفید, پوشیده, جداول زیر یک آسمان-نقاشی سقف.


جزئیات بررسی کارشناس


از


£
275

هر شب

بررسی در دسترس بودن
نرخ های ارائه شده توسط
Booking.com

• بهترین هتل ها در Wiltshire

Lords Of The Manor, Upper Slaughter, Cotswolds

اعیان از مانور

بالایی کشتار Cotswolds, انگلستان

8
تلگراف کارشناس امتیاز

قدیمی ترین بخش این mellow-سنگ manor house تاریخ از سراسر 1649 با شیروانی بال و بای ویندوز اضافه شده در بعد از قرن ها. سنتی به جای سبک آگاهانه عمومی اتاق مبله با عتیقه جات. 26 اتاق و در مجموع تقسیم به پنج دسته به راحتی مبله با ابریشم دوزی می اندازد روی تخت و نرم روشنایی. این Michelin restaurant یک دلیل کلیدی برای اقامت در این هتل است. £69 سه دوره شام منو ممکن است شامل استارت از چاق و چله, کبوتر یا foie gras با مارماهی دودی و برق گلاسترشر نقطه خوک با ریواس یا محلی گوشت گوزن و آهو.


جزئیات بررسی کارشناس


از


£
215

هر شب

بررسی در دسترس بودن
نرخ های ارائه شده توسط
Booking.com

• بهترین هتل ها در Cotswolds

Hotel Endsleigh, Devon

هتل Endsleigh

تویستکک, Devon, انگلستان

9
تلگراف کارشناس امتیاز

ساخته شده در سال 1812 به عنوان خانه برای تعطیلات برای دوشس بدفورد Georgiana راسل, این, شدید, رمانتیک, چیت-رایگان املاک کشور اجرا شده توسط کانال 5 هتل بازرس الکس Polizzi است غرق در رویال تاریخچه. این یک verdantly gardened, درجه 1-ذکر شده Eden بین Dartmoor و Exmoor با پوسته خانه ها و glades برای عاشقانه tête-à-têtes. کرم چای به ارزش سفر به تنهایی: کمک-خودتان را امر فقط پخته scones همراه با گسترده شده و از لخته خامه و میوه-لادن مربا توت فرنگی. صبحانه هم یک برش بالاتر از رقبا است.


جزئیات بررسی کارشناس


از


£
190

هر شب

بررسی در دسترس بودن
نرخ های ارائه شده توسط
Booking.com

• بهترین هتل ها در دوون

Beaverbrook, Surrey, England

خانه در Beaverbrook

Surrey, انگلستان

9
تلگراف کارشناس امتیاز

گام به دوران گذشته زبان انگلیسی, دید از بالا, اصلی آثار هنری و عتیقه جات در این کشور لوکس خانه هتل که در آن مطبوعات بارون خداوند Beaverbrook سرگرم رهبران جهان و ادبی بزرگان است. عظمت و توانگری تراوش از هر اتاق به زیبایی طراحی شده توسط سوزی اتکینسون: دنج صبح با ورود آتش و چله پیچ و تابدار مبل ها ارائه می دهد نمایش خیره کننده از شمال فراز و Italianate باغ. کتابخانه قفسه تمرین با سنگین tomes و بریتانیا برای اولین بار خانه سینما که در آن Beaverbrook و سر وینستون چرچیل در مورد جنگ پیشرفت هنوز اصلی چوب-قابها و روشنایی.


جزئیات بررسی کارشناس


از


£
255

هر شب

بررسی در دسترس بودن
نرخ های ارائه شده توسط
Mr & Mrs Smith

• بهترین هتل های ساری

Bovey قلعه

Moretonhampstead, Dartmoor, انگلستان

9
تلگراف کارشناس امتیاز

این بزرگ و با شکوه شمع ورزشی و مستغلات در Dartmoor پارک ملی caters برای هر هوی و هوس که آیا ناهموار, هوای آزاد, حرفه و یا ناهارخوری زیبا و pampering. در داخل وجود دارد یک گرم استخر و جکوزی با deckchairs مشرف زمینه به علاوه اتاق بخار و سونا و بدنسازی در حالی که ESPA آبگرم ارائه می دهد طیف گسترده ای از درمان است. خارج در 275 هکتار زمین وجود دارد 18-مسابقات قهرمانی سوراخ زمین گلف, زمین تنیس, کروکت زمین تیراندازی با کمان و تفنگ محدوده سبز قرار دادن helipad و زیبا در کنار دریاچه پیاده روی بود.


جزئیات بررسی کارشناس


از


£
160

هر شب

بررسی در دسترس بودن
نرخ های ارائه شده توسط
Booking.com

• بهترین هتل ها در Dartmoor

great fosters, surrey, england

بزرگ پرورش

اقامت, Surrey, انگلستان

9
تلگراف کارشناس امتیاز

ایتالیایی, gilt, مبلمان نفیس فلاندرز پرده استادانه درست شده مربوط بدوره سلطنت جیم شومینه و یک Michelin رستوران ها اوج افتخارات این لوکس کشور-خانه هتل – یک بار در 16 قرن سلطنتی شکار تسلیم مورد استفاده توسط هر دو هنری هشتم و الیزابت اول بلوط قاب به زیبایی حک شده مربوط بدوره سلطنت جیم آتش-قطعه به علاوه یک راز راه پله – حتی 17th-century گرافیتی – در انتظار مهمان که وارد کلاس من-ذکر شده در ساختمان از طریق یک کم چوگان درب. اثری از رویال اصل و نسب هستند و در همه جا در الیزابت آرم بالای ایوان و در سقف دوستیابی از 1500s و تزئین شده با ملکه آنه بولین شخصی قله.


جزئیات بررسی کارشناس


از


£
165

هر شب

بررسی در دسترس بودن
نرخ های ارائه شده توسط
Booking.com

• بهترین هتل دورست

Plumber Manor

لوله کش مانور

ستورمینستر نیوتن, Dorset, England

8
تلگراف کارشناس امتیاز

غرق در ثروت از سابقه خانوادگی و nestled در بیشه روستایی, Dorset, این مربوط بدوره سلطنت جیم کشور شده است در همان خانواده برای برخی از 400 سال است. آن را دارای یک مجموعه از تحمیل خانواده پرتره از شجاع نظامی اجداد به پر زرق و برق آمریکایی heiresses همراه با زیبا, سنتی, اتاق مربوط بدوره سلطنت جیم ویندوز و نمایش باغ. زمینه اصل انگلیسی با شکوه درختان قوی بیش از مرتب هجز گل و پرنده آهنگ در بهار و تابستان و یک افسانه سفید پل بیش از Divelish جریان.


جزئیات بررسی کارشناس


از


£
170

هر شب

بررسی در دسترس بودن
نرخ های ارائه شده توسط
Booking.com

• بهترین هتل های ساری

 

ولز

pale hall, gwyenedd, wales

پله سالن

Llandderfel, Gwynedd Wales

9
تلگراف کارشناس امتیاز

کامل با منار مخروطی, porte-cochère و بزرگ سرسرا دست stencilled توسط صاحبان این عمارت احساس شاهوار است و به طرز حیرت انگیزی به خوبی حفظ شود. ثروت از ویژگی های دوره: شیشه, کاشی, قاب چوبی لوستر شومینه و غیره در حال تکمیل آنجلا هارپر در دکوراسیون, ساخت لیبرال استفاده از اشیاء عتیقه Zoffany و Sanderson, تصاویر پس زمینه, نقاشی های (از جمله Snowdonia هنرمند راب Reen قابل توجه بوم گوسفند) و مجموعه ای از شیشه است.


جزئیات بررسی کارشناس


از


£
225

هر شب

بررسی در دسترس بودن
نرخ های ارائه شده توسط
Booking.com

• بهترین هتل ها در Gwynedd

Gliffaes Country House Hotel, Brecon Beacons, Wales

Gliffaes کشور House هتل

برکن چراغ ولز

9
تلگراف کارشناس امتیاز

چه به عشق ؟ یک روستایی مسیر Gliffaes reclines مسالمت آمیز در 33 هکتار زمین در سایه سیاه کوه و در لبه رودخانه یوسک. با عتیقه, دانه, گل, پرده کهنه رابرتز رادیو و فرش شما می توانید سینک انگشتان خود را به نگاه است که به طور سنتی زیبا هرگز twee. رستوران عالی.


جزئیات بررسی کارشناس


از


£
133

هر شب

بررسی در دسترس بودن
نرخ های ارائه شده توسط
Booking.com

• بهترین هتل ها در ولز

Bodysgallen Hall and Spa, Wales

Bodysgallen سالن و آبگرم

للندودنو ولز

8
تلگراف کارشناس امتیاز

قرون وسطی هسته جریمه 16 قرن عمارت برج ساخته شده بود به عنوان یک lookout برای کنوی قلعه. صعود بالاتر شما همسر خود را فزاینده راه پله می شود: ویکتوریا در پایین 13th قرن در بالا. این محاصره مشاهده enthralling است. همانطور که شما به نوبه خود برای اولین بار کنوی قلعه و سپس Snowdonia سپس دریا و Anglesey, سپس Orme ابتلا به نور طلایی و در نهایت للندودنو با وعده خود آفرین قرن 19 تفرجگاه به نظر می آیند.


جزئیات بررسی کارشناس


از


£
275

هر شب

بررسی در دسترس بودن
نرخ های ارائه شده توسط
Booking.com

• رمانتیک ترین هتل ها در ولز

Llangoed Hall hotel, Wye Valley, Powys, Wales

Llangoed سالن

پویس ولز

9
تلگراف کارشناس امتیاز

خانه خود را دوباره طراحی شده توسط Clough ویلیامز-الیس در سال 1912 به حضور بزرگ. بعد از خرید و بازسازی توسط Sir Bernard, اشلی, مرد زن مرده از لورا, عکس های خانواده و همچنین به عنوان مجموعه ای زیبا از اوایل 20 قرن, انگلیسی, نقاشی از جمله مجموعه ای از چاپ توسط جیمز مک نیل ویسلر فراوانند. مهمان را تشویق به استراحت حلقه در سفس و پیانو.


جزئیات بررسی کارشناس


از


£
160

هر شب

بررسی در دسترس بودن
نرخ های ارائه شده توسط
Booking.com

• بهترین هتل ها در ولز

The Grove, Pembrokeshire

بیشه از نربرته

نربرته, Pembrokeshire, ولز

8
تلگراف کارشناس امتیاز

این هتل مجموعه در 26 هکتار از زمین های عمیق میان روستا با دور انداز از Preseli تپه. ساختمان اصلی یک خوش تیپ سه طبقه اقامت با گرجستان نسبت و متمایز هنر و صنایع دستی قابها و شومینه. سالن – دنج و در عین حال زیبا با آتش سوزی واقعی و پنجره و صندلی مخمل خواب دار مبل های مدرن و چاپ و نقاشی های ساحلی Pembrokeshire – مجموعه ای از تن از کل اموال. وجود دارد 26 اتاق و در مجموع. انتظار رفتار مانند نرمترین ورق های شیک و مد لوازم آرایش ضخیم حوله و خانه ساخته شده biscotti.


جزئیات بررسی کارشناس


از


£
125

هر شب

بررسی در دسترس بودن
نرخ های ارائه شده توسط
Booking.com

• بهترین هتل ها در ولز

 

اسکاتلند

Gleneagles Hotel and Spa, Auchterarder, Scotland

این Gleneagles هتل

اوچترردر, Perth and Kinross, Scotland

9
تلگراف کارشناس امتیاز

ساخته شده در سال 1920 به عنوان یک راه آهن رفت و آمد مکرر, هتل, طراحی اسکاتلندی است مربوط به بارون ملاقات قلعه فرانسوی با تمام مجلل آسایش از بزرگ خانه کشور در استروئید. (کسل کننده به دنبال مدرن علاوه بر این به یک طرف است که به راحتی نادیده گرفته شود). آن را آنقدر بزرگ شما نیاز به نقشه ارائه شده زمانی که شما می رسند اما این پنج ستاره تشریفات می آید با یک پر زرق و برق حس سهولت: زمان به نظر می رسد آهسته از لحظه kilted دربان از شما استقبال به هتل.


جزئیات بررسی کارشناس


از


£
236

هر شب

بررسی در دسترس بودن
نرخ های ارائه شده توسط
Booking.com

• بهترین هتل ها در اسکاتلند

Inverlochy Castle, Scotland

Inverlochy قلعه هتل

فورت ویلیام ارتفاعات اسکاتلند

9
تلگراف کارشناس امتیاز

هیچ کمان به عبور اسلوب اینجا. در حال حرکت با بار به معنی آبشار دوش, Bang & Olufsen استریو و تلویزیون در حالی که بدون شرمندگی کشور سبک خانه – همه swags, طلایی ابریشم و پارچه ابریشمی گل برجسته و درخشان کریستال جلا چوب و یک ثاقب حس زمان به حالت تعلیق باقی می ماند. هیچ جای دیگری باعث عظمت بنابراین دنج ترکیب یعقوبی گل رز تصویر زمینه, ونیزی لوستر و امپراتوری-سقف سبک نقاشیهای آبرنگ با کاملا در نظر گرفته elan. شام آغاز می شود با یک نوشیدنی آتش در سالن های بزرگ به دنبال لذتبخش نور دست پنج دوره با منوی مجزا کوهستانی لهجه.


جزئیات بررسی کارشناس


از


£
375

هر شب

بررسی در دسترس بودن
نرخ های ارائه شده توسط
Booking.com

• بالا 10: بهترین اسکاتلند قلعه هتل

Isle of Eriska, Argyll, Scotland

جزیره Eriska هتل

اسکاتلند

8
تلگراف کارشناس امتیاز

آرام و خلوت هستند و مطمئن باشید در یک پناهگاه herons و badgers که در آن بلندترین صدا به احتمال زیاد به یک قایق ماهیگیری puttering بیش از آب آرام. مظاهر ویکتوریا ثروت و امتیاز pervade طراحی اتاق های پر شده با مبل های شومینه و کتاب در اعمال گرانیت و ماسه سنگ قرمز خانه بزرگ است. زیبا و راحت و بدون محافظه کار بودن محیط گرم و استقبال از, با, نرم, مبلمان روشن و انبوهی از wellingtons توسط درب جلو بلوط panelled سالن. من این موضوع را مطرح.


جزئیات بررسی کارشناس


از


£
151

هر شب

بررسی در دسترس بودن
نرخ های ارائه شده توسط
Booking.com

• بهترین هتل ها برای آبگرم استراحت در اسکاتلند

Killiecrankie House Hotel, Perthshire, Scotland.

Killiecrankie هتل

Perthshire, Perth and Kinross, Scotland

9
تلگراف کارشناس امتیاز

با دسترسی مستقیم به پاس زیبا از Killiecrankie عمیق رودخانه بلاغی تشکیل رودخانه Garry سفید 1840s خانه شده است یک هتل از سال 1939. وجود دارد 10 زیبا و ساده اتاق, با عتیقه قطعات پرده های ضخیم و بسیار راحت و تخت. هیچ دو یکسان هستند: آنها در همه اشکال و اندازه ها و برخی از دستشویی و حمام بسیار کوچک هستند. شما پیدا کردن یک گلدان از گل های تازه و ملحفه های پنبه ای مصر خواهد شد پایین در حالی که شما در شام.


جزئیات بررسی کارشناس


از


£
220

هر شب

• اسکاتلند هتل ها: بهترین مکان برای اقامت در اسکاتلند lochs

The SCHLOSS Roxburghe Hotel, Kelso, Scotland

در اشلوس Roxburghe هتل

Kelso, Scottish Borders, Scotland

8
تلگراف کارشناس امتیاز

اعمال گرجستان عمارت کشور در یک ملک خصوصی در مرزهای اسکاتلند که قبلا متعلق به دوک Roxburghe. کشور علاقه مندان به ورزش برای انتخاب خراب با همتراز 72 گلف در بانک ها از رودخانه Teviot پرواز ماهیگیری در رودخانه و یا در یک برکه ماهی قزل آلا و خشت تیراندازی کبوتر. اسب سواری و تعقیب گوزن در دسترس هستند با آرایش و مهمانان می توانید سعی کنید دست خود را در تیراندازی با کمان شکار با شاهین و پرتاب تاماهاوک. بسیار راحت و سالن با ادب و مفید کارکنان سهولت آرامش پس از باز کردن درجه فعالیت.


جزئیات بررسی کارشناس


از


£
132

هر شب

بررسی در دسترس بودن
نرخ های ارائه شده توسط
Booking.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im