بریتانیا Eurovision Song Contest نوشته: جایی که آنها در حال حاضر ؟

تلگراف | No comments

Eurovisionhas لغو شده و برای اولین بار به لطف coronavirus بیماری همه گیر. آن است که با جایگزین شنبه شب کنسرت یوروویژن: اروپا, درخشش نور, عنوان, پس از ورود برنده توسط بریتانیا در سال 1997 نمایندگان کاترینا و امواج.

افسوس که در طول سال ما منصوب به عنوان موسیقی ما سفیران برخی نه کمتر موفق شدند. شده است وجود دارد همه از فراموش نشدنی هواپیمایی با مضمون Scooch به ضعیف لیورپول دو Jemini (“nul امتیاز”).

پس از آن زمان به نگاه در آنچه اتفاق افتاده است در کنار همه انگلیسی ها عمل می کند که ام graced یوروویژن مرحله.

1957: پاتریشیا Bredin, ‘همه’

“همه رویاهای طلایی از دیروز” crooned پاتریشیا Bredlin جوان بازیگر و خواننده اپرا از هال شد که بریتانیا اولین مسابقه یوروویژن زمانی که ما پیوست این مسابقه برای سال دوم خود را. (ما را به جست و خیز یک بعدی بیش از حد.) در یک بسیار خوب یک دقیقه و 52 ثانیه باقی می ماند بریتانیا کوتاهترین یوروویژن ورود.

متولد سال 1935 Bredlin رفت و به نظر می رسد در چند فیلم در کنار Sid جیمز و ریچارد برتون قبل از مصرف بیش از جولی اندروز به عنوان Guenevere در برادوی تولید کملوت. او هنوز هم انجام اخیرا در سال 2007 و به نظر می رسد در یوروویژن ظاهر از روی علاقه اگر چه او کمی گیج هنگامی که او برای اولین بار نزدیک به شرکت در مسابقه. او تا به حال هرگز به تماشای تلویزیون قبل از, و نبود اطمینان حاصل کنید آنچه در آن درگیر است. “تلویزیون ؟ من هرگز از آن شنیده می شود! من نمی دانم آنها از چه صحبت کردن در مورد” او به یاد می آورد در سال 2016.

ادامه مطلب: مسابقه یوروویژن

1959: مروارید Carr & عروسکی جانسون ‘بخوان کوچک مرغک’

بسیار بیانسه و جی زد از روز خود را Carr & Johnson هر دو محبوب و به طور مستقل موفق خوانندگان قبل از ازدواج خود را در سال 1955. آنها وارد یوروویژن در اوج شهرت خود را که به وضوح کمک کرد: آنها قرار داده شده دوم در آن سال مسابقه.

پس از یوروویژن جانسون رفت و کار به عنوان یک رادیو 2 DJ و به نظر می رسد در تلویزیون کودکان برنامه Crackerjack. در 1978, زن و شوهر, ستاره دار هم در پایان غرب احیای Stephen Sondheim موسیقی حماقت. برای سال های بسیاری زندگی می کردند با هم در Bridsworth خانه های بازیگران و هنرمندان خانه بازنشستگی در Twickenham. عروسکی جانسون درگذشت در ژوئن 2018 و مروارید Carr به دنبال آن در ماه فوریه این سال است.

1960: برایان جانسون ‘به دنبال بالا, بالا بالا’

ما سال 1959 شرکت کننده عروسکی جانسون تا به حال امتحان به نمایندگی از انگلستان دوباره در سال 1960 اما خودش را pipped به پست خود برادر, برایان, an out-of-کار بازیگر است. مانند تدی سال قبل از برایان به پایان رسید و در جایگاه دوم است.

بهتر شناخته شده به مرحله نقش از خود آواز جانسون به چندین تحسین اجراهای شکسپیر محصولات در نظر گرفتن نقش طنز در کنار معروف (و معروف histrionic) بازیگر-مدیر آقا دونالد Wolfit. یادآوری بخشی خود را در Wolfit را شاه لیر را مترادف با نام جانسون “بهترین احمق من تا به حال”. درگذشت او در سال 1995.
این Allisons شد و در واقع نامربوط


اعتبار: Hulton بایگانی

1961: Allisons, ‘آیا مطمئن هستید؟’

با وجود اینکه نامربوط (نام بودند برایان الفرد و کالین روز) “جان و باب آلیسون” به بازار عرضه شد که بریتانیا در پاسخ به این Everly Brothers, یک جفت تمیز برش crooning خواهر و برادر. آنها آمدند در جایگاه دوم در یوروویژن با برجسته 24 امتیاز و شما مطمئن هستید ؟ شد یک جزئی رسید. این جفت ارز صعود به top 40 singles chart سال بعد با درس در عشق منحل شد اما در سال 1964 ساخت تنها چند مراسم حضور. آنها به آخرین کنسرت خود را با هم در سال 2013; Colin روز درگذشت یک سال بعد.

سال 1962 و 1963: رونی, Carroll, ‘حلقه-A-دینگ دختر’ & ‘می گویند همه چیز فوق العاده’

بلفاست متولد لوله کش پسر رونی کارول تنها خواننده به نمایندگی از انگلستان برای دو سال راست, رسیدن به جایگاه چهارم هر دو بار.

او در ادامه به ایجاد یک زندگی انجام در لوکس کشتی کروز از جمله برنامه qe2 و منتشر گشت آلبوم در سال 2005.

جای تعجب بیشتر کارول آورده و حس خود را از طنز و پرمخاطب به جهان از سیاست است. او ایستاده بود به عنوان یک نامزد برای کوچک رنگین کمان داد و در سال 1997 انتخابات عمومی و دوباره در سال 2008 توسط انتخابات برای سیاستمداران تاریخ ، که نام ثابت به طرز وحشیانه ای نبوی: هنگامی که او تلاش کرد تا شانس خود را دوباره در سال 2014 انتخابات عمومی درگذشت, چهار روز پس از نامزدهای بسته اما *به ما میده) قبل از روز رای گیری. به عنوان یک نتیجه از “daniel kajmakoski کارول” یک نامزد در انتخابات.

1964: Matt Monro, ‘من عاشق چیزهای کوچک’

در زمان یوروویژن ظاهر لندن, خواننده Monro (با نام مستعار “مرد با صدای طلایی”) در حال حاضر لنت آوازی او استعداد به یک باند فیلم آواز لحن تم برای سال 1963 از روسیه با عشق.

پس از قرار دادن دوم در یوروویژن او رفت تا بخوان برنده جایزه اسکار عنوان آهنگ برای 1966 درام Born Free (در مورد زندگی السا Lioness) و در ادامه به ثبت و انجام خود را تا زمان مرگ از سرطان کبد در سال 1985.


1965: کتی کربی “من متعلق’

هنگامی که بالاترین پرداخت خواننده زن از نسل مرلین مونرو-esque کربی آورده رادیکال لمس شصت ادویه به یوروویژن در سال 1965 تنها به پایان در جایگاه دوم پشت هنوز هم بحث برانگیز بیشتر آهنگ سرژ را گینزبرگ را مرزی و طنز ‘de Poupée cire, de poupée پسر’ انجام شده توسط لوکزامبورگ ورود فرانسه صفرا.

پس یوروویژن, کربی دو در زمان نخست تلویزیون بی بی سی بازدید کتی کربی نشان می دهد و کتی کربی آواز می خواند. او سفر با ستاره ها از جمله کلیف ریچارد و تام جونز و گزارش امر با بروس فورسیت.

اما پس از مرگ در سال 1971 از مدیر و عاشق برت آمبروز (42 سال ارشد) کربی حرفه ای رنج می برد. او ورشکسته اعلام شد و در سال 1975 و داشتن شده است مبتلا به اسکیزوفرنی او بستری در یک بیمارستان روانی در سال 1979. پس از مرخص شدن او نقل مکان کرد و با یک فن به نام Laraine مک کی و ناشی از یک رسانه طوفان زمانی که او اعلام کرد که قصد ازدواج با یکدیگر رابطه به پایان رسید زمانی که مک کی دستگیر شد و در زندان برای تقلب.

کربی بازنشسته از آواز در سال 1983 پس از glitzy وداع کنسرت در بلکپول و درگذشت در سال 2011.

1966: Kenneth McKellar, ‘یک مرد بدون عشق’

اسکاتلندی پانتومیم ستاره McKellar شوکه یوروویژن مخاطبان با انجام در یک دامن مردانه (آخرین لحظه صحنه تصمیم گیری). آن پایین رفت بد: او قرار داده نهم بریتانیا بدترین نتیجه در آن زمان است.

با وجود Euroflop, McKellar را التقاطی حرفه ای آواز تحمل تا اواسط دهه نود برجسته از جمله تحسین تنظیم موسیقی از رابرت برنز را در اشعار و محبوب خود ضبط آهنگ از کلاید استفاده می شود به عنوان باز کردن تم برای سال 1963 فیلم Billy Liar.

جای تعجب بیشتر او ثبت آفریکانس-زبان آلبوم خود را در سال 1970 نوشت: طرح کمدی که مونتی پایتون انجام شده در پلیس راز توپ. او در ایالات متحده آمریکا در سال 2010 و به خانه آورده شد به خاک سپرده شود در پیزلی.
Sandie شاو برنده یوروویژن برای بریتانیا در سال 1967


اعتبار: Hulton بایگانی

1967: سكس شاو, ‘عروسک خیمه شب بازی در یک رشته’

بریتانیا برای اولین بار Eurochamp بود به احتمال زیاد برنده از ابتدا; او می خواهم در حال حاضر در بریتانیا شماره یک در سال 1964 و پس از او نیز ثبت آمار مجرد در فرانسه, ایتالیایی, آلمانی و اسپانیایی, او به همان اندازه محبوب در این قاره.

اما او نبود به او افتخار یوروویژن-winning song. “من از آن متنفر بودم از اولین oompah برای نهایی کردن درب big bass drum” او یک بار گفت. “من به طور غریزی دفع آن جنسیتی دری وری سخن گفتن و cuckoo-clock لحن.” هنوز هم آن را نمی مانع پاپ حرفه ای, با بیشتر بازدید خوبی به دهه هشتاد (ارشاد فن-mail از اسمیت Morrissey and Johnny Marr).

از دهه نود با این حال شاو به عنوان یک روان درمانگر; او در نهایت اعلام تکمیل بازنشستگی از موسیقی در سال 2013. در سال 2017 او را دریافت MBE برای ارائه خدمات به موسیقی است.

1968 & 1973: Cliff Richard, ‘تبریک’ & ‘قدرت به همه دوستان ما’

متولد هری Webb در حال حاضر آقا صخره (OBE) را septuagenarian هنوز رفتن قوی داشتن به فروش 21 میلیون تک آهنگ در بریتانیا در سراسر او نیم قرن زندگی حرفه ای. او نه به خوبی در یوروویژن هم رسیدن دوم (1968) و مقام سوم (1973).

او شده است یک ثابت از زندگی فرهنگی بوده است. در سال 2018 او منتشر شد اولین آلبوم استودیویی از مواد جدید برای 14 سال, افزایش تا, که در برخورد با acrimonious نبرد قانونی با بی بی سی. (در سال 2014, Richard شده بود مورد بررسی به عنوان بخشی از عملیات Yewtree بیش از ادعاهای تاریخی سوء استفاده جنسی, اما او هرگز بازداشت برای هر جرم است. بی بی سی بحث برانگیز پخش یک جستجوی خانه اش شده اند مجبور به پرداخت خسارت قابل توجهی.)

1969: لولو ‘Boom Bang-a-انفجار’

اسکاتلندی پاپ ابرنواختر و تلویزیون شخصیت لولو برنده 1969 ایران و عربستان در یک چهار راه کراوات با اسپانیا و فرانسه و هلند.

او در ادامه به نمره شماره یک تک آهنگ در انگلستان و امریکا و سنگ تم برای 1974 باند دانلود فیلم The Man with the Golden Gun. (که گفت: در امریکا او را شاید بهتر شناخته شده به عنوان صدای پشت نمودار-busting عنوان تم برای 1967 فیلم To Sir, With Love.)

در سال 2011 او به شدت به رقص آمده و در سال 2014 خواند در مراسم اختتامیه برای بازی های کشورهای مشترک المنافع در گلاسکو. در سال 2018 او در بازگشت به لندن در پایان موسیقی غرب 42nd Street شد یک مهمان ویژه را که Greatest Hits Live tour.
لولو دریافت گلدن شری copita از سفیر در سال 1970


اعتبار: AP

1970: مریم Hopkin, ‘Knock Knock که وجود دارد؟”

ویلز خواننده عامیانه Hopkin به انگلستان یکی دیگر از مقام دوم در یوروویژن پس از یک رشته از آمار تک آهنگ از جمله Goodbye (نوشته شده و تولید شده توسط Paul McCartney).

پس از او ازدواج بالا تولید تونی ویسکونتی در سال 1971 او خارج از محل موردتوجه وتماشای عموم, اما هنوز هم سنگ در چندین آلبوم او تولید از جمله دیوید بووی کم. پس از اواخر دهه هفتاد باز گشت او به یک گروه به نام واحه (و نه Gallaghers’ band) و سنگ در ونجلیس را موسیقی متن Blade Runner. او هنوز هم ضبط و منتشر شد و آخرین آلبوم استودیویی در سال 2013.

در سال 2018 به جشن سالگرد 50 از شکستن تنها کسانی بودند روز تولید شده توسط پل مک کارتنی Hopkin منتشر شد آکوستیک نسخه از آهنگ.

1971: Clodagh راجرز, ‘جک در جعبه’

جوان ایرلند شمالی خواننده Clodagh راجرز دریافت تهدید به مرگ از ایرا زمانی که او موافقت کرد و به نمایندگی از بریتانیا در سال 1971 یوروویژن صحنه در دوبلین. او در این مرحله با این وجود به پایان رسید و در یک مناسب و معقول در مکان چهارم است.

او فقط یک پست-یوروویژن نمودار تک (بانوی عشق اشکال در اواخر 1971) اما در ادامه یک ropey ضبط حرفه ای برای چندین سال از انتشار آخرین آلبوم جدید در سال 1976. او می توانست شانس بهتر در مرحله تور با پایان موسیقی غرب Blood Brothers در دهه نود.

1972: جدید متقاضیان, ‘التماس سرقت و یا قرض گرفتن’

جدید متقاضیان تنها tenuously مرتبط به استرالیا پدر و مادر-گروه های اصلی سالک کیت Podger که در سمت چپ باند قبل از آن را آورده بریتانیا در عین حال یکی دیگر از مکان دوم نتیجه را با آن saccharine هارمونی است. آنها منحل در سال 1974 اما دوباره در سال های مختلف تغییر برداشت در طول سال اخیرا در یک سال 2006 تور که فقط ویژه یک عضو خود را یوروویژن خط به بالا (پل لیتون).
Olivia Newton-John همچنان یکی از بریتانیا بزرگترین ستاره های جهانی امروز


اعتبار: AP

1974: Olivia Newton-John, ‘زنده باد عشق’

پس از مصرف بریتانیا به جایگاه چهارم در یوروویژن (مورد ضرب و شتم توسط آبا واترلو) روش نیوتن-جان جاودانه بر صفحه نمایش بزرگ به عنوان سندی در سال 1978 را گریس و بیشتر نمودار موفقیت با موسیقی متن فیلم به نور الکتریکی ارکستر موسیقی Xanadu در سال 1980 (هر چند فیلم خود را با صدای تلپ افتادن بود). او پس از برنده چهار جایزه گرمی و تبدیل به یکی از پرفروش ترین هنرمندان زن در تمام دوران است.

1975: سایه, ‘Let Me Be The One’

قبلا کلیف ریچارد حمایت گروه سایه بودند بهترین و شناخته شده برای instrumental hits مانند آپاچی اما تحت گذاشته پشت تاخت و تاز کردن به هارمونی آوازی برای یوروویژن قرار دادن دوم (دوباره!) با وجود بدیهی است که فراموش کردن کلمات در یک نقطه.

این گروه در ادامه قابل توجهی به موفقیت در سراسر جهان و تمام شد ارائه OBEs در سال 2004 (هر چند منجر گیتاریست Hank Marvin خود را کاهش یافته است). آنها بازی خود را در تور خداحافظی در سال 2009. “هر کس فکر می کند فریاد اختراع شد با Beatlemania” این گروه گفت: تلگراف اخیرا “اما صخره به حال خود شیدایی.”

1976: برادری انسان, ‘صرفه جویی در بوسه های تو برای من”

پس از برنده یوروویژن های ABBA-esque ذخیره بوسه های تو برای من تبدیل به بزرگترین فروش یوروویژن برنده به تاریخ باعث یک سری از تورهای بین المللی اما اخوان المسلمین بازدید خشک تا پایان این دهه است. آنها باید پیوست به صورت پراکنده پس از تقسیم در سال 1984.
سایه با کلیف ریچارد در مرکز


اعتبار: Redferns

1977: Lynsey de Paul & Mike موران ‘Rock Bottom’

بریتانیا در آمد دوم (دوباره!) با این جلف honky-ٹونک دونفری, هر چند پس از چند پیگیری تک آهنگ جفت راه جداگانه خود را رفت. پس از آن مورن شد تهیه کننده longrunning موسیقی کودکان نشان می دهد تلویزیون دریافت آن هم در حالی که ده پل (پس از چند پاپ منتشر شده) نقل مکان کرد و به موسیقی کلاسیک انتشار آلبوم از باخ و هندل. در سال 1982 او ستاره دار با, Ian McKellen, Joanna Lumley و هلن میرن در پایان غرب panto تولید سیندرلا.

ده پل نیز ساخته شده است یک پلیس تایید دفاع از خود تصویری به عنوان خوب! مجله کارکنان کاریکاتوریست و یک بار منتشر مفهوم آلبوم از کودکان آهنگ های پاپ درباره تونل کانال. او در اکتبر 2014 ،

1978: Co-Co, ‘بد روز’

در پایان در محل 11th, Co-Co تقسیم به زودی بعد از یوروویژن تحقیر داشتن تنها یک آلبوم منتشر شد. اما اهمیت واقعی است به عنوان مقدمه: اعضای گروه Cheryl Baker خواهد بود فقط سه سال بعد با گروه جدید Bucks, صدای فش فش, و برنده شدن در این رقابت است.

1979: سیاه و سفید توری, ‘Mary Ann’

تازگی چهارتایی سیاه و سفید توری ساخته شده اند ممکن است تاثیر کمی در یوروویژن (هفتم قرار دادن) اما آنها را در رسیدن به بی مرگی بد نامی پنج سال بعد زمانی که آنها منتشر hellishly جاذب earworm Agadoo (هنگامی که منادی با مجله Q به عنوان بدترین آهنگ از همه زمان ها با توجه به یک پنل تخصصی موسیقی نویسندگان). یکی دیگر از مشکوک حرفه ای برجسته آمد و در سال 2003 زمانی که اعضای گروه کالین Gibb قرار X-rated به سیاه و سفید توری آلبوم ابی به نام (منتشر شده در تنریف). در سال 2016 او پیوست با خواننده گوردون شاه برای چه بود در صورتحساب یا لیست به عنوان گروه 40th anniversary تور.

1980: Prima Donna, ‘عشق به اندازه کافی برای دو’

Prima Donna شد بخشی از یک درهم یوروویژن سلسله: یک خواننده دنی فین بود که قبلا در جدید جویندگان ما 1972 ورود در حالی که همکار band-عضو لانس استون بود برادر از دیگران Fizz خواننده و آینده 1981 برنده جی استون. پریما دونا Sally Ann Triplett و در عین حال می خواهد بازگشت به یوروویژن دو سال پس از آن به عنوان یکی از نیمی از UK ورود باردو.

قادر به نگه داشتن با هم چنین قدرتمند nexus از Europop استعداد گروه شعله سوخته تنها به طور خلاصه ما 1980 امید به حال منحل شده قبل از سال بود.


1981: دلار, صدای فش فش, ‘ساخت تا ذهن خود را’

بدنام خود را برای دامن-پاره روال رقص, Bucks, Fizz نه تنها تبحر به پیروزی در یوروویژن اما همچنین در ادامه به فروش 15 میلیون رکورد در سراسر جهان بیشتر بریتانیا شماره یک بازدید از جمله زمین را باور و دوربین من هرگز نهفته است.

اما در سال 1984 فاجعه رخ داد: یک اتوبوس تصادف شکست ستون فقرات از اعضای گروه Cheryl Baker و فرستاده همکار خواننده مایک نولان به سه روز کما باعث صدمات که از آن او هرگز به طور کامل بهبود یافتند. خلاق تفاوت منجر به یک نبرد قانونی بیش از حقوق به نام گروه در اواخر دهه نود و اوایل Noughties در چه تلگراف بعدا به نام “یکی از messiest شکستن یو پی اس در تاریخ موسیقی”.

رفتن توسط Fizz بیکر نولان و استون را با هم در سال 2009 و سوار بر بریتانیا گسترده ای تور. در سال 2019 به طور کلی انتخابات استون به طور خلاصه تبدیل به یک سیاستمدار هنگامی که او ایستاده بود برای Nigel Farage را Brexit در Kensington, اما دریافت, کمتر از 1 درصد از آرا. سوم آلبوم Smoke & Mirrors منتشر شد در ماه مارس رسیدن 29 در نمودار.

1982: باردو ‘یک قدم بیشتر’

Crackerjack مجری سابق Prima Donna عضو Sally Ann Triplett تنها به مکان هفتم با این دونفری پیوست, خود واقعی, زندگی, شریک عاشقانه, Stephen فیشر. فیشر در ادامه به کار به عنوان یک کیبورد با پسر جورج و باب گلداف در حالی که Triplett پیدا کرده است موفقیت در برادوی موزیکال و در مرحله پایان غرب.

1983: رویاهای شیرین “من هرگز دست دادن’

این در حال حاضر فراموش شده نوجوان پاپ گروه سه نفره به پایان رسید و در مکان ششم. هنگامی که خود را پیگیری تنها موفق به نمودار گروه تقسیم فقط چند ماه پس از یوروویژن. خیلی پسر بابی McVay شد رادیویی محلی مجری قبل از پیوستن به دیگران Fizz در 2015, مراسم تور, در حالی که شخص خیال کری گرانت شد یک مربی آواز بازگشت به یوروویژن در سال 2014 به سر انگلستان متخصص داوران.


1984: دختر خوشگل و عبادت, ‘عشق بازی’

فقیر رفتار از طرفداران فوتبال در سال 1983 لوکزامبورگ مطابقت بدان معنی است که این سه نفر بودند با استقبال بوس به عنوان آنها در زمان مرحله در لوکزامبورگ برای یوروویژن سال 1984. خود را سوپریمز-like love song پایان رسید و در مکان هفتم و گروه تقسیم به زودی پس از آن, هر چند “بل” (نام واقعی: کیت Rolfe) خواهد بازگشت به یوروویژن در سال 1991 به عنوان یک پشتوانه برای خواننده بریتانیا سامانتا Janus. Rolfe نیز ثبت ناموفق تازگی تنها با شکست در المپیک, اسکی باز ادی “عقاب” ادواردز.

1985: Vikki, ‘عشق است…’

ویکتوریا واتسون ما بود زن اول یوروویژن ورود به انجام خود گذراند آهنگ. او تصنیف تنها آمد و در جایگاه چهارم اما واتسون از او استفاده می شود اثیری خواننده به اثر بزرگ پس از تغییر نام در حال حرکت به لس آنجلس و باورنکردنی خودش را به عنوان یک سلتیک-تحت تاثیر محیط خواننده عامیانه.

او تا این حد از تاثیر بر جهان پاپ قرار دادن یک رشته از آنلاین-تنها نسخه های قبل از 2015 آلبوم باز گشت. اما او یک نام بزرگ در هالیوود صدا-طراحی: او جوی بیصدای خواننده استفاده شده است در بیش از 70 فیلم تریلر از جمله هابیت: نبرد از پنج ارتش و 2016 دن براون اقتباس دوزخ.

او در حال حاضر انجام می دهد تحت نام Aeone (تلفظ “ay-خود”). با توجه به وب سایت جدید نام به معنی “بی پایان دوره از زمان است که اساسا زن احساس و بدون فکر کردن”.

1986: Ryder, ‘دونده در شب’

پاپ sextet رایدر (led توسط خواننده مینارد Williams) ساخته شد ایجاد شده صرفا برای شرکت در یوروویژن. در نتیجه یک فاجعه بود: خود آهنگ تنها قرار می گیرد هفتم در رقابت و حتی خراش به بالا 75 در UK singles chart و آن را بدترین تجاری با صدای تلپ افتادن از هرگونه یوروویژن ورود. در سال 1987 ویلیامز خواند لحن تم برای سی طنزهای کامیونداران نیز بهتر است فراموش شده و پس از ظاهر در سال 1996 قسمت از ضربان قلب او به ظاهر بازنشسته از شوهای برای خوب است.

1987: Rikki, ‘فقط نور’

مانند “معصوم” و “اما” پس از mononymous اسکاتلندی خواننده Rikki به نظر می رسد انتخاب نام او و با نظر به آینده گمنامی: این بسیار یک پاپ, نام تجاری جدید تعریف به عنوان یک Eurovictim حفاظت از برنامه کمک به شکست کسانی که به پنهان کردن خود را به شرم.

متولد ریچارد پیبلس او وارد درب یوروویژن داشتن قبلا نوشته شده چند آهنگ برای میانه-of-the-road پاپ باند به نام وسط جاده. Rikki به پایان رسید در محل 13th, و هرگز آن را به انگلستان بالای 75 نمودار. پس از یک botched 1987 اولین آلبوم او اجتناب موردتوجه نوشتن آهنگ برای باشگاه هنرمندان.

هنگامی که آینه دنبال کرده و او را برای یک سال 1996 او به یاد می آورد چگونه به شدت او صدمه دیده اند یوروویژن. “گریه کردم” او گفت:. “من فکر کردم من تا به حال کشورم را در مقابل تمام کسانی که میلیون ها نفر از بینندگان. من هرگز دوباره آن را انجام دهد.”
کی فیتزجرالد از گران (r) است که از سال 1988 ورود اسکات فیتزجرالد


اعتبار: PA

1988: اسکات فیتزجرالد, ‘Go’

به کاربرده تصنیف رفتن بود و در عین حال یکی دیگر از مکان دوم near-miss برای انگلستان است. نوشته شده توسط بروس فورسیت دختر جولی که پیوست اسکاتلندی خواننده فیتزجرالد روی صحنه یوروویژن در دوبلین. فیتزجرالد مطرح شد در گلاسکو آپارتمان که در کودکی او دوست یک دختر به نام ماری Lawrie – که برای تبدیل شدن به سال 1969 برنده یوروویژن لولو. خود پاپ حرفه ای متوقف شده پس از مدال نقره خود را 19 سال بعد اما پسر او کی فیتزجرالد کرده است, شانس بهتر است – او یک عضو موسس Noughties boy band گران.

1989: گزارش زنده, ‘چرا من همیشه آن اشتباه است؟’

برای یوروویژن رای دهندگان زنده گزارش به وضوح چیزی رو درست دریافت کامل ترین 12-نقطه نمرات از قضات است. متاسفانه, آن را به اندازه کافی برای برنده شدن: بریتانیا آمد دوم (دوباره!) به یوگسلاوی. گروه خواننده ری Caruana است که در واقع مالت و بعد از یک دونده در مسابقه به نمایندگی از مالت برای یوروویژن سال 1994.

1990: Emma ‘Give a Little Love بازگشت به جهان’

فقط در 15 سال, Emma Booth باقی مانده بریتانیا جوانترین یوروویژن شرکت کننده. آهنگ ششم به پایان رسید و شکست را به UK top 40 اما در آنچه که در حال حاضر جریمه انگلیسی, سنت او را دنبال کنید تا تنها موفق به نمودار.

با توجه به اخبار محلی سایت ولز آنلاین به عنوان سال 2004 غرفه بود از ساختن یک زندگی آواز در کشتی های کروز. او دیگر پس از یوروویژن کار درگیر تور با خندیدن برادران و حمایت از کیت هریس و الیور اردک.

1991: سامانتا Janus, ‘پیام خود را به قلب’

پس از قرار دادن 10 در یوروویژن برایتون-متولد سامانتا ترک جهان پاپ به صورت حرفه ای در بازیگری بازی های شنی در پایان غرب احیای گریس. او بهترین شناخته شده است اما برای بازی یخی رونی میچل در EastEnders از 2007-2017.
مایکل توپ به تازگی در زمان سروان تام مور به بالای نمودار انگلستان


اعتبار: PA

1992: Michael توپ, ‘یک گام از زمان’

در حال حاضر موفق West End موسیقی و نوازنده توپ در زمان انگلستان به مقام دوم (دوباره!) در یوروویژن قبل از میزبانی خود ITV موسیقی نمایش و انتشار یک رشته از طلا-فروش آلبوم. او هنوز هم انجام می دهد به طور منظم, و ارائه یک نمایش در BBC Radio 2. در سال 2015 او موفق به دریافت یک ابع برای ارائه خدمات به تئاتر موسیقی.

در ماه مارس سال گذشته توپ منتشر شد آلبوم آمدن به خانه به شما که شد اولین شماره یک آلبوم به عنوان یک هنرمند انفرادی در تقریبا سه دهه است. همان سال او انجام شده در یک حفره یا سوراخ تولید Les Misérables با زمان همکار الفی بانک مرکزی انگلیس در حالی که غرب پایان تولید منتقل تئاتر. به تازگی خود را بیمه خدمات درمانی-مالی جلد you’ll Never Walk Alone با سروان تام مور در صدر نمودار در طول coronavirus بیماری همه گیر.

1993: سونیا, ‘بهتر Devil You Know’

لیورپول خواننده سونیا Evans آمد دوم (دوباره!) در یوروویژن با این rock ‘n’ roll تعداد در حال حاضر با داشتن متصلب تا چند UK chart hits (مهمترین 1989 را شما هرگز توقف من دوست داشتنی شما). هنگامی که او را ضبط حرفه ای آمار پست-یوروویژن رکود او به لندن, مرحله, خلاصه بازی شنی در گریس (قبل از توزیع بیش از این نقش برای ما 1991 ورود سامانتا Janus).

پس از آن او تضعیف به واقعیت تلویزیون (ITV تولد در ایالات متحده آمریکا یک سال 2003 خودرو برای has-been ستاره موسیقی پاپ) و منطقه ای panto. اما در سال 2012 او تا به حال یک بازگشت به یک مرحله انجام در لندن O2 Arena برای ضربه کارخانه کنسرت زنده در کنار کایلی مینوگ. او امضا قرارداد ضبط با انرژی سوابق در سال 2019 و منتشر شد تنها یک شب است که هرگز پایان آن سال.

1994: Frances Ruffelle ” ما رایگان خواهد بود (تنها سمفونی)’

پس از قرار دادن 10 در سال 1994 با ما خواهد بود رایگان Ruffelle به دنبال چند دیگر Eurovisionistas به تئاتر موسیقی. او با موفقیت در پایان غرب ظاهر می شود در ترور Nunn تونی برنده جایزه RSC Les Miserables و بازی در نقش عنوان در پیاف. در سال 2017, او ستاره دار در موسیقی این حزب در اندرو لوید وبر, West End محل دیگر کاخ.


1995: عشق شهرستان شیار, ‘Love شهرستان شیار’

بریتانیا اولین تاخت و تاز کردن به یوروویژن هیپ هاپ درباره عدد هفت در نمودار اما تنها قرار دهم در این مسابقه. گروه رپ استفان “Beanz” Rudden است پس از کار به عنوان یک jobbing, تهیه کننده, نوشتن لحن تم برای سال 1998 را فراموش کرده Kelsey Grammer, کمدی واقعی Howard اسپیتز.

در ضمن پل هاردی (که سنگ کر) سعی در افزایش از خاکستر با تغییر علامت تجاری خود را Paul Phoenix و ثبت نام برای رقابت در بی بی سی یک صدای در سال 2016. متاسفانه او حتی نمی آن را از طریق اولیه کور-ریخته دور.

1996: Gina G, ‘Ooh Aah… فقط کمی’

متولد و بزرگ شده در استرالیا, Gina گاردینر را پر رو سبک پاپ لحن نمی رفت پایین و در یوروویژن (قرار دادن و هفتم), اما آن را تبدیل به یک بریتانیا شماره یک. با وجود موفق اولین آلبوم او را ترک صنعت موسیقی پس از یک نبرد قانونی طولانی با تولید کننده. او سعی به باز گشت در سال 2005 در رقابت ناموفق به نمایندگی از بریتانیا در یوروویژن دوباره. او پس از نقل مکان به لس آنجلس به اجرای خود را ضبط شیرین کاری دختر موسیقی.

1997: کاترینا و امواج, ‘دوست دارم درخشش نور’

در سال 1997 کاترینا و امواج بودند دیگر Walking on Sunshine با خود هشتاد اوج یک حافظه دور. اما برنده یوروویژن در سال 1997 به ارمغان آورد آنها را به محل موردتوجه وتماشای عموم به آنها خود بزرگترین فروش در انگلستان تنها به تاریخ. بعد از آن که سال, خواننده, Katrina Leskanich باعث تلخیص rumpus زمانی که او بود عکس بوسیدن کمدین کارولین Aherne در سونی جوایز شام. Leskanich سمت چپ گروه در سال 1998 پیدا کردن کار به عنوان یک رادیو 2 DJ انتشار چندین (non-نمودار) آلبوم های انفرادی و همکاری برای نوشتن یک راهنمای سفر به لندن با حیوان خانگی خود را نوعی سگ پشمالوی باهوش پگی لی.

1998: Imaani ‘که در آن شما’

Imaani آهنگ که در آن شما آمد بسیار محترم دوم به اسرائیل دانا بین المللی است. منتشر شد به عنوان یک واحد آن باقی مانده است در نمودار بریتانیا برای بیش از دو ماه اما Imaani کاهش یافته بود توسط EMI قبل از پیگیری تک.

او همچنان به انجام به طور منظم در کنار موسیقی جاز-funk گروه ناشناس. او اولین آلبوم انفرادی خود ایستاده بلند شد منتشر شده در سال 2014 است اما به نمودار. هیچ انگلستان پس از عمل بیش از حد او یوروویژن نمره 166 باقی می ماند که او را بزرگترین دستاورد حرفه ای را به تاریخ.

1999: گرانبها, ‘دوباره آن را می گویند’

دختر گروه قیمتی تقسیم سال پس از آنها در رقابت یوروویژن داشتن منتشر شد فقط چهار مجرد. آهنگ آنها را به اورشلیم در سال 1999 دوباره آن را می گویند به دست آورد تنها 38 امتیاز.

خود را بهترین و شناخته شده ترین عضو جنی سرما که رفت برای پیوستن به Atomic Kitten در سال 2000. جایگزینی Kerry Katona فراست منتشر شد سه شماره یک تک آهنگ با گروه قبل از آنها تقسیم در سال 2004. او اخیر سوء استفاده کرده اند گنجانده شده است ظاهر می شود در من مشهور… در سال 2005 ارائه سی سه نمایش Snog, ازدواج جلوگیری از ؟ و تبدیل شدن به چهره از طب هومیوپاتی شرکت نلسون. او را به نوبه خود دوباره جایگزین Katona در سال 2012.

در میان دیگر گرانبها اعضای سوفی مکدانل تا به حال مختصری طلسم به عنوان یک مجری در CBBC در حالی که خواننده لوئیس رز رفت و به بازیگری است و به نظر می رسد در حال حرکت تصویر زمینه و لوتر. Kalli کلارک-استرنبرگ در حال حاضر یک جلسه-خواننده در حالی که آنیا Lahiri یک بوت کمپ مربی.
Nicki نمایشی فرانسه در یوروویژن در سال 2000


اعتبار: Pressens Biuld

2000: Nicki فرانسوی, ‘بازی نمی کند که آهنگ دوباره’

فرانسه سنگ بازی نمی کند که آهنگ دوباره به جمعیت در استکهلم در سال 2000. آنها به نظر می رسید به توافق برسند اعطای انگلستان فقط 28 امتیاز.

این روزها فرانسه انجام در غرور حوادث در سراسر جهان است و به نظر می رسد در تئاتر بریتانیا مراحل بیش از حد بازیگران در یائسگی: موسیقی در سال 2007. با وجود نه میاد بالا در یوروویژن او مطلب با اینحال منتشر شده در 2015 نسخه ویژه EP همراه با چهار دیسک گلچین آلبوم یک گام بیشتر است.

2001: لیندسی D ‘رویا را غیر ممکن’

در 16 لیندسی Dracass نمایندگی بریتانیا با آهنگ رویا را غیر ممکن در سال 2001. این آهنگ قرار داده شده 15 و پس از یک تور اروپایی و تنها هدف قرار دادن شماره 32 در نمودار او رفت و برگشت به حال عادی انگلیسی, نوجوان است. او در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان یک مربی آواز.

2002: جسیکا Garlick, ‘بازگشت’

پس از بودن در میان آخرین 10 شرکت کنندگان در پاپ بت سال 2002 ویلز خواننده Garlick نمایندگی انگلستان در تالین. او نمره 111 امتیاز او ساخته شده بالاترین نمره انگلیسی, عمل 2000s و برنده او (مشترک) رتبه سوم. او برجسته در شماره های بعدی یوروویژن تجزیه و تحلیل برنامه ها از جمله زیر سال انگلستان انتخاب یک آهنگ برای اروپا است.

او سوار بر یک حرفه انفرادی خود را در سال 2009 اما هرگز واقعا فرار یوروویژن, انتشار اولین تک روز قبل از نیمه نهایی و دادن او اولین اجرای زنده در یوروویژن پیش نمایش, پارتی, 2009. قابل توجه دیگر حضور شامل شامل هویت در رژه در سی پنل نشان می دهد هرگز ذهن Buzzcocks در سال 2006.

2003: Jemini, ‘گریه کودک’

پس از به دست آوردن شهرت برای آمدن آخرین بار در سال 2003 مسابقه در لتونی به دست آوردن مخوف نمره “nul امتیاز” را برای گریه نوزاد Liverpudlian دو Jemini بودند کاهش یافته است توسط خود ثبت شرکت. جما ابی پس از آن مشغول به کار در یک نمایشگاه اتومبیل در حالی که کریس Cromby یافت استخدام در یک فروشگاه لباس.

که نبود پایان یوروویژن حرفه ای هر چند. جفت شد (به دلایلی) مصاحبه برای 2013 BBC ویژه چگونه برای برنده یوروویژن پیوست و در سال 2014 برای یوروویژن قسمت خاص از سیاه بازی نمایش بی معنی مشهور است.

در سال 2016 ابی محکوم شد از مزایای تقلب. خواننده ادعا کرده بیش از £67,000 در اعتبار مالیاتی به عنوان یک مادر تنها با وجود اینکه ازدواج; مقامات یافت عکس های عروسی خود را در Facebook.
Jemini خود را در بازگشت به لندن پس از یک بد بخت یوروویژن تلاش


اعتبار: David Dyson

2004: James Fox, ‘نگه دارید و به ما عشق’

ویلز خواننده جیمز فاکس به دنبال خود 16-محل پایان با نوشتن و ضبط رسمی 2008 FA Cup song for کاردیف FC. از آن به بعد او تبدیل به یک ثابت در موسیقی تئاتر به تازگی بازی Paul McCartney در پایان غرب و برادوی اجرا می شود از بیتلز موسیقی اجازه دهید آن را. او همچنین پشتیبانی از طیف وسیعی از افراد از جمله تینا ترنر, مرطوب, مرطوب مرطوب و لولو.

2005: Javine Hylton, ‘Touch My Fire’

در یک شوک رای Javine انتخاب شد به نمایندگی از انگلستان بیش از کتی قیمت autotune هجوم ارائه نه فقط هر کسی. او آهنگ را لمس کنید و آتش آمد 22nd (24) در فینال. او ادامه داد: یک حرفه ای به عنوان یک R&B خواننده و شخصیت تلویزیونی ظاهر می شود در ذهن هرگز The Buzzcocks و پوسته. او برنده کانال 4 بازی نشان می دهد این بازی در سال 2006 و دوم در افراد مشهور Come Dine With Me in 2010. او در حال حاضر چهره Javine مجموع تناسب اندام خود ورزش و تناسب اندام نام تجاری.

2006: Daz Sampson, ‘زندگی نوجوان’

یک مرد فقیر Tim Westwood, Daz Sampson نمایندگی انگلستان در یوروویژن پس از انتشار چندین منطقی موفق آهنگ های رقص در انگلستان و اروپا است. خود شرکت نوشته شده ورود به زندگی نوجوان شامل حمایت رقصنده لباس به عنوان مدرسه دختران شناخته شده به عنوان Sampsonites شاید کمی misjudged سن و جنسیت متوسط یوروویژن بیننده و تنها 25 امتیاز به ثمر رساند. آن را ثابت کرد محبوب تر با جمعیت اصلی این نمودار در 8 در UK Top 40.

در سال 2011 Sampson دوباره lauched خود را به عنوان یک هیپنوتیزم گفتن منچستر یونایتد اخبار شب او در نظر گرفته شده به “ترک استودیو ضبط و کمک به ایجاد جهان تبدیل به یک شادتر و یک جای سالم.” یک خوراک توییتر در ارتباط با Daz (که او را به عنوان یک فالگیر, میان چیزهای دیگر) اعلام کرد در ماه مه 2015 که او به زودی خواهد بود “بازگشت به استودیو […] من می خواهم بگویم متاسفم در پیشبرد برای چه می آید. اما من یک خانواده به غذا.” هیچ آهنگ های جدید باید پس از ظهور بنابراین Sampson خانواده هستند و احتمالا هنوز هم peckish.

Sampson همچنین با این نسخهها کار به عنوان یک حرفه ای مدیریت فوتبال و طلایه دار با لینک کلیک کنید برای اسکاتلند قهرمانی کنار ایران ایر و Stockport شهرستان در انگلستان لیگ ملی شمال.


2007: Scooch, ‘پرواز پرچم (برای شما)’

آن را ممکن است تعجب بینندگان Scooch این شرکت هواپیمایی با مضمون یوروویژن ظاهر به یاد داشت که این گروه برای اولین بار تلویزیون های عملکرد. در واقع در سال 1999 آنها برنده این فرصت را به یک واحد منتشر شده و پس از ضرب و شتم یک گروه رقیب در یک رقابت در برنامه تلویزیونی زنده و لگد زدن.

با وجود مخلوط احساسات اطراف Scooch ورود (Charlotte Church توصیف به عنوان “مطلق s – – -” و کرون خواننده پاندورا متهم پرواز پرچم plagiarism) عمل شد و برای اولین بار در پنج سال برای دریافت “douze امتیاز” برای انگلستان برنده حداکثر نمره از مالت.

متاسفانه هیچ یک از این گروه در حال حاضر کار برای یک شرکت هواپیمایی. ناتالی قدرت و دیوید Ducasse هر دو آواز مربیان در هنرهای نمایشی مدارس در حالی که کارولین بارنز و اهل اسپنسر شروع یک رابطه پست-یوروویژن شد و یکی از طولانی ترین مدت, ارتباط جنسی, در سری 4 کانال 4 بازی نشان می دهد سفر مربی در سال 2010.

2008: اندی ابراهیم ‘حتی اگر’

X-Factor runner-up اندی ابراهیم عملکرد حتی اگر آمد مشترک گذشته در بلگراد در سال 2008. اما او همچنان در بریتانیا مرحله تور نشان می دهد یک شب با اندی ابراهیم برای دو سال پس از این مسابقه. اخیرا او هر دو یهودا و جان باپتیست در یک تور احیای موسیقی Godspell در کنار جانشین او در یوروویژن, Jade Ewen.

2009: Jade Ewen ‘آن زمان من’

اندرو لوید وبر led انگلستان انتخاب برنامه که رای دادند Jade Ewen به عنوان 2009 UK ورود و نواختن پیانو در کنار او در این آهنگ ، Ewen قرار می گیرد پنجم در پایان به دست آوردن امتیاز از 31 کشور جهان است.

مانند سال 1999 شرکت کننده جنی فراست او در ادامه به پیوستن به یک سه قطعه گروه دختر که نسبتا ثابت چرخش اعضا: Sugababes. در سال 2013 او بود که اولین بار, افراد مشهور, حذف شود, در بی بی سی نشان می دهد بازی چلپ چلوپ!.

2010: جاش Dubovie “که برای تلفن های موبایل خوب به من’

جاش Dubovie سوم UK ورود به محل گذشته در 10 سال خود آهنگ است که برای تلفن های موبایل خوب به من برد تنها 10 امتیاز.

او پس از تغییر نام مرحله به جاش جیمز به عنوان جستجوهای از جمله Dubovie تنها بازگشت نتایج جستجو مربوط به یوروویژن, جلوگیری از او را از جعل یک اعتبار جدید. او اولین سولو تک منتشر شد در سال 2013 اوج در شماره 179.

2011: آبی, ‘من می توانم’

ده سال پس از boyband تشکیل رنگ آبی مشخص شده خود را بازگشت به پرمخاطب با اجرای آهنگ من می توانم. این آهنگ قرار داده شده در 10 گروه شکایت آنها قربانیان سیاسی رای گیری.

خود را محدود شرکت Blueworld سقوط در سال 2013 و پس از آن هر عضو از آبی خود را ورشکسته اعلام کرده است. آبی را بیرون آورده و دو آلبوم جدید, اما شما می خواهم برای روشن داشتن متوجه شده است. پس از جدید ترین 2015 رنگ به فروش می رسد کمتر از 4000 نسخه در هفته اول خود را در فروش, آبی, کاهش یافته است, توسط خود کمپانی ضبط.

فقیر آبی. خود را یوروویژن ظاهر شده اند ممکن است مسئول برای خود نسبتا ناموفق مراسم اما به همان اندازه مقصر ممکن است این واقعیت است که آن است که دیگر اوایل 2000s و فقط مانند Napster و نوکیا 3310s آنها نوع به حال روز خود را.
Engelbert Humperdinck پرواز پرچم بریتانیا در سال 2012


اعتبار: PA

2012: Engelbert Humperdinck, ‘Love Will Set You Free’

سنتی اواز خوان Engelbert Humperdinck قرار داده بود به جلو به نمایندگی از انگلستان از طریق داخلی انتخاب شده است. انجام بدون پولک دوزی روی لباس و بدون پشتوانه رقصنده در او قرار داده شده دوم گذشته با 12 امتیاز.

در حال حاضر او در دهه هفتاد Humperdinck همچنان ادامه دارد و به, تور, اما Love Will Set You Free ندرت باعث می شود ظاهر در مجموعه خود را-لیست.

2013: Bonnie Tyler, ‘Believe In Me’

تایلر ممکن است گذشته او در دهه هشتاد اوج (وقتی که او تا به حال یک رشته از آمار ballads مانند Total Eclipse of the Heart) اما او هنوز موفق به کسب ستایش دیگران از منتقدان برای او یوروویژن واحد. تایلر اولین انگلستان شرکت کننده برای دریافت مسابقه آواز یوروویژن رادیو جوایز برای بهترین آهنگ و بهترین خواننده.

که تغییر نکرده این واقعیت است که عملکرد خود را از باور من آمد و یک پست 19. بر خلاف برخی از نوشته های قبلی خود عملکرد ضعیف در یوروویژن تکرار شد در بازار انگلستان تنها رسیدن به اوج نمودار موقعیت 93.

با اینحال او در ادامه به ثبت و انجام به عنوان اگر آن را هرگز اتفاق افتاده است. سال گذشته او منتشر شده او 17th, استودیو, آلبوم, بین زمین و ستاره ها و سوار بر یک live tour.

2014: مولی دیلایت-Downes, ‘کودکان جهان’

کودکان جهان مولی خود گذراند تصنیف طراحی شده برای “شکستن مرزهای سیاسی” به نظر می رسید ظریف تلاش از انگلستان داخلی کمیته انتخاب به واقع تاثیر و قبل از نهایی بریتانیا شد و در میان مورد علاقه های شما را به نفع خود. این بود که نمی شود با این حال با دیلایت-Downes برنده تنها 40 امتیاز در شب.

او حرفه موسیقی نیست پیشرفت یک مقدار زیادی از آن پس تنها به ذکر انتشار بودن ظاهر مهمان در 2015 آهنگ با DJ Zwette.

2015: الکترو مخملی, ‘هنوز هم در عشق با شما

این دوست داشتنی (و ناعادلانه تمسخر) الکترو-نوسان اواز یا موسیقی دو نفری متشکل X Factor و صدای رد بیانکا نیکلاس و الکس Larke های Mick Jagger بخشی از یک سنگ نورد ادای احترام کنند. افسوس که پس از قرار دادن 24th در یوروویژن در نظر دارد برای اولین LP کنار گذاشته بودند با توجه به نیکلاس سلامت فقیر. نیکلاس که دچار فیبروز کیستیک تبدیل به یک برجسته به صورت عمومی برای افراد مبتلا به بیماری و در ماه دسامبر سال 2016 او منتشر شد یک نسخه از خودتان a Merry Little Christmas. در ماه فوریه سال 2017 Larke منتشر شد اولین بازی خود را, تک, تک, درخشش.
بریتانیا 2015 ارائه الکترو مخملی بودند به طور گسترده ای به تمسخر در خانه


اعتبار: Kerstin Joensson/AP

2016: جو و جیک “شما تنها نیستید’

نور-سنگ اواز یا موسیقی دو نفری جو Woolford و جیک Shakeshaft (از Ruthin و استوک-آن-ترنت بود) هنوز هم با هم و هنوز هم gigging در سالن. در اکتبر سال 2016 گروه بازی خیریه جمع آوری کمک های فرفره در Ruthin کشاورزان حراج به جمع آوری پول برای یک دختر محلی را درمان پزشکی. که همان ماه آنها توییتی که از آنها ضبط شد “بسیاری از آهنگ” اما تنها یک پیگیری به خود یوروویژن واحد منتشر شده است: 2017 زبان گره خورده است که موفق به نمودار.

2017: لوسی جونز “شما تنها نیستید’

27-year-old X-Factor شرکت کننده بود امثال’ پنجم-مورد علاقه را به نفع خود 2017 مسابقه آواز یوروویژن اما خواننده به پایان رسید در محل 15 سرزنش Brexit برای او ناامید کننده نتیجه است. پس از نشان دادن جونز تبدیل شده و توجه او به موسیقی ظاهر می شود به عنوان هالی در انگلستان تور عروسی خواننده و reprising نقش خود را به عنوان Elle جنگل در نه ماه اجرا از نظر قانونی ورزش. سال گذشته او ریخته شد و در نهایت موسیقی پیشخدمت و پس از یک وقفه به دلیل بازگشت به نقش زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس بسته تئاتر.

2018: SuRie, ‘طوفان’

SuRie متولد سوزانا ماری چوب پنبه به پایان رسید 24th در سال 2018 مسابقه آواز یوروویژن. در سال 2015 به او ارائه شده و خواننده پشتوانه برای بلژیک در یوروویژن ورود و در سال 2017 او مدیر موسیقی برای یکی دیگر از بلژیک شرکت کننده.

خود عملکرد قابل توجه برای آن وقفه. SuRie پرتاب شد زمانی که یک معترضان با هجوم به مرحله میکروفون گرفت و فریاد زد: “مدرن نازی ها از انگلستان, رسانه ها, ما خواهان آزادی جنگ است نه صلح.”

پس از در نظر گرفتن بخشی در مسابقه یوروویژن شرکت پنبه تشخیص داده شده است با اختلال استرس پس از سانحه. اخیر خود تنها مصرف آن را بیش از, موفق به نمودار در انگلستان است.

2019 مایکل برنج ‘بزرگتر از ما’

مایکل برنج به پایان رسید مرده در 2019 مسابقه آواز یوروویژن, انگلستان چهارم پایین قرار می گیرد به پایان برسد. برنج را قبلا برنده بی بی سی یک مسابقه آواز همه با هم در حال حاضر و به نظر می رسد در 11th سری از فاکتور X در سال 2014.

پس یوروویژن برنج منتشر شد و تنها کسی است که موفق به نمودار و انجام شده در سالن های کوچک در سراسر انگلستان است. در ساخت این سقط نشان می دهد او به نظر می رسد در تعدادی از ایستگاه های رادیویی محلی برای اظهار نظر در مورد جیمز نیومن UK ورود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>