بریتانیا مسیر به شهروندی برای هنگ Kongers ‘نقض قوانین بین المللی’ چین ادعا می کند

بریتانیا ارائه اجازه می دهد تا هنگ کنگ از ساکنان به ادعای تابعیت بریتانیا است “نقض قوانین بین المللی” و تداخل با چین در امور داخلی چین سفارت خود در لندن گفته است.

Priti Patel, دبیر خانه گفت: در بیانیه ای نوشته شده در یکشنبه که مردم در هنگ کنگ با انگلیسی, ملی در خارج از کشور ویزا قادر خواهید بود به درخواست برای شهروندی با شروع از ژانویه 2021.

این سفارت چین گفت: در بیانیه ای که در وب سایت آن است که پکن به شدت واکنش نشان خواهد داد و افزود که بریتانیا باید “بلافاصله تصحیح اشتباهات خود”.

“انگلستان در حال حاضر در مجموع بی توجهی از مخالفت های شدید و مکرر به نمایندگی از طرف چینی ارائه شده در یک مسیر برای BNO دارندگان گذرنامه به حق اقامت و درخواست برای شهروندی در انگلستان” سفارت سخنگوی گفت.

“این به طور جدی می رود در برابر خود وعده دخالت چین در امور داخلی و نقض قوانین بین المللی و هنجارهای اساسی حاکم بر روابط بین المللی. طرف چینی ابراز نگرانی و مخالفت های شدید و قطعا موثر اقدامات ضد.

ادامه مطلب: چگونه ممکن است چین در واکنش به انگلستان موضع سخت در Huawei و هنگ کنگ?

“هنگ کنگ بوده است منطقه ویژه اداری چین از چین از سر ورزش از حاکمیت. هنگ کنگ امور صرفا چین در امور داخلی و بروک هیچ دخالت خارجی در هر شکل.

“طرف چینی خواستار بریتانیا سمت به رسمیت شناختن این واقعیت است که هنگ کنگ بخشی از کشور چین حق دارند و هدف درک امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ SAR بلافاصله تصحیح اشتباهات خود و جلوگیری از تداخل در هنگ کنگ امور که چین در امور داخلی, در هر صورت. چنین دخالت خواهد شد و شوت خود را در پا.

تحت UK, طرح, جزییات منتشر شده در سه شنبه تا سه میلیون دلار هنگ Kongers که دارند و یا واجد شرایط برای BNO گذرنامه خواهد بود قادر به گریز مشاغل و مهارت و درآمد آزمون است که دیگر مهاجران روبرو خواهد شد از ژانویه 1 2021 امن و پنج سال انگلیسی, ویزا.

روز چهارشنبه وزیر امور خارجه Dominic Raab گفت: “اعلام امروز نشان می دهد بریتانیا نگه داشتن آن کلمه: ما نمی خواهد دنبال راه های دیگر در هنگ کنگ و ما نمی خواهد اردک تاریخی ما مسئولیت به خود مردم است.”

بریتانیا خود را به حالت تعلیق معاهده استرداد با هنگ کنگ روز دوشنبه و نیکاراگوئه در این مستعمره سابق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im