بریتیش ایرویز ‘به تعلیق دهها هزار نفر از کارکنان

بریتیش ایرویز را به حالت تعلیق درآورد 36,000 کارگران به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس زمینه بسیاری از پروازهای آن است که انتظار برای اعلام کند.

این شرکت هواپیمایی شده است مذاکره با متحد اتحادیه برای بیش از یک هفته در میان, سفر, محدودیت, مختلف گزارش شده است.

یک توافق که هنوز به طور کامل امضا را ببینید تا به 80pc از مهندسین دفتر کابین خدمه و کارکنان زمین furloughed. هیچ کارکنان انتظار می رود که برکنار می شود.

بریتیش ایرویز متوقف شد و تمام پرواز از گاتویک فرودگاه در چهارشنبه شدن آخرین حامل برای جلوگیری خدمت انگلستان دوم-شلوغ ترین فرودگاه به علت سقوط در تقاضا.

آن است که دیگر پرواز از لندن به فرودگاه شهر.

Furloughed بریتیش ایرویز کارکنان را دریافت خواهد کرد دولت صندوق امداد از 80pc از حقوق خود را در پوش حداکثر £2,500 یک ماه. متحد تا به حال گزارش شده است هل دادن به کارکنان پرداخت می شود بیشتر است.

آن خلبانان در حال انتظار برای گرفتن یک 50pc قطع پرداخت بیش از دو ماه است.

صنعت هواپیمایی پرتاب شده به آشفتگی پس از رزرو را به توقف آمد و coronavirus بازپرداخت خوردن به ذخایر نقدی.

حمل و نقل بین المللی انجمن پیش بینی کرد که شرکت های هواپیمایی را دچار ضرر و زیان از $40bn (£32.3 میلیارد دلار).

ویرجین آتلانتیک به حالت تعلیق در تعدادی از مشاغل به مدت دو ماه و خدمه در Easyjet است که ریشه تمام پروازهای قرار داده شده اند در انتظار برای سه ماه.

سر ریچارد برانسون ویرجین آتلانتیک است که به دنبال یک کمک مالی از دولت به ارزش صدها میلیون پوند است. آن است که به دنبال وام های تجاری و تضمین آن را به عنوان جنگ و بحران است.

عمده شرکت های هواپیمایی را مورد انتقاد قرار گرفته است برای خودداری از بازپرداخت نقدی از مشتریان که پروازهای خود را لغو آنجا که از virus.

Easyjet حذف گزینه در وب سایت خود را برای دریافت بازپرداخت. ویرجین آتلانتیک Easyjet و بریتیش ایرویز دولت است که مشتریان باید از تماس با شرکت برای دریافت بازپرداخت با این حال بسیاری از مشتریان شکایت کرده اند از مدت زمان طولانی انتظار و تاخیر برای دریافت پول تا 90 روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de