عاطفی Johannah Leedham-وارنر با برچسب دولت بسکتبال در انگلستان یک “قتلگاه” را به عنوان زنان تیم امید از راهیابی به بازی های المپیک 2020 دچار اولیه با شکست چین است.

بریتانیا به دنبال واجد شرایط آشکار برای بازی های المپیک برای اولین بار پس از بازی به عنوان میزبان در سال 2012 یکی از چهار تیم رقابت در زنان مرحله مقدماتی مسابقات در بلگراد.

باز کردن مبارزات انتخاباتی خود را در برابر چین و سنگین مورد علاقه و جهان هیچ 8 طرف انگلیسی تیم به خود یک فرصت عالی را منجر 46-43 در نیمی از زمان, اما چین استفاده می شود خود را سریع تر انتقال به کنترل در سه ماهه سوم بود و اجازه نمی دهد در نهایت برنده 86-76.

سه چهار تیم پیشبرد به توکیو اضافه کردن اضافی اهمیت به بازی روز شنبه برابر کره جنوبی که رتبه یک مکان و زیر بریتانیا قبل از روز یکشنبه لیگ قهرمانان اروپا اسپانیا.

و Leedham-وارنر که در المپیک 2012 لندن و تجربه کرده است و مشکلات عملکرد در “حداقل بودجه” انگلستان پس از ورزش قطع حمایت در پی خانه بازی ها موفق به پنهان کردن احساسات خود را به عنوان او لحظه ای خراب شد اشک در کنفرانس مطبوعاتی.

“من می دانم که من صحبت می کنند برای کل گروه ما فقط می خواهید برای الهام بخشیدن به همه. بسکتبال یک قتلگاه در انگلستان است. من متاسفم…” او گفت: قبل از ادامه: “این گروه اگر ما فقط می توانید این بلیط به توکیو, هیچ کس نمی خواهد می دانم که چقدر این واقعا به معنی. آن را فقط مانند یک سوار. من می دانم که در آن ما آمده ایم از آنچه که ما رفته ایم و این بلیط فقط همه چیز.

“اگر ما فقط می تواند الهام بخش نسل بعدی و در کل مردم برای دریافت بر روی این ورزش است که همه ما دوست دارم خیلی زیاد خواهد بود که این جایزه را در خود دارد. بدیهی است که همراه با بلیط به توکیو است.”

Temi Fagbenle بالا به ثمر رساند برای بریتانیا با 26 امتیاز اما 32 ساله Leedham-وارنر که 19 اضافه شده بود و در حال حاضر در حال حرکت به تمرکز بر روی مهم کره برخورد.

“این دشوار از دست دادن” او گفت:. “اما چین واقعا یک تیم خوب است و آنها آن را تشدید نیمه دوم که ما می دانستیم که قرار بود به اتفاق می افتد. در حال حاضر ما فقط فکر کردن در مورد آینده بازی ها, بازی کره جنوبی و پس از آن در کشور اسپانیا است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de