کودکان انگلیسی در میان حداقل به احتمال زیاد به خوردن وعده های غذایی خانواده ها را مطالعه می یابد

کودکان انگلیسی در میان به احتمال زیاد حداقل در اروپا به خوردن وعده های غذایی روزانه خود را با خانواده یک مطالعه بین المللی پیدا کرده است.

محققان خواسته بیش از 227,400 دانش آموزان در سراسر 45 کشور جهان در اروپا و کانادا برای پر کردن یک پرسشنامه در مورد سلامت خود و عادات و روابط اجتماعی و سلامت روانی.

تجزیه و تحلیل نتایج نشان داد که فقط 40 درصد از کودکان 11 ساله در انگلستان و اسکاتلند و ولز نشستن حداقل یک بار در روز برای یک وعده غذایی خانواده.

اسلواکی (39 درصد) و لهستان (33%) و جمهوری چک (31 درصد) تنها کشورهایی که تا به حال کمتر شيوع.

این در مقایسه با جمهوری آذربایجان و قزاقستان است که رتبه بالاترین با به طور متوسط از 80 درصد از خوردن یک وعده غذایی را با خانواده خود را روزانه است.

این مطالعه نشان داد که شد پسران بیشتر از دختران به مصرف صبحانه در مدرسه روز و خوردن وعده های غذایی خانواده با تفاوت های جنسیتی افزایش نابرابری با سن.

یک سوم از 15 سال دختران در انگلستان خوردن حداقل یک وعده غذای روزانه را با خانواده خود را در مقایسه با 39 درصد از 13 سال دختران است.

پس از سال 2014 شده است وجود دارد کاهش قابل توجهی در صبحانه روزانه مصرف تقریبا در نیمی از کشورهای درگیر در مطالعه انجام شده توسط سازمان جهانی بهداشت دفتر منطقه ای اروپا.

کودکان از خانواده های مرفه بودند بیشتر احتمال دارد به خوردن صبحانه قبل از رفتن به مدرسه در دو سوم از کشورهای مورد مطالعه را در بر داشت.

انگلستان ثبت بزرگترین نابرابری با 29 درصد شکاف بین دختران خوردن صبحانه روزانه بودند که اکثر و حداقل مرفه.

محققان همچنین دریافتند که انگلستان و اسکاتلند و ولز هستند که در صفحه سوم از کشورها برای نوجوانان مست و دچار مشکلات خواب.

در خارج از کشور مورد مطالعه در پنج 15 ساله مست شده بود دو بار یا بیشتر در طول عمر خود و حدود یک در هفت شده بود مست در 30 روز گذشته.

مستی بالاتر بود در میان پسران در همه گروه های سنی به جز در ولز که در آن دختران حال شیوع مستی هر دو در طول عمر خود و در 30 روز گذشته.

دکتر هانس هانری F. Kluge که مدیر منطقه ای برای اروپا گفت: “چگونه ما را به پاسخ این مشکل رو به رشد خواهد اکو برای نسل های. سرمایه گذاری در افراد جوان برای مثال توسط آنها تضمین دسترسی آسان به خدمات بهداشت روانی مناسب برای نیازهای خود را خرید یک سه گانه تقسيم سود: آوردن سلامت اجتماعی و اقتصادی دستاوردهای امروز نوجوانان فردا بزرگسالان و نسل های آینده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de