بریتیش, ژیمناستیک, داعش وحشت زده و شرمنده’ با سوء استفاده مربیگری اتهامات

Jane Allen, مدیر اجرایی, بریتیش, ژیمناستیک گفته او “وحشت زده و شرمنده” در اتهامات گسترده سوء استفاده مربیگری در ورزش است.

ملی حاکم بر بدن این هفته متمایل به فشار برای راه اندازی مستقل کنترل کیفیت-led نقد و بررسی پس از ادعای سوء استفاده عاطفی و جسمی توسط مربیان از کودکان به عنوان جوان به عنوان هفت تمام راه را تا به نخبگان در سطح ژیمناستیک با هدف المپیک ،

چیزهایی که تشدید بیشتر در روز پنج شنبه زمانی که در حال حاضر جهانی برنامه ژیمناستیک, خواهر بکی و Ellie Downie منتشر شده مشترک بیانیه ای جزئیات تجربه خود را از “محیط ترس و روانی سوء استفاده”.

شده اند وجود دارد در حال رشد خواستار آلن مدیر عامل شرکت در دهه گذشته به مرحله در روزهای اخیر – از جمله از المپیک سابق لیزا میسون.

آلن در روز جمعه نوشت: به انگلیسی, ژیمناستیک, اعضای, به رسمیت شناختن این “شجاعت” از کسانی که سخن گفته بود و امیدوار کننده تغییر دهید.

“هر گونه بدرفتاری از ژیمناست های غیر قابل توجیه است,” آلن نوشت. “این بسیار حیاتی است که نگرانی های عمومی ساخته شده که آیا این است که از طریق رسانه ها و یا فرآیندهای ما. من ادای احترام به کسانی که صحبت کردن – شجاعت خود را کمک خواهد کرد درایو تغییر در ژیمناستیک.

“من وحشت زده و شرمنده از داستان من شنیده ام. ما سخت کار کرده اند برای قرار دادن در محل اجباری مثبت مربیگری رفتارهای برنامه و یک تمامیت واحد برای بررسی اتهام سوء استفاده عاطفی و قلدری. در حالی که کسانی که باید حسابرسی شده است و معتبر توسط کارشناسان برجسته در این زمینه اخیرا در ماه مه این سال ما به وضوح نیاز به انجام بیشتر. و به سرعت.”

آلن افزود: “درست است که اطمینان حاصل شود که مستقل چشم به نظر می رسد در این شکایت مطرح شده در این هفته و سیستم های ما در جای خود.

“روشن نظر نتیجه گیری و توصیه ها خواهد بود که کنترل کیفیت را به تنهایی. شما باید تعهد من این است که ژیمناستیک را انجام خواهد داد همه چیز مورد نیاز برای حمایت از نقد و بررسی خواهد شد اما نه به دنبال نفوذ آن را در هر راه.

“این بسیار مهم است و به ما کمک خواهد کرد درک بهتری از موانع گزارش سوء رفتار در ورزش ما و که در آن ما نیاز به ارائه بیشتر راهنمایی به اعضای ما و گسترده تر ژیمناستیک جامعه در چه چیزی قابل قبول است و چه چیزی نیست.

“تجارب ژیمناست های برجسته این هفته را تشریح مسائل اساسی در ژیمناست-مربی ارتباط است. من انتظار نقد و بررسی و توصیه هایی آمده است که از آن به این آدرس و کمک به ارائه وضوح است که کمک می کند تا محافظت از ژیمناست ها در هر سطح.

“ما مصمم به رسیدن به پایین از این مسائل و تغییر ژیمناستیک بهتر است.”

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im