بریتیش, ژیمناستیک, ستاره بکی و Ellie Downie می گویند: “سوء رفتار بود و ریشه دوانده در زندگی روزانه خود

این Downie خواهر را تبدیل به بریتانیا برای اولین بار زمان, ژیمناستیک, ستاره محرمانه آنها قرار گرفته اند به “محیط ترس و روانی سوء استفاده” در این ورزش است و آن را به حال زخم خورده آنها برای زندگی است.

در عمده مداخله در کودک رسوایی ظلم و ستم را فرا گرفته بریتیش, ژیمناستیک بکی و Ellie Downie شرح داده شده که چگونه “توهین آمیز رفتار شد تا ریشه دوانده در زندگی روزمره ما است که آن را به طور کامل normalised”.

این جفت ارز که هر دو برنده مدال در سال گذشته قهرمانی جهان و در دوره به تکرار شاهکار در تابستان آینده را در بازی های المپیک گفت: آنها صحبت شد به دلیل رفاه کودکان به ورزش بود “مهم تر از المپیک مدال”.

بکی گفت: “در بسیاری از موارد در زندگی حرفه ای من من آموزش داده شده است به نقطه تفکیک فیزیکی و تنها در سال های اخیر من درک درستی روانی تاثیر که تا به حال بر من است.”

28 ساله متهم شکسته مچ پا رنج می برد او دو سال پیش در “ناامن” آموزش شیوه او شکایت کرده بود و در مورد مارک بود “ذهنی ضعیف” برای انجام این کار است.

خواهر کوچکتر الی, 20, گفت که او تا به حال شده است وزن-شرمنده برای تقریبا تمام حرفه ای بود و حتی گفته شده است توسط یک متخصص تغذیه “برای ارائه عکس شواهد همه چیز را که وارد دهان من و ارسال روزانه عکس از من در زیر برای اطمینان من دروغ”.

او افزود: “این هرگز پایان دادن به تمرکز بر روی وزن من را ترک کرده است اسکارهای عمیق که هرگز شفا من شک دارم.”

هر دو نیز گفت: آنها مخفی مواد غذایی به این روز “برای ترس از آن را در بر داشت”.

تأمل در تجارب خود را در حال رشد در ورزش خواهران گفت: “ما قطعا نمی دانستم چقدر اشتباه آن بود در آن زمان. آن را گرفته و سال ها و سال ها به درک و آمدن به شرایط با آن است.

“در حالی که دقیق تجارب متفاوت است بدیهی است که ما هر دو را تشخیص محیط ترس و روانی سوء استفاده کسانی که قبل از ما توصیف کرده اند بنابراین شجاعانه.

“برای بیش از حد طولانی سلامت و رفاه از دختران جوان شده است از اهمیت ثانویه به یک مورخ بی رحمانه و – ما می خواهم استدلال می کنند – اغلب بی اثر فرهنگ در ژیمناستیک زنان آموزش.”

هر دو از این گفته شده بود تغییر در این ورزش برای بهتر پس از آنها نگرانی خود را با انگلیسی, ژیمناستیک.

در ضمن ورزشکاران بریتانیا کمیسیون است که به دنبال یک جلسه فوری با انگلیسی, ژیمناستیک, به اطمینان حاصل شود کسانی که کمک به بررسی مستقل به کودک خود ظلم و ستم رسوایی می توانید انجام دهید بدون “ترس از عذاب”.

بدن است که نشان دهنده این کشور ورزشکاران نخبه می خواهد برای کمک به شکل دادن به نقد و بررسی این ضوابط به منظور اطمینان از آن نیز “جامع و عادلانه و واقعا مستقل روند”.

بریتیش, ژیمناستیک, این هفته متمایل به فشار به کمیسیون مستقل کنترل کیفیت-led نقد و بررسی زیر بهمن اتهامات دختران جوان به عنوان هفت شده بود مورد آزار واقع شدند مورد ضرب و شتم و گرسنگی در حالی که در نظر گرفتن بخشی در ورزش از جمله برخی بیش از حد وحشت زده به صحبت کردن به خاطر ترس از قربانی پیش از بازی های المپیک است.

BAC در بیانیه ای گفت: “از بس اذعان اعلام کرد که بررسی مستقل راه اندازی شده است توسط ژیمناستیک به اتهام بدرفتاری از ورزشکاران است.

“ما از آنجا که نوشته شده به انگلیسی, ژیمناستیک و ورزش بریتانیا به تکرار نیاز به یک جامع و عادلانه و واقعا مستقل روند. ورزشکاران باید اعتماد یکپارچگی روند و احساس اعتماد به نفس است که آنها می توانند ارائه شواهد بیشتر و بدون ترس از مجازات.

“به ارائه ورزشکاران لازم است اطمینان ما درخواست کرده اند که ما با ارائه ورودی به هر نظر از مرجع به عنوان یک مسئله فوری.

“در ضمن از بس نوشته است به همه آن عضویت در انگلیسی ژیمناستیک و ادامه خواهد داد به ارائه مستقل محرمانه پشتیبانی و مشاوره برای کسانی که تماس به ما به عنوان یک نتیجه. ما را تشویق ورزشکاران دیگر برای رسیدن به BAC اگر آنها هر گونه نگرانی در اطراف این موضوع است.”

بررسی خواهد شد و رهبری پیشرو ورزشی وکیل مدافع جین Mulcahy کنترل کیفیت که دارای 25 سال سابقه کار در مدنی دادگاه های داوری و دادگاه از جمله در دادگاه داوری برای ورزش است.

او همچنین در ورزش قطعنامه’ پانل داوران و واسطه نشسته در انگلستان و ولز Cricket Board درخواست پنل در حمایت از کودکان موارد ضد فساد شنیدن افسر برای تنیس و درخواست مباشر این هیئت بوکس کنترل.

بریتیش, ژیمناستیک گفت: دیروز با توجه به ضوابط از بررسی و تماس با اطلاعات بیشتر برای کسانی که مایل به شواهد خواهد بود منتشر شده در موعد و همچنین تاکید او هرگز قبلا عمل کرده و برای حاکم بر بدن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de