انگلیسی اسپرینتر بیانکا ویلیامز متهم ملاقات پلیس دهها پس از اینکه زور از ماشین در مقابل سه-ماه-پیر پسر

یکی از بریتانیا برترین دوندگان سرعت بیانکا ویلیامز را متهم به پلیس شهری از دهها پس از او و شریک زندگی خود را, پرتغالی 400m دارنده رکورد ریکاردو دوس سانتوس شد زور از ماشین خود و دستبند به دست در مقابل خود سه پسر ماهه.

این دو ورزشکار که مربی 1992 المپیک مدال طلای iot watcher کریستی بازداشت شده بودند بعد از ظهر روز شنبه در Maida Vale, west London.

کریستی نوشته شده یک ویدیو از این حادثه در رسانه های اجتماعی همراه با این پیام: “نژادپرستانه پلیس نیست فقط در امریکا #BLM. او را متهم به ملاقات از “نژادپرستی نهادینه”.

اسکاتلندیارد در بیانیه ای گفت که افسران آن شده بود “گشت زنی در W9 منطقه در واکنش به افزایش خشونت جوانان مربوط به سلاح” و متوقف شده بود یک ماشین است که تا به حال ساخته شده است در سرعت از افسران سفر در طرف اشتباه از جاده”.

آن اضافه شده است که آن راضی بودند هیچ سوء مسائل.

اما ویلیامز و دوس سانتوس – که در لندن زندگی می کردند از آنجا که او یک کودک بود – رقابت که نسخه ای از وقایع است.

دوس سانتوس گفت: بار است که او احساس می کرد که در ابتدا نا امن برای جلوگیری از زمانی که ماموران او دست تکان داد و سوار “برای یکی دیگر از 20 ثانیه” را با خیال راحت پارک خارج از خانه خود را.

مشاهده این پست در Instagram

زمان برای تغییر و برای اعمال به عواقب داشته باشد. هنوز هم فوق العاده صدمه دیده و متزلزل مصیبت من دیروز. لطفا من قطعه در @TheTimes در من زیستی

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط بیانکا ویلیامز (@biancaawills) در

و ویلیامز که پنجم-سریع ترین زن بریتانیا در تاریخ بیش از 200 متر و علوم ورزشی فارغ التحصیل اضافه شده که ماموران با اشاره به بوی حشیش زمانی که آنها کشیده شریک زندگی خود را از ماشین.

“ریکاردو بود ‘چه ؟ من یک ورزشکار حرفه ای. دریافت تیم خود را در کنار جاده ای مواد مخدر آزمون’. او نگه داشته و گفت که به افسر و افسر کاهش یافته است.

“این همیشه همان چیزی که با ریکاردو. آنها فکر می کنم او رانندگی یک خودرو به سرقت رفته و یا او شده است سیگار کشیدن حشیش. آن دهها. راه آنها صحبت کرد به ریکاردو مانند او تفاله خاک خود را در کفش تکان دهنده بود. افتضاح بود به تماشا.”

دوس سانتوس افزود: “من 25 و من تا به حال هرگز از الکل یا دودی در زندگی من است.”

در این ویدئو ویلیامز شنیده می شود فریاد که او نمی تواند جدا از او سه پسر ماهه.

او گفت: “همه افسران سفید و هیچ یک از آنها تا به حال PPE. ریکاردو گفت: “شما در حال حفاظت از ماست یا سلامت کودک را در اینجا.”

این جفت ارز که در حال آموزش برای سال آینده توکیو بازی های المپیک, برنامه ریزی برای تسلیم شکایت رسمی.

این آخرین در یک سری از بحث متوقف کردن و جستجو در حوادث مربوط سیاه و اقلیت های قومی.

کدبانو Cressida, کیر, ملاقات کمیسر را رد کرده است که نیروی یک نژاد پرستی مشکل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im