دانش آموزان انگلیسی در حال حاضر معاف از ما coronavirus ممنوعیت سفر

دانشجویان خارجی که از اروپا معاف از ممنوعیت سفر به ایالات متحده تحمیل شده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس وزارت امور خارجه ایالات متحده روز پنجشنبه گفت.

وزارت امور خارجه همچنین به کنگره گفت که این امر پیشنهاد معافیت برای برخی از جفت طلا و اعضای خانواده ویزا-دارندگان در ایالات متحده با توجه به یادداشت های ارسال شده به قانونگذاران و دیده می شود خبر داد.

این حرکت بخشی از یک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تلاش به تدریج بازگشایی مسافرت های بین المللی زیر ماه از جارو محدودیت به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مارس ممنوع مسافران از اکثر کشورهای اروپایی به عنوان Covid-19 نفر افزایش یافت و در منطقه قبل از بیماری در زمان برگزاری در ایالات متحده است.

اتحادیه اروپا شروع به اجازه می دهد غیر ضروری سفر از تعداد محدودی از کشورها در ماه گذشته اما این مسافران از ایالات متحده, که در آن coronavirus موارد افزایش یافته است به سرعت در حال در هفته های اخیر ممنوع باقی می ماند.

ما تصمیم به اجازه می دهد تا دانشجویان اروپا می آید روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت توافق به رها کردن یک سیاست است که می تواند به دهها هزار نفر از دانشجویان بین المللی به ترک ایالات متحده اگر خود را به کلاس رفت و به طور کامل آنلاین. برگشت آمد در میان چالش های قانونی توسط دانشگاه های بزرگ و فشار از کسب و کار و شرکت های فن آوری.

چین و برزیل و ایران صورت مشابه ممنوعیت سفر اما دانش آموزان از آن سازمان ملل شامل نمی شد در آمریکا معافیت.

دانش آموزان در کشورهای اروپایی که در حال حاضر ویزا برای تحصیل در ایالات متحده معاف از, ممنوعیت, با توجه به یادداشت.

وزارت امور خارجه همچنین گفت: همسران و فرزندان برخی از کارگران خارجی را از آمدن به ایالات متحده می تواند واجد شرایط برای معافیت از جمله همسران کارگران ماهر با ویزای H-1B.

وزارت امور خارجه بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de