در حالی که انگلستان طوفان های اخیر و جاری شدن سیل ممکن است نشان می دهد در غیر این صورت آب و هوای گرمتر و سبکتر شب به زودی بازگشت و در این ماه ساعت تغییر خواهد کرد که ما وارد انگلیسی, تابستان زمان (BST).

به عنوان بخشی از نور روز صرفه جویی در زمان و ساعت رو به جلو خواهد رفت به این معنی که ما از دست دادن یک ساعت در تخت خواب و بیدار احساس کمی sleepier از حد معمول. در سمت به علاوه, ما لذت بردن از در دیگر ساعات روز و بهانه ای برای ورود دیر در تمام طول روز.

اما زمانی و چرا ما از دست دادن یک ساعت در هر بهار و ما باید خلاص شدن از تمرین در دسترس نباشد ؟ در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد سرچشمه رو به جلو است.

هنگامی که انجام این تغییر ساعت در سال 2020?

یکشنبه, مارس 29 ما حرکت به تابستان زمان (BST) – در 1am به طور دقیق. ساعت به جلو حرکت خواهد کرد یک ساعت (به یاد داشته باشید Americanised سرود: بهار رو به جلو, عقب نشینی).

ما خواهد شد و سپس باقی می ماند تحت BST تا چهار شنبه, اکتبر 25, زمانی که ساعت برگرد ساعت یک و ما بازگشت به زمان گرینویچ (GMT).

آنچه که در نور روز صرفه جویی در زمان ؟

نور روز صرفه جویی در زمان و یا تابستان زمان عمل پیشبرد ساعت در طول ماه های تابستان یک ساعت به طوری که در شب نور روز را تجربه کرده است یک ساعت دیگر, طبیعی, طلوع نیوز در حال قربانی.

به طور معمول در مناطق با تابستان زمان تنظیم ساعت به جلو یک ساعت به شروع فصل بهار و تنظیم آنها را به عقب در پاییز به زمان استاندارد.

در انگلستان حداکثر 16 ساعت و 38 دقیقه از نور خورشید رخ می دهد و در طولانی ترین روز در ماه ژوئن (انقلاب تابستانی) کاسته و فقط هفت ساعت و 49 دقیقه شش ماه بعد در ماه دسامبر (انقلاب زمستانی).

مطالعات نشان داده اند که این منجر به یک مفهوم کلی از تندرستی شناخت و حوادث کمتر در جاده ها.

که ایده آن بود – و چرا ساعت را تغییر دهید ؟

در طول نه سال او به عنوان سفیر آمریکا به فرانسه و آمریکا و مخترع و سیاستمدار بنجامین فرانکلین یک مقاله با عنوان مقرون به صرفه پروژه برای کاهش هزینه از نور به سردبیر مجله پاریس در سال 1784.

در این مقاله او پیشنهاد کرد که پاریسی می تواند به کاهش شمع استفاده توسط مردم از خواب در اوایل صبح و با استفاده از نور صبح به جای.

بیش از یک صد سال بعد در سال 1895 یک حشره شناس در نیوزیلند جورج ورنون هادسون مشخص شده در نور روز صرفه جویی در طرح به ولینگتون فلسفی جامعه بود که trialled با موفقیت در این کشور در سال 1927.

ویلیام Willett, مردی که با معرفی این ایده از نور روز صرفه جویی در زمان در بریتانیا در سال 1907. او مشتاق به مردم جلوگیری از هدر رفتن حیاتی ساعت نور در طول تابستان صبح.

Willett (که اتفاقا توسط great-great-grandfather از Coldplay خواننده و ‘ساعت’نویسنده کریس مارتین) منتشر شده یک جزوه به نام” زباله از نور روز ” در یک پیشنهاد به مردم از رختخواب زودتر با تغییر کشور ساعت.

Willett پیشنهاد حرکت ساعت عقب و جلو 80 دقیقه تنظیم ساعتهای پیش رو 20 دقیقه در هر یک از چهار یکشنبه در مارس و تعویض آنها را با همان مقدار در هر یک از چهار یکشنبه در ماه سپتامبر در مجموع هشت بار سوئیچ در هر سال است.

حامیان این پیشنهاد استدلال کرد که چنین طرح می تواند به کاهش زغال سنگ داخلی مصرف و افزایش منابع در دسترس برای تولید و تلاش های جنگی در طول جنگ جهانی اول.

Willett صرف بقیه عمر خود را در تلاش برای متقاعد کردن مردم خود طرح خوبی بود. متاسفانه او فوت کرد و یک سال قبل از آلمان به تصویب رسید خود را clock-تغییر طرح در 30 آوریل 1916 زمانی که ساعتهای مجموعه رو به جلو در تا 11 شب. بریتانیا به دنبال کت و شلوار یک ماه بعد در مارس 21.
ویلیام Willett گذاشته جدی پیشنهاد برای صرفه جویی در نور روز طرح


اعتبار: Hulton بایگانی

پس از آن بریتانیا و آلمان شده بود به مبارزه با یکدیگر در جنگ جهانی اول (1914-18) و یک سیستم است که می تواند فشار اقتصادی به ارزش تلاش.

تابستان زمان عمل از سال 1916 بود که به سرعت توسط پارلمان تصویب و اولین روز از فصل تابستان, 21 مارس سال 1916 بود که به طور گسترده ای گزارش شده در مطبوعات.

در آن زمان دست در بسیاری از ساعتهای نمی تواند پشت بدون شکستن مکانیسم. در عوض صاحبان مجبور به قرار دادن ساعت به جلو توسط 11 ساعت هنگامی که تابستان به پایان رسید.

خانه دفتر قرار داده مخصوص پوستر گفتن مردم چگونه خود را برای تنظیم مجدد ساعت به وقت GMT و روزنامه های ملی نیز به مشاوره.

حتی اگر آلمان است که معمولا شناخته شده به عنوان اولین کشور برای پیاده سازی نور روز صرفه جویی در زمان رعد و برق خلیج در انتاریو, کانادا به اجرا بود آن را در سال 1908.

Willett گرامی برای تلاش های خود را توسط یک بنای یادبود ساعت آفتابی در نزدیکی Petts چوب مجموعه به طور دائم به نور روز صرفه جویی در زمان. روز مسافرخانه در Petts چوب به نام به افتخار او و وجود دارد یک راه وجود دارد به نام Willett راه است.

کدام کشورها با استفاده از نور روز صرفه جویی در زمان ؟

کشورهای اتحادیه اروپا که همگام سازی خود را در نور روز نیمروز صرفه جویی در زمان عبارتند از: فرانسه, آلمان, اسپانیا, ایتالیا و بلغارستان و همچنین بسیاری دیگر از کشورهای اروپایی از جمله انگلستان و نروژ و سوئیس است. چند کشور اروپایی از آن استفاده نمی در همه: روسیه, ایسلند, گرجستان, ارمنستان و بلاروس.

اما در ماه مارس 2019 در پارلمان اروپا حمایت یک پیشنهاد برای لغو این ساعت در حال تغییر است از 2021. در حالی که این خبر خوبی برای برخی از, آن, نگرانی از اجرای یک زمان منطقه مرزی بین جمهوری ایرلند و ایرلند شمالی است.

نور روز صرفه جویی در زمان رخ می دهد در بسیاری از ایالات آمریکا و سرزمین های به جز آریزونا, هاوایی, پورتوریکو, جزایر ویرجین ساموا گوام و ماریانای شمالی جزیره است. در این سال شرکت ایالات متحده شروع به نور روز صرفه جویی در زمان و در 2am روز یکشنبه 8 مارس.

از 1986-2006, نور روز صرفه جویی در زمان در امریکا آغاز شد و در اولین یکشنبه در مارس به پایان رسید و در آخرین یکشنبه ماه اکتبر. فعلی جدول زمانی برای نور روز صرفه جویی در زمان معرفی شد در 8 اوت 2005 زمانی که رئیس جمهور بوش امضا سیاست انرژی عمل می کنند.

بسیاری از کشورها در نیمکره شمالی (شمال خط استوا) مشاهده در نور روز نیمروز صرفه جویی در زمان, اما نه همه. در نیمکره جنوبی کشورهای شرکت کننده شروع به نور روز صرفه جویی در زمان بین ماه های سپتامبر و نوامبر و پایان بین ماه های مارس و آوریل.

زمان تفاوت همیشه یک ساعت ؟

امروز ساعت تقریبا همیشه یک ساعت به عقب یا جلوتر اما در طول تاریخ وجود داشته است تغییرات مختلفی مانند نیم تنظیم (30 دقیقه) و یا دو تنظیم (دو ساعت) تنظیم و 20 و 40 دقیقه نیز استفاده شده است. دو ساعت تنظیم شد و مورد استفاده در کشورهای مختلف در طول 1940s و در جای دیگر در زمان.

نیم تنظیم شد و گاهی اوقات مورد استفاده در نیوزیلند در نیمه اول از قرن 20th.

استرالیا در جزیره لرد هاو (UTC+10:30) به شرح زیر یک DST برنامه که در آن ساعت در حال نقل مکان کرد و 30 دقیقه به جلو به UTC+11 است که استرالیا, Eastern Daylight Time (AEST) در نور روز صرفه جویی در زمان.

در سال 1940 در طول جنگ جهانی دوم ساعت در بریتانیا شد قرار نیست به عقب توسط یک ساعت در پایان تابستان. در سال های پس از آن ساعتهای ادامه داد: به پیشرفته توسط یک ساعت در هر بهار و قرار دادن یک ساعت هر پاییز تا ژوئیه سال 1945.

در طول این تابستان از این رو بریتانیا بود دو ساعت جلوتر از GMT و عامل در دو فصل تابستان (BDST).

ساعتهای آورده بودند در خط با GMT در پایان تابستان در سال 1945. در سال 1947 به علت کمبود شدید سوخت در ساعتهای پیشرفته شد توسط یک ساعت در دو نوبت در بهار و قرار دادن یک ساعت در دو نوبت در طول تابستان به این معنی است که بریتانیا بود پشت در BDST که در طول تابستان است.

چرا ما باید خلاص شدن از نور روز صرفه جویی در زمان

کسانی که در برابر نور روز صرفه جویی در زمان می گویند آن روشن نیست اگر هر گونه صرفه جویی انرژی ساخته شده در حالی که وجود دارد نیز خطرات بالقوه بهداشتی.

منتقدان ادعا می کنند که این صبح تیره تر هستند خطرناک برای کودکان در راه رفتن به مدرسه و صرفه جویی در انرژی استدلال ممکن است نامعتبر است و اگر مردم سوئیچ در طرفداران و دستگاه های تهویه هوا در هنگام روشن تر و گرمتر شب. (اما این بعید است که به زحمت مردم در انگلستان است.)

در سال 2011 حزب محافظه MP Rebecca Harris شناور لایحه خواستار طول سال صرفه جویی در نور روز اما موفق به تکمیل و تصویب آن از طریق مجلس شورای اسلامی پیش از پایان جلسه و کاهش یافته بود.

یک نظرسنجی که در همان سال متوجه شد که 53pc از انگلیسی ها پشتیبانی از حرکت ساعت به جلو یک ساعت به طور دائم در حالی که 32pc مخالف تغییر دهید.

پیشنهاد کردند کمتر در گرمی اسکاتلند جمعیت; الکس سالموند به نام کمپین تلاش برای “plunge اسکاتلند به صبح تاریکی” و SNP همکار MP آنگوس MacNeil گفت: هر گونه تغییر را “عظیم مفاهیم ایمنی و رفاه هر کس در زندگی در شمال منچستر”.

“این هیچ راز است که محافظه کاران در جنوب می خواهید به ترک اسکاتلند در تاریکی اما رفع این ساعت به انگلیسی, فصل تابستان به آن معنا است که سحر نمی شکستن در اسکاتلند تا حدود 9,” او گفت:.

او تا به حال یک نقطه. پس از سال 1968 تا سال 1971 دادگاه زمانی که BST به کار گرفته شد در تمام طول سال در شمال اسکاتلند دیدم خالص افزایش در تعداد زیادی از مردم کشته و یا به شدت مجروح شدند.

خورشید نمی رود تا 10 صبح در بخش هایی از اسکاتلند و کشور 1,000-یا-پس از دامداران که از خواب بیدار قبل از ساعت 5 صبح را به کار برای ساعت ها در تاریکی است.

دیگر کشاورزان و کارگران ساختمانی که نیاز به نور خورشید برای انجام شغل خود را تا پایان نیاز به کار و بعد از آن به شب.

برخی از مردمی مشتاق به رسیدن به یک مصالحه پیشنهاد کرده اند ساعتهای تغییر در هادریان دیواری و نه در کاله.

فیلیپ جارو نوشتن ملی کشاورز اتحادیه وب سایت در سال 2011 گفت: “قطعی ندارد. ترکیب شروع خواهد شد تا ظهر و پس از آن باید برای رفتن تا 11 ساعت است. ما روز بسیار طولانی است به اندازه کافی در حال حاضر.”

و توماس همچنین نوشتن در NFU سایت نگران بود که “افراد جوان داشتن احزاب با صدای بلند و یا کباب کردن در باغ و جوانان حلق آویز در اطراف در خیابان ها آن را یک کابوس برای افرادی که برای کار در اوایل صبح است.”

چرا ما باید در حفظ و نور روز صرفه جویی در زمان

سیستم فعلی از تغییر ساعت در پایان ماه مارس و اکتبر در محل بوده است از سال 1972.

کسانی که در نفع و نه تغییر ساعت در ماه اکتبر می گویند که این امر در کاهش ترافیک و تصادفات و صرفه جویی در انرژی, افزایش گردشگری و تشویق بیشتر مردم به ورزش در خارج از منزل.

در 1980s گلف صنعت برآورد شده است که یک ماه از نور روز صرفه جویی می تواند تولید تا 400 میلیون دلار (£246.6 میلیون دلار) در سال فروش فوق العاده و هزینه.

نور روز صرفه جویی در زمان “تاثیر می گذارد و همه چیز را از خاورمیانه تروریسم به حضور در لندن موسیقی سالن رای دهندگان به جرم و جنایت در خیابان, باغبانی, به سود حاصل از ایستگاه های رادیویی گفت:” دیوید Prerau نویسنده صرفه جویی در نور روز: چرا ما قرار دادن ساعت به جلو.

یک باد برای برخی از…

یدکی فکر برای کارکنان مجموعه سلطنتی. آنها صرف بیش از 50 ساعت تنظیم بیش از 1000 ساعت در سراسر رسمی خوابگاه ملکه.

بعد از ماهها برنامه ریزی کارکنان در کاخ باکینگهام, Windsor, قلعه و کاخ هولیروود خانه در ادینبورگ شروع به کار در ساعات اولیه صبح به اطمینان حاصل شود که زمان تنظیم شده است با دقت.

وجود دارد 379 ساعتهای در قلعه ویندزور 500 در کاخ باکینگهام و 80 در کاخ هولیروود خانه از جمله ارگان ساعتهای فصل ساعتهای موسیقی ساعت و مکانیکی.

ساعت تغییر نیز می تواند یک کار وقت گیر برای دیگران هم با موزه قصر های تاریخی و عتیقه ساعت فروشندگان نیاز به تنظیم مجموعه های زیادی در مارس 29.
Antique clock فروشنده Howard Walwyn می رود از طریق فروشگاه خود را در کنزینگتون لندن, تغییر زمان در تمام ساعتهای


اعتبار: جان Nguyen/JNVisuals

چه شد Sandringham زمان (GMT+30mins)?

اضافه عارضه سلطنتی بندگان در بین سال های 1901 تا سال 1936 بود که مفهوم “Sandringham زمان” که معرفی شد توسط آلبرت, Prince of Wales, بعد, پادشاه ادوارد هفتم.

مشتاق فن تیراندازی او را بیشتر از زمستان در نور روز نیمروز پس او دستور داد تمام ساعتهای در این ملک به تنظیم نیم ساعت سریع.

سنت بود که در ادامه با شاه جورج پنجم پس از او ملحق به تاج و تخت در سال 1925 اما شاه ادوارد هشتم لغو آن در سال 1936 در مدت کوتاهی قبل از او کناره گیری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de