بریتنی اسپیرز به روز رسانی شکوه جلد آلبوم به جشن 2016 رکورد ضربه زدن به #1 در iTunes

نیوزویک | No comments

بریتنی اسپیرز پرده برداری کرده است یک پوشش جدید برای آلبوم شکوهبه عنوان 2016 آمار رسیده شماره یک در نمودار آیتونز چهار سال پس از آن منتشر شد. طرفداران بسیج هم برای دریافت این آلبوم به نقطه بالا در هفته گذشته پس از بریتنی تشکر آنها را با به روز رسانی را پوشش میدهد.

هنگامی که نیزه متوجه آلبوم برتر شماره یک او گفت: در یک فیلم: “سلام بچه ها امروز من فقط نمیفهمد که جلال رفت و به شماره یک در نمودار آیتونز. من هیچ ایده چه چیزی اتفاق افتاده است.

“به خاطر شما من با داشتن بهترین روز تا کنون. با تشکر از شما بچه ها.”

نیزه به اشتراک گذاشته تصویر جدید در Twitter و Instagram, نوشته: “از شما خواسته برای یک جدید جلال پوشش و پس از آن رفت و به شماره یک ما تا به حال به آن را اتفاق می افتد !!!! نمی تواند آن را انجام داده اند بدون تو”

آلبوم جدید پوشش است که می تواند دیده می شود در جریان سیستم عامل ios و اپل موسیقی را می بیند اسپیرز در یک طلا و یک تکه دروغ گفتن در پشت او در بیابان احاطه شده توسط یک زنجیره ای نقره ای.

در Instagram, بریتنی,’ دوست پسر, دوست, اظهار نظر “همیشه #1” و خواهرش جیمی لین اسپیرز اظهار نظر دو آتش emojis.

ویلی گومز اظهار داشت: “این عکس soooooo آتش” و هنرمند سنت جعل دوبله اسپیرز “ملکه جایگزین را پوشش می دهد.”

اما دیگران می بینی که آلبوم جدید پوشش است و نه فقط یک جشن از آلبوم رسیدن به شماره یک. شایعاتی وجود دارد در گردش است که نشان می دهد نیزه می تواند انتشار Platinum Edition of Glory با سه آهنگ جدید.

Britney Spears
بریتنی اسپیرز در مراسم سونی پیکچرز’ “روزی روزگاری … در هالیوود” در لس آنجلس اکران در جولای 22, 2019 در هالیوود کالیفرنیا.
Axelle/Bauer-Griffin/گتی

طرفداران نیز خواستار اسپیرز برای آزادی خلق و خوی حلقه در سراسر جهان و آن را تبدیل به قابل دسترس در تمام سیستم عامل. برخی فکر می کنم که سال 2016 آهنگ منتشر شد به عنوان یک جایزه منحصر به فرد آهنگ در ژاپن می تواند یکی از سه آهنگ جدید منتشر شده شایعه platinum edition.

در توییتر طرفداران نیز با اشاره به زنجیره ای می تواند با مراجعه به این فن رهبری, رایگان Britney جنبش است. از سال 2008 نیزه شده است تحت یک دادگاه تایید conservatorship یا سرپرستی قانونی که به معنی پدر او قدرت بر امور مالی و برخی تصمیمات شخصی.

هفته گذشته گزارش شد که conservatorship شده بود تمدید به حداقل اوت 22. نیزه اصرار در رسانه های اجتماعی است که او خوب است و در کنترل زندگی خود را, اما طرفداران ادامه به نگرانی در مورد خواننده.

خبرنگار Trey Serna گفت: “آنچه که من پیدا ترین جالب در مورد این پوشش جدید است زنجیره ای. آن می رود با #FreeBritney تم ما شنیده ام زیادی در مورد چگونه بریتنی قرار داده themes بودن ‘به دام افتاده’ در ویدئوها/اجرای برنامه. این تصاویر از نسخه اصلی #MakeMe تصویری که هرگز منتشر شد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>