رویدادهای بودن لغو شد. ممنوعیت سفر در محل هستند. مدارس در حال بسته شدن در سراسر جهان و برادوی تعلیق است نشان می دهد که مقامات مسابقه به مبارزه و حاوی جهانی شیوع کروناویروس.

این بیماری همه گیر است که در نظر گرفتن تلفات در بازار. آنها سقوط دوباره پنج شنبه و تجارت را به توقف آمد رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد تصمیم خود برای ممنوعیت شهروندان غیر آمریکایی که اخیرا در بسیاری از کشورهای اروپایی از ورود به ایالات متحده برای یک ماه.

آن را بی سابقه تلاش برای جلوگیری از گسترش این ویروس جدید نیز آلوده کرده است که بیش از 100 ، 000 نفر است.

“برای نگه داشتن موارد جدید از ورود ما به سواحل ما خواهد بود تعلیق تمام سفر از اروپا به ایالات متحده برای 30 روز آینده” آقای ترامپ گفت: در مختصری نادر آدرس به ملت در روز چهارشنبه.

او اعلام ایجاد سردرگمی و کاخ سفید بعد روشن در یک صدای جیر جیر که تعلیق امر به اتباع خارجی که در سفر به یکی از 26 کشورهای اروپایی در گذشته 14 روز. محدودیت اعمال نمی به انگلستان یا ایرلند.

کاخ سفید گفت: محدودیت خواهد اثر را در نیمه شب شنبه.

رئیس جمهور صحبت می کرد ساعت پس از سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد شیوع کروناویروس یک بیماری همه گیر. که رئیس دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: سازمان ملل و سازمان بهداشت بود “عمیقا نگران کننده سطوح گسترش و شدت” از بیماری های آن, علل COVID-19.

از صبح روز پنجشنبه بیش از 1,300 موارد تاييد شده بود در ایالات متحده و حداقل 39 مرگ و میر بودند مقصر ویروس. شده اند وجود دارد بیش از 126,000 موارد در سراسر جهان و بیش از 4,600 نفر کشته شده اند. اکثریت قریب به اتفاق موارد خفیف هستند و تقریبا نیمی از کسانی که آلوده را بازیافت.

برای کسب اطلاعات دقیق در coronavirus پیشگیری و درمان بازدید از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری سایت اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de