برادران بروکس برای دیدن چگونه ورشکستگی مناسب آن

مردانه پوشاک برادران بروکس برای ورشکستگی زمینه حفاظت چهارشنبه و گفت: ذخیره موقت تعطیلی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس نقش مهمی در ساخت حرکت می کند. برادران بروکس گفت: این امید تشکیل پرونده برای یک فصل 11 بازسازی به خالی کردن بدهی کاهش هزینه ها و احتمالا دوباره ظهور تحت مالکیت جدید کمک خواهد کرد که صرفه جویی در 202-سال-شرکت قدیمی است.

برادران بروکس می پیوندد یک لیست طولانی از بزرگ نام خرده فروشان است که باید برای ورشکستگی زمینه حفاظت اخیرا از جمله J. C. Penney, J. Crew و Neiman Marcus. این بیماری همه گیر است نابود فروشگاه پوشاک فروش در سراسر کشور به عنوان مشتریان مجبور به ماندن در خانه در ماه های اخیر.

و آخرین چیزی که stay-در-خانه کارگر در حال خرید این روزها سنتی مناسب برای شرکت ها که برادران بروکس معروف است. برادران بروکس سال بیش از سال فروش کاهش یافت و 74 درصد در مه و ژوئن در آن مردان و رسمی تقسیم و 62% در آن پوشاک گاه به گاه بخش با توجه به GlobalData, خرده فروشی. این شرکت گذاشته شدن بیش از 400 نفر از کارگران ممکن است در آن ماساچوست گیاه.

برادران بروکس’ منسوخ محافظه کار لباس سبک نیز نقش مهمی در این شرکت را از ورشکستگی GlobalData, خرده فروشی, مدیر عامل نیل ساندرز در بیانیه ای گفت.

“آن رسمی, مدرسه رویکرد یافت نفع در میان قدیمی و سنتی, جمعیت, اما آن را تبدیل به طور فزاینده ای با نسل جدیدی از مصرف کنندگان که به دنبال یک مرزی با رویکرد هوشمند گاه به گاه” ساندرز گفت.

برادران بروکس است که یک نام تجاری قوی است که جان سالم به در برد و تکامل یافته از طریق روند مد جنگ های جهانی و چرخه اقتصادی مدیر عامل شرکت کلودیو Del Vecchio هشدار داد naysayers در بیانیه ای. این شرکت امیدوار به ظهور از ورشکستگی “با یک مالک جدید است که برای قدردانی از برادران بروکس, میراث” Del Vecchio در بیانیه ای گفت:.

راحتی لباس: مد برای خود isolati… 03:36

خرده فروشی متخصص ساندرز گفت: برادران بروکس’ چشم انداز سود هستند به چالش کشیده اجاره در “گران شهرستان مستقر در فروشگاه ها.” ورشکستگی می تواند کمک به شرکت و خروج آن دسته از اموال اجاره و اگر موفق “را ساده کردن کسب و کار و رسیدن آن به یک دولت است که جذاب تر به یک خریدار بالقوه.”

برادران بروکس آغاز شد و به طور موقت بسته شدن فروشگاه خود را در اواسط ماه مارس. این شرکت بازگشایی برخی از مکان های خود را, اما همچنین قصد دارد به طور دائم شاتر 51 از آن 200 ایالات متحده فروشگاه.

مقامات شرکت گفت: آنها را با استفاده از درآمد حاصل از باقی مانده فروشگاه ها و $75 میلیون از WHP جهانی به صندوق برادران بروکس عملیات در ورشکستگی. WHP جهانی صاحب مارک های لباس Anne Klein and Joseph Abboud.

برادران بروکس برنامه به حراج دارایی های شرکت از طریق فرآیند ورشکستگی و فروش کامل در ماه های آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de