برادران می گویند آنها نمی خواسته در مقابل شهادت Jussie Smollett,

پلیس شیکاگو گفت: برادران هابیل و Ola Osundairo پرداخت شد $3,500 بازیگر Jussie Smollett به مرحله چه Smollett مدعی شد یک نژادپرست و ضد همجنس حمله به او را در ژانویه 2019. قبل از انعقاد Smollett تا به حال هماهنگ حمله, حمله پلیس اذیت’ خانه به عنوان آنها در بازگشت از سفر به نیجریه و شناسایی آنها به عنوان افراد مورد علاقه.

اما آنها آزاد شدند بدون اینکه متهم پس از آنها به پلیس گفت آنها پرداخت می شود به مرحله حمله. Smollett متهم شده بود با رفتار آشوبگرانه حال اتهامات توسط Cook County, وکیل دولت و پس از آن برخورد با یک دور تازه از اتهامات عنوان شده علیه این گذشته فوریه.

در حالی که همه برادران’ وکیل گفت: آنها حاضر به شهادت علیه Smollett در دادگاه.

اما گزارش CBS Chicago چارلی De Mar, که همه را – از آنجا که برادران سوال مدیریت ذخیره سازی از آیتم هایی که گرفته شد در فوریه 2019 حمله.

“این بیش از یک سال و نیاز ما را به مسائل پشت گفت:” آبل Osundairo صحبت منحصرا به د مار.

brothers-crop.jpg
برادران Ola و آبل Osundairo ایسنا

آبل Osundario و برادرش Ola دیگر شهادت به میل خود در برابر Jussie Smollett با توجه به وکیل گلوریا اشمیت رودریگز – در بخشی به دلیل این برادران می گویند آنها هنوز هم تحت درمان بود مظنون با وجود اینکه پاک توسط پلیس.

“من می فهمم اگر ما متهمان در مورد آن ما نیست” آبل Osundiaro گفت.

آن روز ولنتاین 2019 زمانی که پلیس شیکاگو لگد در Osundairos’ درب جلو به خدمت یک حکم جستجو هنگامی که برادران هنوز تحت بررسی — و در زمان های متعدد اقلام است.

آنها شامل یک امن حاوی یک 9mm اسلحه و مهمات. آبل Osundairo قانونی صاحب تفنگ.

“از نظر قانونی متعلق به من و من می خواهم به دانستن محل نگهداری آن,” او گفت:.

این Osundairos مسائل نشسته است در شیکاگو پلیس شواهد قفل — و برادران می خواهم آن را به عقب.

وکیل اشمیت رودریگز است که در یک حرکت با یک قاضی برای وسایل خود را به بازگشت.

“بسیاری از مسائل نیست حتی معدن” آبل Osundairo گفت. “آنها متعلق به قدیمی ترین برادر و مادر, خواهر من. آنها حتی در زمان من سگ اسباب بازی است.”

روز چهارشنبه آبل Osundairo ظ گزارش پلیس.

برادران و خود را وکیل می گویند آنها در اداری اختلاف با CPD بیش از موارد ضبط شده که در سال 2019 حمله — به طور خاص محل 9mm اسلحه و مهمات در داخل امن است.

“البته من تردید دلیل این که شما می گویید یک چیز در یک روز و یک چیز دیگر یک روز دیگر” آبل Osundairo گفت. “این فقط یکی دیگر از چیزی که ما را از طریق رفتن.”

پلیس شیکاگو می گویند اسلحه در سوال است برای محاسبه و حفظ به عنوان شواهد. CPD ارائه مستندات به د مار به تایید محل از تفنگ است.

پلیس اضافه شده آنها را به همکاری با یک قاضی را به نوبه خود بیش از و یا در تولید شواهد اگر مناسب است.

همانطور که برای Smollett جدید کیفرخواست علیه او در ماه فوریه به اتهام بازیگر با شش فقره از نظم و رفتار او را متهم به تشکیل پرونده کاذب پلیس گزارش می دهد که مورد حمله قرار گرفت و در راه بازگشت به خانه از یک مترو در وسط شب در ماه ژانویه 2019.

Cook County, دادستان کاهش یافته اصلی پرونده Smollett رد 16 فقره از رفتار آشوبگرانه در ماه مارس گذشته بدون نیاز به او اعتراف هر تخلف است. این یک حرکت جنجالی تنها چند هفته پس از او می خواهم التماس کرد گناه نیست.

ویژه دادستان بعد اختصاص داده بود به نگاه به کل صورت پس از یک قاضی در بر داشت “بی سابقه بی نظمی” در چگونه کوک کانتی ایالت وکیل کیم فوکس به کار گرفته شده در آن به طور خاص توسط توزیع آن به او دوم در دستور پس از اعلام او recused خودش.

Smollett التماس کرد گناه نیست به کیفرخواست جدید. یک قاضی در اوایل این ماه رد درخواست توسط Smollett به رها کردن اتهامات جدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر